Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc p

dukan 2019

Polecane posty

Gość MONIAA

Niby mocno dziś byłam nastawiona na warzywa, a ochoty na nie nie miałam do kolacji. 

Kupiłam pieczarki, stwierdziłam, że je podsmaże z cebulka, a później zawinie w szynkę(takie mini rolsy) i zjem na kolacje. Ale coś mnie podkusilo żeby poszukać w necie jakiegoś przepisu na kolacje. I znalazłam 🙂🙂 Pizza dukana!! Mniam! Ciasto z twarożku, jajka, otreb:) Wyszło niespodziewanie dobre, położyłam pieczarki, szynkę, cukinie, kapary, na wierzch troszkę grudek z serka wiejskiego i wyszło super 🙂 Już na talerzu dodałam rukole, pomidorki koktajlowe, polalam sosem czosnkowym i zjadłam, aż miło 🙂🙂

Dziewczyny, czy druga faza musi trwać 1/1 bądź 5/5? Bo nawet robiąc zakupy łatwiej się nastawić na kilka dni w przód, myślę że mi by odpowiadało 3/3, ale czy tak można?? 

Gość Dynia

Nastka uważaj tam na siebie, może za dużo?

Monia oczywiście ze mozesz isc systemem jakim chcesz, ja robie 2/2  - nie zdąże sie znudzić białkami a juz mi warzywa wchodzą. Myślę, ze lepiej taki obrać system, żeby nic nie kusiło. U mnie waga po weekendzie wzrosla, ale juz spadla wiec walcze dalej o dalsze spadki.

Dzisiaj rano byl omlet bialkowy, pozniej zjadlam zupe pomidorowa z pulpetami, lososia wedzonego i gotuje jeszcze gar rosolu.

Gość Dynia

Zrobiłam dzisiaj takie ciasto keks. Miało być na 3 dni i kurde 3/4 zjadłam. Buuu. Nie mogę robić takich wypieków bo nie idzie sie opanować:( no nic teraz 2 dni pod rząd bez otrębów i skrobi. Muszę jakiś plan zrobić bo żre na potęgę.  

ale pyszności...ja dopiero przy wekendzie coś sobie ugotuje a jak narazie jem zupe jarzynową juz 3ci dzien plus inne tam jedzonka typu własnie chuda drobiowa wedlinka jajeczka rybka sledziki itp.chodzi za mną kapustka duszona ....:classic_rolleyes:

a co do Wagi to jak stała tak stoi....ale mam silną wolę!!!!!!!!!!do swiąt bedziemy juz sporo chudsze...:) dobra ja uciekam bo niedlugo do pracy...spokojnej i spadkowej nocki dla Was mordeczki 🙂

Gość Dynia

No ja kończę z tymi wypiekami bo idę na manowce. Po dzisiejszym keksie czuje się taka wielka. I po co mi to było. 

Gość MONIAA

A co to za keks? Poproszę przepis, mam ochotę na coś słodkiego 🙂🙂 zjadłam właśnie dwa ciastka owsiane, nie mogłam się powstrzymać 😞 ale były pyszne 😞

Gość ogigig

Jak ktoś chce dobrze schudnać to tutaj jest pomoc:

dietalux.wordpress.com

Dynia ja tam nie jem żadnych keksow sernikow itp...jem tylko białka plus warzywa i slodzę kawę :classic_blush: poltorej łyżeczki...jak dieta to dieta!cieszę sie ze chociaz nie ciągnie mnie do slodkiego od dobrych 10ciu lat!!!!

wspierajcie mnie moje kochane bo waga mi stoi od tygodnia ....nie tracę nadziei ale ileż mozna???mam dobrą przemiane wiec nie mam zaparc...chyba organizm sie buntuje...życzę wam przyjemnego dzionka i odezwe sie pod wieczór 🙂

Gość Dynia

Nastka tak myśle, że trzeba unikać tych wypieków.

