Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Nie wiem, co zrobić ze ślubem

Polecane posty

Gość gosc

Witajcie, mam pewien problem i nie wiem, jak go rozwiązać... Chodzi o mój ślub i gości... Moja mama choruje i prawdopodobnie nie będzie mogła być na ślubie, z tego powodu zastanawiamy się z narzeczonym, czy nie zorganizować po prostu małej, szybkiej uroczystości tylko ze świadkami, nie wyobrażam sobie w tym momencie radości ze ślubu i gości składających głupie życzenia i gratulacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli się nie czujesz, nie masz nastroju to bez sensu żeby się zmuszać. Wesele nie jest obligatoryjne przecież. Też nie mialam wesela ale to dlatego, że ja nie lubię być w centrum uwagi, te wszystkie życzenia, tańce, przysięga na którą wszyscy patrzą. To nie dla mnie. wiem że to inna sytuacja ale fundament jest ten sam. Obydwie czułybyśmy się fatalnie i nieswojo, a to jest twój ślub i nie chodzi o żadną tzw. "magię tego dnia", bo żadna magia ani wyjątkowość tego dnia nie istnieje, chodzi jedynie o to, że to jest twoja decyzja jak kazda, jak zakup mieszkania, auta czy wyjazd na wakacje i nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób tak jak czujesz i kompletnie nie martw się opinią rodziny. Wszystkiego dobrego dla mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×