Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc p

dukan 2019

Polecane posty

jestem po nocce i juz ledwo patrze na oczy...mialam ostatnio bardzo duzo zajec firmowych plus praca i dzieci i dom...mam nadzieje ze czesciej bede wpadac do Was...macie wpaniale wyniki!u mnie raz lepiej raz gorzej jesli chodzi o wage choc wcale nie grzesze...moze za mało jem??przypomne ze od 1 pazdziernika jestem na dukanie i 7 dni uderzeniowki i raz pokazuje 2kg mniej a raz 3 kg mniej na wadze....troche wolno coś chudnę....no ale mam silną wolę ...to tak jak na początku Wam napisalam ze jak juz 2 tyg wytrzymam to wytrzymam do konca czyli do dnia kiedy wejde na wagę i zobacze wymarzone cyferki a nawet juz to mnie tak nie satysfakcjonuje jak to zeby spodnie wreszcie staly sie luzniejsze....:)

z tego co wiem nie powinniscie jesc orzechów wloskich ani laskowych ani zadnych innych...wiem ze są zdrowe ...ale strasznie maja duzo duzo kalorii.ja wgl unikam takich rzeczy...za to slodzę tylko kawe a z herbaty zrezygnowalam i mnostwo wody pije...nawet przed jedzeniem zeby za duzo nie zjesc bo zeby brzucha nie rozciągac a mi zalezy wlasnie na tym zeby mi brzuch spadł bo tylek to juz widze ze leci powolutku...chociaz daleka jeszcze moja ta droga ale najwazniejsze ze sie trzymam 🙂

ostatnio zrobilam sobie zupe kapuscianą dukanowską...pychotka dam wam przepis..ugotowalam sobie dwa udka z kurczaka taki ala rosolek zdjelam caly tluszcz wyjelam te udka dalam posieknej pol g;lowki kapustki bialej,do tego sporo wloszczyzny zielonej i marchewka starta na tarce o grubych oczkach,podmsazylam sobie na suchej patelni cebulke i pieczarki i swieze grzybki z lasu i dodalam do kapustki,kupilam z morlin cienką kielbaske z piersi z kurczaka(w biedronce są lub w eleklerku)pokroilam w kostke przyprawiłam swoimi ulubionymi przyprawami i dodalam na koniec pomidorki z puszki pokrojone (a zamiast puszki mozna dac 2 łyzeczki koncentratu pomidorowego)chyba ze macie swoj przecier w sloiku to juz bajka.ta kapustka wyszla mi niebo w gebie ...na koniec dodalam te obrane udka posiekane i ugotowane zeby juz na bogato zjesc :)polecam

i w zupie kapuscianej macie i bialko i warzywko...a w sumie widzialam ze wiecej mam tego ala rosolku to odlalam i z jednego udka obralam miesko dodalam jajeczko ugotowane na twardo a do rosolku zelatyne i wyszly mi 3 salaterki zimnych nóżek 🙂

Gość Cellulita

Hej, hej. Ostatnio się nie ważyłam bo myślałam, że nic się nie zmienia a tu dziś rano 58 kg- to nawet mniej niż chciałam. Chyba powinnam zacząć III fazę ? Tylko właściwie nie wiem co się zmienia, nie mam książki. W necie jakieś sprzeczne informacje. Któraś z was podpowie ?

Nastka aż ślinka cieknie na myśl o tej zupie kapuścianej😋 póki co trochę u mnie brak czasu ale kiedyś sobie taką ugotuję🙂  Wytrwałości😁

dziołszki ja nie mam wgl czasu na nic ale muszę znalesc czas zeby sobie cos ugotowac!ja dzis dopiero od 21.30 jestem wolna....bo wczesniej siedzialam przy papierach ponad 3 godz a wczesniej mialam gosci....teraz dopiero mam wekend tak naprawde

bylam na badaniach w tym tygodniu i co?kazala mi babka odchylic nogawki zeby ekg zrobic a ja ,,,,,czerwona jak burak bo nawet nóg nie mialam ogolonych ,,.....wstyd jak jasny pierun...no ale co ja zrobie?nie mam na nic czasu a jak do was wskakuje to na chwilke:classic_mellow:

Gość colabezcukru

Witam

Nastka nogi nie ogolone, umiaam się 😄 tak to jest jak nas zaskoczą 😄 

Celluita Ty już możesz wskakiwać na III, w tej fazie tez waga pójdzie w dół wolniej ale pójdzie.