Slyszalam ze jeśli waga stoi na dukanie przez dluższy czas to trzeba 1 dzien poswiecic i najesc sie węgli, czyli chleba, pizzy itd na full i wtedy organizm znowu zacznie spalać tluszcz, ale ja to gdzies czytałam na forach, nie pamietam juz gdzie. U mnie tez waga stanęla, ale ja wiem czemu wiec jakby mam świadomosc, ale dzisiaj juz ladnie sie pilnuje.

Keks robilam - 9 lyzek otrebow, 2 budynie smietankowe bez cukru, 4 jaja, proszek do pieczenia i serek 200 gram chudy. Wszystko zmiksowalam i wyszedl kekso -zakalec, jeszcze oczywiscie slodzik.  No wiecej nie robie. Co najwyżej 1 porcja do zjedzenia, bo inaczej wszystko zjem. No coz łasa jestem na łakocie, i to jest moj problem, wiec musze to opanowac w sobie. Chociaz i tak dużo zmieniłam.

Gość Ona

Witajcie Dukanki. Jeśli mozna to dołacze, zaczynam od dzis Dukana -na liczniku 74,5, ta końcóweczke chetnie bym szybko wyrzuciła a pózniej plany na -10, póki co bede walczyła o 65.

na dziś łosoc wędzony i upiekłam klopsika z mięska drobiowego, więc jak znalazł będzie..no i chyba owsianka zeby otręby zaliczyć...

Pozdrawiam i trzymam kciuki za Nas 

siemanko wszystkim,witaj ONA pewnie ze mozesz dołączyć 🙂 w grupie zawsze razniej

ostatnio zauważyłam ze zaczął mi czernieć srebrny pierscionek który noszę od roku na palcu...wszystko bylo z nim dobrze ale praktycznie juz cały zczerniał i sie wystraszyłam bo chodzą mity ze to oznaka choroby...i właśnie wyczytałam na necie że jesli sie zwiększa białka w menu to jest to przyczyna czernienia srebra!bo tam jakies zwiazki sie uwalniają czy coś tam...także jesli Wam zacznie srebro ciemnieć to bedziecie wiedziały dlaczego 🙂 

aaaaa wczoraj mierzyłam kiecke z 18-tki córki ktora była we wrześniu i powiem Wam ze brzuch i tylek juz są mniejsze 🙂 i luzniejsza jest własnie w partiach typu brzuch posladki i "góra tyłka" bo nie wiem jak to inaczej nazwac 😂

dobra juz nie marudzę-uciekam spac bo jestem po nocy!

i proszę mi pogratulować bo awansowałam w pracy wreszcie!!!!!!!!!!!🤗

spadkowego dzionka dla Was wszystkich moje dukaneczki😍

Gość Dynia

Hey. Ja dzisiaj odpuściłam. Nie daje rady białkowac ale trzymam za Was kciuki. 

Dynia...no co Ty!!!!!!zrezygnowałaś z diety?????:classic_ohmy:nie musisz cały czas jeść białek...jedz tak jak ja razem białka z warzywami a niekiedy nawet same warzywka...nie poddawaj sie tak szybko proszę!

Mi waga stoi juz długi czas bo ok 2 tyg i nie poddaję sie!a niech sobie stoi...ważne ze ja mam czyste sumienie i napewno w koncu ruszy!bo tak bedzie i wiem to.Tak jak ja jem to nie mozna nie chudnąć!!!przestój jest ale wiem ze to minie...musi..teraz tez mam drugi tydzien nocek i w nocy na przerwie w pracy tez muszę zjesc i to chyba za to tak waga stoi.

Gość Dynia

Ni jeszcze nie znikam. Może będę na pw cały czas i zobaczę. 

Gość Ona

Cześć Dukanki. Nie wiem czemu ale nie mogłam wczoraj nic napisać, bo nie szło zatwierdzić. Ja wracam w poniedziałek, bo okazało się że muszę wyjechać na weekend i od pon ostro biorę się za siebie.

Nastka ja zmieliłam mięso z ud kurczaka dalam sol pieprz i koperek, kazdy moze dac co lubi i podzielilam na dwie foremki i do jednej dodalam ugotowane jajka a do drugiej kulczeki wołowe i pył do piekarnika i wyszło pycha i jest i do obiadku i do kanapek...

