Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc p

dukan 2019

Polecane posty

Gość gosc p

Hej,

Czy ktoś może jeszcze stosuje dukana? Ja jakiś czas temu schudłam 30 kilo, ale niestety dyszka wróciła i chciałabym znów przejść na dietę. Czy ktoś chętny? 

Gość 555

Ktos chce zaczac dukana, halo, halo? 

Gość gosc p

U mnie dziś w menu: ser biały z cynamonem, pierś z kurczaka z sosem czosnkowym i makrela wędzona. Nie wiem, ile zrobić uderzeniowki, zastanawiam się na d 3 lub 5 dniami.,

Gość Fasola

Ja mam zamiar zacząć od jutra 🙂 także będziesz mieć towarzystwo! Ja planuje 5 dni uderzeniowki

Gość Fasola

Hej, ja zaczelam dzień od kawy z odrobina napoju sojowego 🙂

na obiad coś sobie wymyślę! Idę dziś zbadać miedzy innymi cholesterol i zobaczymy czy po diecie coś się zmieni 😉

Gość gosc p

O, witaj:) Super, że dołączyłaś:) Ja po poprzednim dukanie nie miałam żadnych problemów a wyniki wręcz mi się poprawiły. Dużo planujesz zrzucić? Ja niestety jakieś 30kg. Masz już jakieś menu? Ja na śniadanie mam jajecznicę z szynką a potem serek wiejski z wędzonym łososiem. 

Witam 🙂 wątek wciąż aktualny? Chętnie dołączę.  4 lata temu byłam na Dukanie, poszło 20kg. Niestety źle się kończy powrót do starych nawyków nie kończąc 4 fazy.... jutro zaczynam uderzeniówkę, 7 dni. Do zrzucenia jest sporo, bo 20-25. Obiecałam sobie, że na wagę stawać póki co nie będę, jutro zrobię pomiary i będę notować postępy w cm co tydzien/dwa. Pozdrawiam dietowiczki 🙂

Gość gosc p

Witaj, już myślałam, że nikt się nie przyłączy:) 7 dni uderzeniówki, mocne postanowienie. A potem jakim będziesz szła rytmem? Co jesz na uderzeniówce?

Właśnie jestem po wstępnych zakupach. Jajka, serki wiejskie lekkie, jogurty 0% Plus 1.5% kefiry, łosoś surowy i wędzony, paluszki krabowe, oczywiście otręby, ser żółty piórko (ma 3% i jest naprawdę dobry), pierś z indyka, chudy twaróg. Tym razem robię 7 dni, choć za pierwszym razem zrobiłam aż 10 dni. Potem 5 na 5, w planach dużo warzywnych soków (wyciskarka) plus to co wyżej. Do tego woda niegazowana, rano zawsze szklanka wody z domowym octem jabłkowym, żeby się skuteczniej odkwaszać. Mam ogromną  nadzieję, że wytrwam.  Psychicznie jestem nastawiona, więc oby wszystko poszło po mojej myśli,  bo nie mogę już na siebie patrzeć 😞

A z przepisów, zwłaszcza późniejszych, niezawodny blog dziewczyny z kotem w kuchni 😉

Gość gosc p

Ani i jak Ci idzie? Też znam ten blog:) Jest mega. Ale ciągle sama nie wiem, co bym chciała. Dlatego dopytuję Ciebie, co jesz:) Ciężko mi idzie niestety kolejna próba, nie trzymam się za bardzo zasad, bo prawie codziennie jakieś warzywo wpada a to kromka chleba. Załamka normalnie. Nie umiem się ogarnąć 

Musisz sobie postanowić,  że wchodzę na dietę to się trzymam 😉 jeśli po uderzeniówce idziesz 5x5 czy 3x3 - pomyśl,  że to tylko kilka dni i będziesz mieć warzywa, da się obejść bez nich;) mały ogórek konserwowy nie szkodzi, ale większe ilości w dni białkowe nie mają sensu. Zamiast chleba - rób sobie tosty białkowe, ja chleba nie piekę bo mi się nie chce, a obawiam się, ze bym zjadla go wievej niz moge. Rano robilam te tosty, do tego łyżeczka ketchupu Kotlina niebieskiego czy musztardy, szynka drobiowa i ser piórko - masz fajne śniadanie zgodnie z zasadami. Dziś rano wypilam kawę i  do tego jogurt krasnegostawu (z wys zaw bialka) i otręby. Niedawno zjadłam 2 gotowane jajka, łyżka serka wiejskiego, łyżka wędzonego łososia. Potem będzie  gotowany kawałek piersi z indyka że szklanka maślanki 0%. Na kolację jeszcze nie wiem, co mi się zechce, tak naprawde jem do oporu jak jestem głodna... w dni warzywne kupowałam makaron konjac (zamawiany w necie) i robilam spaghetti, naleśniki byly często,  pizza dukanowska, duzo ciast z blogu robilam, lecza, zupy - naprawde jadłam dużo.  Jak będziesz przygotowywać sobie substytuty normalnego jedzenia jak np ten chleb, ser żółty, kluski czy makaron - nie będzie Ci się chciało normalnego. Mi węgle nigdy nie służyły, źle się czułam,  puchłam i chodziłam senna.  Jak zamienisz sobie na odpowiednik to naprawdę dasz radę. Trzymam za Ciebie mocno kciuki 🙂

Gość posc p

Dziękuję za słowa otuchy:) To chyba przez mój podły nastrój tak mnie ciągnie do wszystkiego:( Podasz przepis na tosty białkowe? 