Gosiu a co u Ciebie ?

Ja wczoraj wróciłam, byłam daleko i zgrzeszyłam, urodziła mi sie wnusia i trzeba było opić pępkowe. Dziś już z rana leciałam badania porobić,  musze zobaczyć czy czegoś brak albo za mało, no i dalej białka ............

cellulita super wynik...ja nawet o takim nie marzę....spokojnie przechodz na 3 faze bo ja jak przeszłam na 3cią to jeszcze schudłam ok 3 kg tylko z umiarem nie pamietam jak to bylo z jedzeniem w 3 fazie ale napewno chyba dwa posilki w tygodniu takie nidozwolone wczesniej czyli jaka kasza ziemniak wieprzowinka musialabym poczytac bo mam ksiażke ale nie mam czasu ale dla ciebie lukne w wolnej chwili i bede pisac 🙂

jutro mam w planach ugotowac sobie zupę jarzynową na żołądkach ...plus wiadomo warzywka...bede miala na 3 dni do jedzonka (żołądki oczyszczam kroje na mniejsze kawalki i gotuje w wodzie jak bedą miekkie dodaje warzywa rozne-kupilam w paczce warzywa na patelnie ale bez ziemniaków fasola marchewka cukinia pietruszka seler kalafior i brokuł wiec dodam do tych zołądków przyprawie oczywiscie z malą iloscią soli wedlug wskazań pana Dukana pieprzu tez nie dam duzo bo wzmaga apetyt a po co mi to?zabielę jogurtem i bedzie pychotka)...:)

a jesli chodzi o alkohol to lepiej drinka z colą zero wypic niez wino slodkie albo piwo...ogolnie zalecane jest raz w tygodniu wypic lampkę wina ale wytrawnego na pobudzenie przemiany materii i lepszą krew :)tyle ode mnie i zmykam moje mordeczki kochane i jestem szczesliwa ze mam WAS i moge sie wygadać!!!!!!!!!dziekuje ze jesteście!😍

Gość Zmotywowana

Hej dziewczyny. U mnie z czasem bardzo ciężko. Miałam lekkie problemy z zoladkiem więc musiałam na parę dn zrezygnować. Waga stoi w miejscu na szczęście nie poszła do góry. Czyli te 3.7 co zleciało to się trzymało ale od wczoraj znowu dukam. Więc mam nadzieję że już nic mi nie wyskoczy. Wyniki macie rewelacujne. Ja będę walczyć do skutku 😊 dzisiaj na śniadanie jajecznica. W pracy do 22 więc pewnie jeszcze tylko łososia zjem i tyle na dzisiaj. Wiem że mało ale przez te problemy z zoladkiem co miałam to mało jadłam i chyba żołądek mi się skurczyl. Trzymam za was kciuki. 

Gość colabezcukru

Też trzymam za Ciebie Zmotywowana, dni są kródkie ciemnośc dłuższa, więc ciągnoty  do słodyczy, tłustych dań są,  dietę  wiosną o wiele lepiej się przechodzi, ale nie załamujmy się ! zgrzeszyłam i 4 dni zastoju było, dzis już waga ruszyła nie dużo bo tylko -20 dkg ale zawsze coś, myslę że w sobote nastepne kilo spadnie 🙂  Znajomi już zauważają że jest mnie mniej, że ładnie wyglądam i wiecie co ? weszłam do moich skórzanych gaci !!!!! prawie dwa lata przeleżały i tylko na nie spoglądałam, a tu nagle zoonk  😄  😄 

Dziewczyny trzymajcie się, meldujcie, 

Colabezcukru nie ukrywam, że zrobilo mi się miło, że ktoś o mnie pamięta🙂 i gratuluję zmieszczenia się w skórki😉 to nawet cenniejsze od tych kg.

