Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Widać prawda zabolała ;)

Żyd Jonny Daniels arzuca Korwin-Mikkemu, że ten jest nagacjonistą holokaustu i posługuje się "nieprzyzwoitą, przerażają mową".

Polecane posty

Gość Widać prawda zabolała ;)

Klasyczny przykład zakłamanej, obłudnej i odrażającej mentalności żydków. Każda krytyka pod ich adresem jest ""nieprzyzwoitą, przerażają mową". Zaś haniebne i pozbawione jakichkolwiek podstaw plucie na Polskę i Polaków to "mowa miłości". I taki pan Daniels jest kolejnym argumentem by głosować na Konfederacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

@martyna 33

A ciekawe jak nazwać to co zrobili z Jezusem? Oczywiście żeby było poprawne politycznie...

Ciule czekali na Mesjasza 4000 lat a jak już się narodził to Go nie rozpoznali i zabili, gdzie wszystkie proroctwa że starego testamentu idealnie pasują do Jezusa, a oni dalej czekają na 'swojego' Mesjasza... Nawet widziałem taki filmik gdzie premier Netanjahu rozmawiał z ich głównym rabinem i ten rabin mówi "no trzeba by było aby już przyszedł Mesjasz" a Netanjahu mu na to "pracujemy nad tym" 😄 Przecież to jest śmieszne 😁😂 jeszcze sobie czubki sami wykreują jakiegoś przebierańca

Tak samo w piśmie świętym jest że Żydzi rozpowiadają do dziś plotkę że Jezusa ciało wykradli apostołowie, ale przecież potem ukazywał się zmartwychwstały wielu ludziom i czynił cuda, a oni nadal rozpowiadali swoje teorie, przecież to są szatany te żydy, ja nie wiem jak Pan Bóg tak bardzo mógł się pomylić że 'ich' wybrał jako naród wybrany który przygotowywał na przyjęcie Mesjasza, jak oni są tacy szatańsko nienawistni i to po dziś dzień na całym świecie. Ale Bóg chyba wiedział i specjalnie ich wybrał bo inaczej Jezus by nie zginął i nie mógłby oddać życia za nasze grzechy gdyby przyjęli go normalni dobrzy ludzie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żydzi to szatany, a jeszcze dodatkowo wykreowali innych szatanów czyli muzułmanów, by zwalczali chrzescijanstwo. Muzuły to sprawka żydostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, martyna 33 napisał:

W czasach Jezusa religijni przywódcy żydowscy ściśle przestrzegali nakazów Starego Testamentu, m.in. zakazu wykonywania jakichkolwiek prac w Szabat. Jednak Chrystus uzdrawiał wtedy ludzi tak, jak czynił to każdego innego dnia. Dlatego Żydzi czuli się tym obrażeni. Bo było to według nich wykroczenie względem Prawa. I uważali, że jeśli Jezus miałby być Mesjaszem, powinien myśleć i zachowywać się bardziej jak oni. Poza tym sądzili, że gdyby Jezus naprawdę był Mesjaszem, nie wykraczałby poza religijne nakazy, które oni uważali za ustanowione przez Boga. Jak więc Żydzi wyobrażają sobie Mesjasza? Przede wszystkim, wtedy jak i teraz, wyczekują politycznego wybawcy. Króla, który władałby wiecznie nad Izraelem. Dlatego większość Żydów nie przyjęła Jezusa Chrystusa jako Mesjasza. Dlatego cały czas na swojego Mesjasza czekają. 

I co doczekają się? 🤔

Chyba że jak będzie paruzja to żydzi dopiero Go uznają, tyle że to by było już drugie "przyjście" na świat, a według nich pierwsze... Ale znając ich zatwardziałe serca to pewnie drugi raz się na Niego wypną niż Go uznają, a o przeprosinach za pierwsze nieuznanie i zabicie to już całkiem nie będzie mowy bo żydostwo to zbyt dumny naród by się przyznać do jakiegokolwiek błędu.

A co powiesz Martyna o tym że Netanjahu "pracuje nad tym" aby Mesjasz przyszedł? bo o tym nic nie odpowiedziałaś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyd

Żydzi to inna religia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyd

 żydzi nas nie obchodzą oni mają boga jahwe dlatego ich hitler chcial wybić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyd

musi być tylko Chrześcijaństwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyd

trzeba się pozbyć Rosje Jahwe i Allaha aby nastał pokój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, StaryLewak napisał:

To trochę odwrotnie, rosja lada moment pozbedzie się polski.

Póki co to Polska jest w NATO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, StaryLewak napisał:

To trochę odwrotnie, rosja lada moment pozbedzie się polski.

Dlaczego tak źle życzysz Polakom, czyżbyś aż tak nas nienawidził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, StaryLewak napisał:

N

 

NATO nigdy nie było słabsze niż w tym momencie.

