Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc p

dukan 2019

Polecane posty

Gość Becia

Mam takie zapytanie do Was ! czy można mleko chude z kawą zbożową? Bo nie pamiętam 🤔 będę wdzięczna

Hmm....No ja zdaję raport....67 waga pokazała rano. Magiczne 67 w dalszym ciągu nie przekroczone ale waga znowu leci, więc myślę, że wkrótce zrobię małe świętowanie😜 motywacja jest, siły do walki wróciły.....

powodzenia kobietki🙂 warto bo efekty naprawdę widać i czuć😀

hm, nie wazę się. jeszcze nie kupiłam wagi. ale czy nagrzeszyłam jesli zjadłam wieczorem gotowane zołądki? troszkę je tylko doprawiłam. dusiły się w wodzie z przyprawami.. na razie nie jestem w stanie opanować  wieczorem wilczego apetytu...

Żołądki jeść można😃 A pory dnia jedzenia to też nie są ściśle określone, teoretycznie im więcej białka tym lepiej😉 z tą wagą to trochę można zwariować🤪 no ale kazałyście raportować, to się staram🙂 

Miłego dnia dziewczęta🙂

Ja zważę się za tydzień, po miesiączce bo już jestem 1kg na plusie a to jeszcze nie koniec magazynowania wody. 

Gość Becia

Witajcie 🙂a propo tych żołądków nie jestem pewna, sama z chęcią bym jadła, bo wolę od wątróbki, w książce pisze tylko o wątróbce i nie wiem czy można a przecież to też podroby. Pierwszy raz jak byłam na dukanie to nie miałam książki tylko z forum czerpałam wiadomości, i dużo zapomniałam ale z tego co pamiętam to nie jadłam podrobów. Wtedy miałam bardzo ubogi jadłospis ☹️ale dałam radę z dobrym skutkiem tylko zawaliłam te czwartki jak wyżej pisałam. Napewno wiecie o tej stronce,, z kotem w kuchni,, super przepisy, szkoda że wtedy nie wiedziałam. Ja drugi dzień na 1 fazie. Pozdrawiam 

No trochę poszperałam bo zaciekawiłyście mnie tymi żołądkami. Zawsze mi się wydawało że można.

Żołądki drobiowe

1) skład mają bardzo dobry jak na dietę Dukana,

2)są podrobami (A podroby są dozwolone)

3)są drobiem a cały drób  można (oprócz gęsi i kaczek) tylko, że bez skóry

4) nie są nigdzie ujęte w książkach, bo podobno Francuzi ich nie jedzą😉

To moja opinia. Jadłam je (Może nie tak często ale zdarzało się i chudłam), więc nie zamierzam ich z jadłospisu wyrzucać😉

Gość Becia

Dzięki za info bo i serca z indyka lubię 😝

słuchajcie a ja ugotowałam w przyprawach żołądki kurze a raczej dusiłam i jak wystygły to zrobiła sie na spodzie galaretka. bardzo to dobre było. wiec bede je dusic na wodzie. a mam pytanie czy mozna jesc serek waniliowy  3 % tłuszczu w pierwszej fazie?

Gość Gruszka

Witajcie. jeśłi pozwolicie to dołącze do Was. zaczynam dzis  z wagą 79. 

modras jeśłi znajdziesz serek waniliowy bez cukru i glukozy to na zdrówko-możesz jeść...

Gość Becia

Hej! Ja dzisiaj po trzech dniach 1 fazy zaczęłam 2, ważyłam się dzisiaj na 1 fazie ubyło mnie 2 kg. Pozdrawiam 

nie ważę się nadal ale nareszcie czuję zmianę! hurra! mozecie mi podpowiedzieć czy bierzecie jakieś suplementy?  jeśli tak to jakie?

Gość Becia

Hej dziewczyny ,,Modras,,ja nie biorę żadnych suplementów bo nie mam takiej potrzeby 🙂 Pozdrawiam

hejka mordki 🙂 

ale was dużo ...super.

zdaje relacje ...moja waga 68kg,takze leci w dół 🙂 od 1 pazdziernika az do dzis zrzuciłam 12,5kg 🙂 tylko sie cieszyc 

żoładki mozna spokojnie jeść 

jeszcze 3 kg do celu i przejde na fazę nr 3 🙂 

Nastka super😃 gratulacje👍👍👍 pamiętam jak zaczynałaś a tu już taki piękny wynik🙂

• Like 1

Dzien doberek w ten wietrzny poranek 🙂 

dziewczyny ja dopiero teraz zaczynam życ ...i czuć sie bardziej dowartosciowna 🙂 a to niesamowite uczucie!!!!

przeglądam sie czesciej w lusterku....nie mam juz takiej pyzatej twarzy!kazdy szczegół cieszy!

jedzenie jest pyszne dukanowskie jeśli sie ma na to czas zeby dobrze sobie ugotować i nie ma co narzekac wazne ze zero tluszczu i zero skrobii i slodyczy...

musimy częsciej pisywać tutaj zeby razem sie motywować do działania!

ja nie wyobrazam sobie juz zebym miala cos zjesc co niedozwolone....miałabym wtedy ogromne wyrzuty sumienia a przy tym i spadek energii i tzw dołek....

i pamiętajcie-robimy to tylko i wyłącznie dla siebie samych!!!!!zeby moc sie wreszcie pokazac bez wstydu na ulicy i z dumą wyjsć na swiat nie ukrywając sie pod ciuchami ktore nam maskują fałdki!

a nie ma to jak cieszyć sie życiem 🙂 🙂 🙂 !!!!!!!!!!!!

Gość miranda

Schudłam 12 kg w 30 dni dzięki lekkiej diecie karniak.pl i myślę, że i Wy powinnyście się na nią zdecydować. Nie jest tak mocno obciążająca jak dieta Dukana, która przede wszystkim może mieć zły wpływ na nerki, a do tego utrata wagi jest duża w krótkim czasie. A jeśli zrobicie lżejszą kontynuację, powolne wyjście z diety, to nie ma mowy o efekcje jojo. 

Dieta Dukana to nie jest ani dobra, ani bezpieczna dieta. Nie jest warta uwagi. Odradzam. Polecam sobie poczytać naukowe artykuły na ten temat. Moja kuzynka ją stosowała i po kilku tygodniach zaczęła się źle czuć i okazało się, że to właśnie przez tę dietę.

Cześć, jestem nowa na forum. Od jutra planuję zacząć fazę 1. Chętnie dołączę:)

Dzień dobry, jeśli szukasz pomocy dietetyka, zapraszam na www.paysteer.com , gdzie możesz porozmawiać z doświadczonymi dietetykami.

Na Dukanie byłam po pierwszej ciąży, 10 lat temu. Nawet nie wiedziałam kiedy a schudłam ponad 10kg. Czułam się fantastycznie, żadnych problemów ze zdrowiem. Tylko owoców mi strasznie brakowało. Niestety przerwałam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się