3 łyżki otrąb NIE mielonych (2o+1p)

1/4 łyżeczki sody

1 jajko

1 łyżka serka wiaderkowego, twarogu zwykłego lub homo (nigdy jogurt!) - ja kupuje serek maluta 0% - nie wiem skąd jesteś? Ja z Krakowa, kupuje w Auchan.

sól i przyprawy (lub tylko sól)

Przepis z bloga, wymieszasz wszystko i do opiekacza, masz 2 super tosty, które smakują jak chleb. W dni warzywne dodawałam jeszcze sałatę, pomidory, ogórki- co tylko chcesz, masz normalne 2 kanapki 😉

Gość gosc p

Ja jestem z Lublina. Dzięki za przepis. Szukam jakiegoś przepisu na chlebek, który nie ma otrębów, bo wole wykorzystać ja na muffiny, a nie ma skrobi, bo wolę jaką wykorzystać na naleśniki. Ale takiego chyba nie ma:) To znaczy jest sojowy, ale mi nie smakuje. Marudzę chyba dziś strasznie. 

Każdemu zdarzają się gorsze dni 😉 na pieczywo bez otrąb chyba ciężko znaleźć przepis... może rób wymiennie sobie z muffinami?  Co do sojowych wynalazków... Na poprzednim dukanie kupiłam parówki sojowe. Wiesz co? Nie jadłam nic gorszego! 😂 wege  mówię stanowcze "nie" 😁

Gość gosc p

A piórko w jakim sklepie dostałaś? U mnie w Auchanie nie ma. 

No właśnie w Auchan, tylko nie w markecie, a hipermarkecie. Dawniej go nie mieli. Jak istniała jeszcze Alma to tam kupowałam, ale udało się dorwać na szczęście gdzie indziej. Można spróbować poszukać w innych hiper, mimo wszystko ten ser jest popularny. Dziś będę w markecie Auchan, zobaczę z ciekawości czy mają.

Gość Renji

Hej 🙂 Jestem na dukanie od 23 lipca, aplikacja mi mowi ze to ostatni tydzien fazy naprzemiennej... Zrzucilam 39,6 kg. Trzymam kciuki za was wszystkich 🙂

Gość Renji

Hej 🙂 Jestem na dukanie od 23 lipca, aplikacja mi mowi ze to ostatni tydzien fazy naprzemiennej... Zrzucilam 39,6 kg. Trzymam kciuki za was wszystkich 🙂

Gość Ania

Jestem

drugi dzień ! 

Gość Cola

Cześć! Jestem na diecie dukana od 17 czerwca. Obecnie jestem w II fazie. Zrzuciłam 4 kg. Przy wzroście 180cm ważyłam 73 kg, a teraz 69kg. Niestety od dwóch dni waga stoi w miejscu. Jutro ponownie włączam warzywa na kolejne 5 dni. Tez miałyście taki zastój? Jem zgodnie z zaleceniami w książce i pije dużo wody 

Gość Cola

Dodam ze mój cel to 60 kg  :)

Gość GOCHA78

HEJ,

Z CHECIA SIE DOLACZĘ 🙂

AKTUALNIE 82 KG 163 CM

CEL 70 KG NA POCZATEK, MOJA WYMARZONA WAGA TO 60 KG ALE NIE BEDE SIE RZUCAC Z MOTYKA NA SLONCE 🙂

OD DZIS JUZ NIE ZACZNE ALE OD JUTRA Z PRZYJEMNOŚCIA!

JESTESCIE TU??

Gość Ala

Hejka ja jestem juz drugi raz na dukanie 15 lat temu schudlam ok 25 kg i waga trzymala mi sie z 8 lat potem wyszlam za maz i staralismy sie o dzidziusia leczenie zagrozona ciaza i tak przez lezenie przytylo mi sie z 40kg 😕 potworne teraz jestem na diecie od 24 czerwca schudlam juz 5.5kg ale bardziej niz po kg widac po buzi 

Zycze wszystkim powodzenia i radosci ze zrzuconych kg 

Gość Gość diablojka

Heja. Zaczęłam wczoraj. Do zrzucenia 10 kg. Zapuściłam się strasznie- kłopoty ,leki i zażeranie i zapijanie stresu. Chętnie dołączę do współnej motywacji! 😄 Pozdrawiam wszystkich..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się