Mylisz się NATO wcale nie jest słabe i na pewno jest lepiej wyposażone w broń od Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy Rosja militarnie nie dorównywała USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, StaryLewak napisał:

No i co z tego skoro polska bierze na siebie całe uderzenie nie tylko rosji ale i białorusi.

Nie wiem dlaczego ale odnoszę wrażenie a właściwie jestem pewna że ciebie to cieszy, póki co to na pierwszy ogień pójdą kraje byłego ZSRR a Polska takim krajem nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, StaryLewak napisał:

Czyżby pis zmienił historię? 

To że Estonia, Litwa i Łotwa były częścią ZSRR to chyba wiesz chodziłeś na geografię, Polska pomimo że panował ustrój socjalistyczny częścią ZSRR nie była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, StaryLewak napisał:

Czyżby pis zmienił historię? 

Skoro tak nienawidzisz Polaków to co tu szukasz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, StaryLewak napisał:

No dobra zwracam honor. Z tym że w krajach bałtyckich praktycznie nie ma obecności nato, a w polsce jest. Wiadomo że na pierwszy ogień idą cele militarne.

 

Kraje bałtyckie mogą być przejęte samym wojskiem konwencjonalnym, natomist polska w pierwszej kolejności będzie celem ataku nuklearnego. Nie pamiętam w którym roku to było, ale przypominam że białoruś już byłą gotowa aby warszawę ostrzelać.

Oczywiście pleciesz bzdury na Łotwie, Litwie i w Estoni stacjonują wojska NATO tak jak również w Polsce, i ja na twoim miejscu nigdy bym nie mieszkała w kraju którego tak bardzo bym nienawidziła po co tu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, StaryLewak napisał:

Ale ja kocham polskę, tylko polacy to k*urwy.

 

W każdym razie i tak jest pewne że rosja nas zdmuchnie z powierzchni ziemi jeśli nadal będziecie ją prowokować. A nawet jak nie będziecie to i tak w pewnym momencie rosja się o polskę upomni.

Widocznie to ciebie bardzo cieszy, ale muszę ciebie zmartwić Polska jest i będzie państwem niepodległym, a poza tym wychowałeś się w Polsce i tak ją nienawidzisz ja bym dawno opuściła  kraj którego nienawidzę i który Rosja jak to piszesz zdmuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, StaryLewak napisał:

pogarda i nienawiść to dwie rózne sprawy.

Pogarda, jedź do kraju którym nie pogardzasz ci tutaj szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, StaryLewak napisał:

Rozumiem, że wmawianie mi nienawiści ma sprawić że ty się z niej wyleczysz? 

 

ALe ja lubię gardzić, jestem we właściwym miejscu.

 

1 godzinę temu, StaryLewak napisał:

To trochę odwrotnie, rosja lada moment pozbedzie się polski.

 

39 minut temu, StaryLewak napisał:

 

Kraje bałtyckie mogą być przejęte samym wojskiem konwencjonalnym, natomist polska w pierwszej kolejności będzie celem ataku nuklearnego. Nie pamiętam w którym roku to było, ale przypominam że białoruś już byłą gotowa aby warszawę ostrzelać.

To takie przyjazne słowa i jak nic pisze to osoba życzliwa dla Polski i Polaków,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, StaryLewak napisał:

Czyli co lepiej pisać słowa które są fałszywe ale przyjazne? Z takimi ludźmi się zadajesz?

 

To powodzenia w życiu polaku.

Fałszywe jest żyć w kraju które się nienawidzi ja bym się dawno z takiego państwa wprowadziła

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, StaryLewak napisał:

Droga wolna w europie masz pracę od pierwszego dnia przeprowadzki.

Ty czytasz że zrozumieniem, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, StaryLewak napisał:

Droga wolna w europie masz pracę od pierwszego dnia przeprowadzki.

Zapamiętaj to sobie to ja tu jestem u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A to się zgadza teren jak i nieruchomość w której mieszkam jest zapisana w księgach wieczystych, i nie jestem żadnym gościem narodu polskiego, moi pradziadowie walczyli o wolność Polski jestem Polakiem którego ty osoba narodowości żydowskiej nienawidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, StaryLewak napisał:

Gdybym cię nienawidził to bym ci nie odpisywał. No to dobra teraz popatrz życzysz mi aby moją ziemię mi odebrać, bo jestem żydem. Jakbyś się czuł gdyby tobie twoją odebrano, bo jesteś polakiem? Ja ci na przykład tego nie życzę, bo wiem jakie to uczucie.

Nic podobnego nawet jeżeli mnie chwilowo wkurzyłeś to i tak nie zmieni mojej sympatii do narodu z którego podchodzisz, bo przecież i wśród Polaków jest również wiele tzw gnid,  w szkole średniej miałam nauczyciela Żyda ( nie podam nazwiska bo ochrona danych osobowych) który był dobrym  pedagogiem  miał świetne poczucie humoru, to dlaczego miałabym mieć uprzedzenie do wszystkich Żydów . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×