Dziewczyny jak becie otręby? Pieczęcie pieczywo czy owsianka? Pozdrowionka

Witam serdecznie🙂 cześć Ona i cześć Agula, razem łatwiej🙂 troszkę mało czasu ostatnio miałam więc nie pisałam, ale z Dukanem cały czas....🙂 Nastka moja waga generalnie też ciągle stoi...A właściwie od dłuższego czasu waha się w granicach 1 kg....raz w górę raz w dół....co ciekawe wygląda na to że obwody się zmniejszają a waga w miejscu....No ale dzielnie walczę dalej, czuję się na tym sposobie odżywiania (Bo właściwie nie staram się tego traktować jak strasznej diety) bardzo bardzo dobrze🙂 

Gość MONIAA

U mnie słabo, jestem cały czas na bialkach+warzywa. Nie mogę się zebrać żeby znów wrócić do białka 😞 w dodatku dziś i wczoraj zjadłam jedna bułkę nie dukanowska 😞 Zastanawiam się czy już całkowicie nie zostać na bialka+warzywa ale ograniczać ilość. 

Gość Dynia

Te pare lat temu jakos dawalam rade a teraz moj organizm ma odrzut,  trzymam za Was kciuki, 🙂

Gość Ona

Tak jak mówiłam-jestem 😉 od dzis dukam, waga 75-170cm(jestem przed @ więc zobaczymy jak to będzie szło), na dzis pulpety drobiowew rosołku,owsianka,żeby otreby zaliczyć i serek bialy, po pracy musze zakupy porobić i pogotowac coś, zyby niedozwolone nie kusiło...musimy sobie urozmaicać,żeby sie nie męczyć, ja będę szła 1/1, bo wtedy nie odczuje tego dnia białkowego...teraz bardzo dużo sie pozmieniało w tym Dukanie i duzo więcej mozna, nawet owoce..ale ja będe szła tym starym chyba...jedynie co to chyba skorzystam  z odzywki białkowej, bo też dozwolona, bo z nia wychodzi obłedny sernik 😉 trzymam kciuki za as i za siebie.

dziewczyny piszcie tutaj,bo wtedy łatwiej i cos podpowiedziec i możemy pisac co zajadamy, zawsze mozna cos podpatrzeć i ugotowac, czasem drobne rzeczy a zmieniaja wiele, a więc do dzieła! do sylwestra trzeba sobie ustawic plan i działamy...

Co dobrego dzis jecie?

pozdrawiam i miłego dnia

Gość colabezcukru

Hej dukaneczki

Tyle pokus w sklepach, już świętami pachnie,  i ległam w gruzach 😞 😞  w tamtym tyg. byłam za granicą, pokusa była ogromna no i musiałam pobróbować nawet pożrec. Odpokutowałam to aż do minionego weekendu gdzie z dziewczynami był wypad dietetyczny w góry. Tak było pięknie, że dziś na wadze kilo więcej, moja motywacja raz w dół raz w górę. Dobra pogrzeszyłam teraz karnie p/w . 

Nastka mięśnie i kości są ciężkie a tłuszcz jest lżejszy, nawet jak waga stoi to nie znaczy że nic nie leci, zobacz po obwodach ciała na pewno się zmniejszyły. 

Dynia niezałamuj się, tak to jest, że na nadwagę zapracowałyśmy sobie przez kilka lat, a teraz chciało by się pozbyć balastu w miesiąc , kochana nie da się tak, musimy być cierpliwe i kontrolowac to co wkładamy do gęby. Smutne ale prawdziwe,  sama wiem po sobie.

Trzymam za wszystkie kciuki 

siemanko mordki 🙂 u mnie raz lepiej raz gorzej ale trzymam sie ostro dietki!!!dzis na obiadek gotowany brokoł plus jajka na twardo i salata lodowa-wszystko polane sosem czosnkowym 🙂 teraz bede miala popołudniówki wiec jedynie wieczorem albo rano bede pisać 🙂

też zbliża sie do mnie małpa wiec moze dlatego waga stoi...no cóż..nie martwię sie!

miłego dzionka dla Was 😍

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.