Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutne

katastrofa Mam 30 lat Wyłysiałem

Polecane posty

Gość smutne

 wstydzę się nawet zdjąć czapkę staram się golić na łyso ale i kilka dni i włosy wyskakują i widać wyłysiały miejsca wstydzę się nawet zagadać do kobiety czy umówić na randkę bo jak to w zdjętej czapce będzie widać że jestem łysy bardzo bardzo źle mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckw

faktycznie problem, 30 lat to trochę wcześnie, zwłaszcza gdy planujesz kogoś poznać. W pl coraz więcej wyłysiałych młodych ludzi niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To może przeszczep włosów? U mężczyzn i na krótkich włosach zwykle sprawdza się dobrze takie wyjscie. Można w ratach płacić. Ludzie zachwalają Turcję w kwestii tych przeszczepów, mężczyźni z całego świata jeżdżą do tamtejszych klinik. Może tez są jeszcze szanse na jakieś leczenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckw

taa już widzę jak facet poleci do Turcji na przeszczep włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W przypadku calkowitego zaprzestania pracy czynnosci mieszkow wlosowych tylko przeszczep. Wczesniej istnieje mozliwosc poprawienia pracy mieszka poprzez pobudzenie go np mezoterapia lub osoczem bogatoplytkowym. Jest tez opcja mikropigmentacji, czyli takiego jakby punktowego tatuazu majacego imitowac wlosy na glowie, lecz raczej nie polecam tej metody. Rob wcierki preparatami zawierajacymi m.in. minoxidil, co zapobiegnie/spowolni dalsza utrate wlosow (wskazany dermatolog lub trycholog).

Z drugiej strony przeciez dobrze wiemy, ze faceci lysieja i dotknie to predzej czy pozniej zdecydowana wiekszosc z was. Czy az taka uwage zwrazamy na wasze lysiny? No moze troszke, ale dla wiekszosci normalnych kobiet liczy sie bardziej to, co w glowie, a nie na glowie. Nie zalamuj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakis kosmetolog wstrzykiwał swojej matce botoks w czoło i zauważył odrost włosów w sąsiedztwie na głowie. Nie wiem czy ktoś wdrożył tę metodę bo nic o tym później nie słyszałam. Jest jeszcze punktowy tatuaż (a właściwie czemu nie?) i rożne twarzowe męskie nakrycia głowy. Ubierzesz się rockowo i będzie pasowało 🙂 A jak się ma znajomych z poczuciem humoru, to można tez nosić peruki dla hecy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne

Piloxidil stosowałem 2 lata z 0 rezultatów mezoterapie również straciłem kupę kasy a lysinka sie tylko powiększa i powiększa przeszczep słabo pokrywa włosy a nowe metody są bardzo drogie to lepiej kupić samochód. w klinice powiedzieli mi że nawet po przeszczepie nie będzie to wyglądało tak jak przed i mam duże ryzyko że się nie przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne

Piloxidil stosowałem 2 lata z 0 rezultatów mezoterapie również straciłem kupę kasy a lysinka sie tylko powiększa i powiększa przeszczep słabo pokrywa włosy a nowe metody są bardzo drogie to lepiej kupić samochód. w klinice powiedzieli mi że nawet po przeszczepie nie będzie to wyglądało tak jak przed i mam duże ryzyko że się nie przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne

Juz predziej perełka wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepiękna

łysy facet nie ma u mnie żadnych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zawiąż sobie jakąś czarną chustę na głowie, będziesz wygladał stylowo. Niejedna laska sie za tobą obejrzy. Powiem ci na pocieszenie, że łysy facet przynosi szczęście 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

skąd wiesz co kobieta myśli o łysych facetach nadajesz kobietom męskie cechy myślenia na temat atrakcyjności a to tak nie działa dla kobiet im ważne jest czy jesteś wysoki czy masz 150 cm i 12 cm w kroczu nieważne to Ile zarabiasz czy jeździsz samochodem czy w ogóle masz ten samochód tylko to jakie emocje w niej Wywołujesz Jak czujesz się z tym kim jesteś Czy akceptujesz siebie czy jesteś swobodny w swoim towarzystwie Czy potrafisz na luzie jej powiedzieć że ci się podoba i się z tego śmiać a to czy masz włosy czy nie Nie ma znaczenia znaczenie ma to jakie emocje w niej Wywołujesz I jak tam Cieszyć się życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja jestem łysy i jakoś nie mam problemów z kobietami. Nie pojmuję czemu niektórzy faceci robią taką tragedię z bycia łysymi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prestiż

Gol się całkowicie na łyso i ubieraj się w markowe podróbki modne okulary dużo kasy odkładaj znajdź lepszą pracę i masz na wakacje a dużo takich co lecą na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, bella napisał:

Obcinaj na króciutko/na zero i będzie dobrze. Mi osobiscie bardziej podobaja się mężczyźni wygoleni na zero albo na kilka mm niż gęsta grzywa ułożona w wymyslną fryzurę i nie jestem jedyną kobietą, która tak ma .. 

<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seni

Nie przejmuj się ostatnio spotkałam takiego i nawet nie zwróciłam uwagi ze nie mial włosów a dopiero później a to dlatego ze coś innego mnie przyciągnęło do niego.JEGO CHÓD to jak się poruszał rekompensował wszystko inne😉

Głowa do góry na włosach świat się nie kończy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to

Ustaw pasek do porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjer

Zawsze można zrobić przeszczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eloy

Jesteś łysy. To jeszcze nie tragedia. Gorzej by było gdybyś był gruby i łysy. Wtedy szanse na znalezienie partnerki maleją lawinowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka
Cytat

Gość Gość

To może przeszczep włosów? U mężczyzn i na krótkich włosach zwykle sprawdza się dobrze takie wyjscie. Można w ratach płacić. Ludzie zachwalają Turcję w kwestii tych przeszczepów, mężczyźni z całego świata jeżdżą do tamtejszych klinik. Może tez są jeszcze szanse na jakieś leczenie? 

Zgodzę się z tobą, mój znajomy robił przeszczep włosów w Turcji i jest bardzo zadowolony, mówi że nie ma się czego bać, tam są na prawdę wykwalifikowani specjaliści. On z tego co mówił leciał przez Polskiego przedstawiciela Meditravel się nazywają. Warto wygooglować i się z nimi skontaktować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja znalazłam tyle vlogow na YT o przeszczepie włosów, to sie robi co raz bardziej popularne. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×