U mnie też nie było aż tak różowo....zastój a nawet 1 kg zwyżki....hormony, brak czasu (mało jedzenia, mało wody) no i jakieś grzechy na sumieniu też mam. Ale to tylko utwierdza w przekonaniu, że trzeba dzielnie trzymać się planu i być cierpliwym🙂 już ponownie leci w dół😁 

Pozdrawiam serdecznie i życzę wytwałości, cierpliwości i uśmiechu  mimo jesieni👍😃

Gość colabezcukru

Gosiu najważniejsze to własna autosugestia i niepoddawanie się pokusom, czasem można popuścić ale trzeba wiedzieć że coś za coś , więc walczymy dalej . Gosiu musisz jeść ! i pić ! bo mózg koduje, przy małych ilościach on to koduje jako bieda, głód i nawet z niewielkiej ilości pożywienia potrafi gromadzić zapas w tkance, jesli mózg wie że nie musi magazynować w  tkank, i wtedy daje sygnał ni robić zapasów bo pożywienie jest regularne, takie coś wyczytałam w innej książce, ciekawe prawda ? ja się z tym zgodzę,  dietetycy też mówią często ale mniej. U mnie w dni warzywne jak już pisałam, to jest rozpusta, potrafię całą michę misz-masz warzyw wciąć+ kawał białka. 

Trzymam kciuki za Was wszystkie, a potem jak bedziemy laseczki, wejdziemy na dietę jak żyć wśród pokus 😄 😄 

Gość Kamila

Hej Kobietki,

Ciesze sie ze znalazlam jeszcze aktywne forum.

Zaczelam przygode z Dukanem 3 dni temu wiec wynikow jeszcze nie ma.

Waga 84.5 kg wzrost 170 cm a cel to 64kg

wiec jest nad czym pracowac...

A Wy od kiedy na Dukanie i jakie macie wyniki??

Czytalam forum ale mozna sie pogubic kto co 

Pozdrawiam i zycze milego dnia

Colabezcukru mądre bardzo🙂  wiem wiem, że trzeba i jeść i pić ale jakoś tak nadmiar pracy tego nie ułatwiał... No nie ma co zrzucać na przeciwności, staram się już lepiej zorganizować, bo osiągnięte efekty naprawdę zachęcają do dalszej walki😉a może raczej przygody😉 

Witaj Kamila

Pozdrowienia dla Cellulity, Nastki, Colibezcukru, Zmotywowanej no i pozostałych dziewczyn które walczą🙂 Karolina, Karolka, NowaJa2020, Oli, Pola, Monika78 jesteście?

Gość NowaJa

Witajcie kochane.

Dzięki Gosia za wspomnienie o mnie 😉 trzymam sę dzielnie, drugi tydzień leci, spodnie juz luzne się robia i po buzi widac,że spada waga..ja niestety mam problem z piciem wody, ucze sie chociaz troche piić, dzis warzywka, więc leczo czeka , micha sałaty z pomidorkiem i serkiem wiejskim, do tego mięsko upieczone i musze chlebek upiec,żeby otręby zaliczac, bo owsianka juz mi się przejadła...a Wy co zajadacie? Pozdrawiam wszytskie dziewczyny i wytrwałości, bo warto 😘 miłego dnia

Gość Kamila

ja jak narazie atak wiec samo bialeczko...3 pelne dni zaliczone i jeszcze 3 dni przede mna

Mialam sie wstrzymac z wchodzeniem na wage do niedzieli ale nie wytrzymalam i waga pokazala dzisiaj 83.3kg

takze 1.2 kg mniej ;))) i to sie nazywa dieta !!! 

pozdrawiam 

Gość colabezcukru

Witaj Kamila, no to trochę jest do zrzucenia, pierwszy raz na dukanie ? 

Witam resztę dukanek 🙂  NowaJa a wrzyć otręby do jogurtu i wymiszaj +kropla aromatu i jest gicior, ostatnio zasmakował mi grecki, dodaję go do wszystkiego. Chleb też za mną chodzi tylko weny twórczej brak.

Kamila brawo Ty, spadek motywuje.

