Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc p

dukan 2019

Polecane posty

jak narazie mam czyste sumienie chodz inaczej biorę te diete ....bo jestem cały czas na p+w a dukan kaze inaczej!ale ja na tym systemie schudłam wiec po co sie meczyć?tylko cierpliwosci potrzeba i tyle! 🙂

klade sie spac moje mordki 🙂 spadkowej nocki dla Was!!!!!😍

Hej dziewczyny

Ja niestety zgrzeszyłam w weekend i 1 kg na plusie:( byliśmy w knajpce włoskiej a to moja ulubiona kuchnia i niestety poległam. W niedziele koleżanka z winkiem wpadła i to była kropka nad i, 😉 

Od wczoraj jestem grzeczna i wcinam proteinki. 
Tak jak piszesz Nastka, podstawa jest gotowanie sobie, szybko, smacznie i na zapas. Wtedy łatwiej o wpadki. 

Na święta planuje zrobić sobie pierogi pieczone, rybkę, kapustę z grzybami i serniczek. Może jakiś przetrwam. 

Milego dzionka

Ja dziś zakupiłam trochę rzeczy i już się cieszę😀 wątróbka indycza, kurze żołądki, tatarek....pyszności....trochę urozmaicenia, w końcu nie samą piersią z kury żyje człowiek😉 no i upiekłam wczoraj bułeczki dukanowskie.... I pochwalę się uprzejmie...szef mi dziś powiedział, że świetnie wyglądam....To mega miłe😀

Nastka gratuluję samozaparcia, dzielna jesteś bardzo👌💪👍

Florencja nic się nie przejmuj....takie drobne grzechy często dają więcej siły na przyszłość😀 A to że czasem waga idzie lekko w górę to nie tragedia, zaraz poleci w dół😁

Hejka😀 

ja po porannym ważeniu, 0,7 na minusie💪🏻 Oby tak dalej kończyły się moje grzeszki 😄 

Za 2 dni mija miesiąc jak jestem na diecie, dam

znac jak się sprawy wagowe maja 😉 

zmykam pierogi i uszka lepić, zamrożenie i będzie jak znalazł na święta 

milego wieczorka 

Ja się ważę co drugi dzień, lubię mieć kontrolę bo poki co idę  systemem1/1 ale może z czasem trzeba będzie zmienić. 
Odpuszczę tylko przed miesiączka, bo przed ostatnia załamałam się jak mi wskoczyło na plus. 

jestescie bardzo dzielne!!!!juz po 24 wiec napisze ze dzis bede miala wigilie w pracy!!!!!!nic w sumie nie zjem jedynie rybke co sobie obiore zeby byla bez panierki....a bedą pysznosci bo wiem to z zeszłego roku!

no i kurde przeszla kolej na mnie!!!!:( zjadlam 3 pierogi i rybe w panierce!nie jadlam ciast bo nie lubie)...ale ta skrobia!!!??jeszcze rybe po grecku zjadlam...nie najadłam sie...ale juz kolacji mojej nie jadlam!jeden raz....pierwszy raz od 2,5 miesiaca...mam wyrzuty sumienia!!!!

Gość Dynia

Hey hey jak tam idzie. Świeta za pasem:( jak tu wytrwać. Ja planowałam powrot ale jakos zebrac sie nie moge.

No idzie całkiem nieźle. Grzeszki drobne się zdarzają, bo czas faktycznie trudny....Ale waga dalej leci w dół, samopoczucie dobre więc warto😀

No idzie całkiem nieźle. Grzeszki drobne się zdarzają, bo czas faktycznie trudny....Ale waga dalej leci w dół, samopoczucie dobre więc warto😀

napiszcie cos mordki....coraz rzadziej sie tu odzywacie ...

wiem ze idą swieta ale nie zapominajmy o sobie i naszej dietce!

napiszcie jakie pysznosci dla siebie bedziecie robic na swieta?

Hej dziewczynki 😊

ja tez dzis urlop zaczęłam, pichcę od rana, pi południu się spakujemy a rano ruszamy na 9 dni w góry. Już nie mogę się doczekać, muszę odsapnąć bo rok był wyjątkowo stresujący, podszeptuje twardy reset;) 

upieklam dzis paszteciki dla siebie i robię ciasto czekoladowe, resztę będę robić już na miejscu, muszę tylko dukanowe produkty zabrać. 

jakby zabrakło czasy, to życzę Wam cudownych Świat. 😘

Hej dziewczynki 😊

ja tez dzis urlop zaczęłam, pichcę od rana, pi południu się spakujemy a rano ruszamy na 9 dni w góry. Już nie mogę się doczekać, muszę odsapnąć bo rok był wyjątkowo stresujący, podszeptuje twardy reset;) 

upieklam dzis paszteciki dla siebie i robię ciasto czekoladowe, resztę będę robić już na miejscu, muszę tylko dukanowe produkty zabrać. 

jakby zabrakło czasy, to życzę Wam cudownych Świat. 😘

Florka fajnie ze masz urlop i nie bedziesz w domu tylko gdzies daleko...tez mi sie tak marzy...tylko juz bez gotowania...ale to dopiero jak bede szczupła piekna i bede miala kase zeby tak poszalec w goarch!to zyczę Ci wspanialych wrazen i mnostwo odpoczynku w świeta no i oczywiscie zdrówka!bo ono jest najważniejsze 🙂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.