Gosiu a jak byś naszykowała sobie pudełeczka,  w pracy co jakiś czas wcięła dało by radę ? trochę szkoda organizm katuszować, mamy sobie wypracować ilośc no jakośc też, żeby nam się nie chciało podżerać. J

Ja wiem fajnie się mówi, sama siebie łapię. Za pierwszym razem w takim czasie co mam teraz było o 3 kg mniej, czyli organizm pamięta i nie chce popuścic szybciej, ale będę cierpliwa 😉 wczorajsze wyniki badań są ok, cholesterol spadł, ale nie wiem skąd cukier poszedł w górę, myslę że to od nadmiaru coli i zjedzonego sernika w którm było ponad pół paczki ksylolitu bo chciałam by był słodki, no i całego wieczorem wcięłam, colą zapiłam a rano na badaniu byłam 😄  głupia ja 😄 

miłego dnia życzę, piszcie czy też macie jakieś gafy ..............

Gość Kamila

Hejka,

Pierwszy raz na Dukanie i mam nadzieje doprowadze wszystko do konca tak jak powinno byc

Cale zycie jestem na jakiejs nowej diecie i to  zawsze od poniedzialku 😉 

Tym razem mam nadzieje ze sie uda...bo doprowadzilam sie do stanu makabrycznego...

Waze tyle ile wazylam w ciazy z moimi bliznietami(a ich waga urodzeniowa to 3kg i 3.1kg- wiec nie male)

Po porodzie wrocilam do swojej wagi z przed ciazy czyli 62 kg

I wszystko sie zaczelo jak zmienilam stanowisko pracy wiecej stresu mniej ruchu...a ja stres czekolada i batonikami lecze 😉

I teraz jest jak jest wiec postanowilam cos z tym zrobic...Juz nikt z mojego otoczenia nie chce sluchac na temet moich nowych wynalazkow dietowych...wiec tym razem nic nikomu nie mowie, nie chwale sie i nie zapeszam

Mam nadzieje ze to Wy doswiadczone Dukanki bedziecie moja grupa wsparcia i pomoca 

Gość NowaJa

Dzięki za rade cola, dzis otręby wrzuciłam do serka wiejskiego i do kupka troche ziól i pyk do mikrofali, wyszło cos dziwnego,ale powiem,że dobre 😉

Cola, nie dziwne,że cukier wysoki po takiej uczcie hahahah

Kamila trzymam kciuki i walcz i nikomu nie mów, a waga będzie spadała i znajomi beda zaskoczeni,że Ci się udaje a nie tylko "gadasz" i nici z tego ...ja planuje dojść do 60,ale na poczatek 65, zważe sie zatydzien, bo @ więc woda troche zatrzymana,ale największa motywacja jak ciuchy sa luzne i wtedy wiemy ,że chudniemy, bo z wagą to róznie bywa ...

Gość Kamila
34 minuty temu, Gość NowaJa napisał:

Boze jaki byk, do kubka a nie kupka hahahah

To z glodu  pewnie 😉

Gość NowaJa

Kamila hahahah no własnie mam @ i słodkie chodzi za mna niemiłosiernie i jak wroce do domu, to cos wymyśle, albo jogurt ze słodzikiem zjem hahahah na tej diecie dużo jedzonka, więc głód nie grozi, tylko zachciewajki hahaha

Gość Cellulita

Witajcie.

Zaczęłam III fazę. Poczytałam trochę w necie i jestem w szoku na ile sobie mozna pozwolić 😮

Boję się tak od razu rzucić na wszystkie dozwolone produkty, wprowadzam stopniowo. Najfajniejsze jest to że teraz już codziennie można jeść białko z warzywami. Nie chce Wam tu smaku robić ale chlebek razowy po takiej przerwie smakuje wybornie. Owoce tez. Na kazdy utracony kg przypada 10 dni fazy III, straciłam 6 kg wiec bede na niej około 60 dni.

Myślę że teraz to już naprawdę nic trudnego z tymi produktami a do tego można jeszcze zrobić sobie w tyg 2 posiłki uczty. No i konieczny jeden dzień samych białek. Wytrwajcie moje drogie bo warto !

Będę śledzić wasze poczynania.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.