Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marika

Czy to normalne

Polecane posty

Gość Marika

Że facet z którym się spotykam, ma na Facebooku dużo kobiet, niektóre z nich wyglądają jak prostytutki.Nawet ostatnio dodał do znajomych kolejną, dużo młodszą ode mnie i wyglądająca podobnie jak cała reszta, czy jest sens kontynuować związek z kimś takim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa

Róchacz pospolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

No też zaczynam dochodzić do takich wniosków.Koledzy też są na tym Fejsie i jest ich dużo, ale kobiet też wiele i same bardzo atrakcyjne, ode mnie o wiele ladniejsze co niektóre.Dziwi mnie to, bo on nie jest jakimś przystojniakiem, zwyczajny facet, żaden Apollo.Nic z tego nie rozumiem, co te kobiety chcą od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Radzę ci dziewczyno uważać na niego. Wiem co mówię bo miałam podobną sytuację, a mianowicie też facet, który w dodatku był mega przystojny zaczął zagadywać do mnie itd. A jestem taką zwykłą dziewczyną, a nie żadną tam pięknością. I na FB miał bardzo dużo ładnych dziewczyn. Raz przez przypadek zobaczyłam jaki komentarz napisał do takiej jednej piękności. A później okazało się, że to był tak jak ktoś wyżej napisał pospolity r_chacz. Na szczęście w porę się przekonałam o tym zanim do czegokolwiek doszło. Więc radzę ci z dystansem podejść do tej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Radzę ci dziewczyno uważać na niego. Wiem co mówię bo miałam podobną sytuację, a mianowicie też facet, który w dodatku był mega przystojny zaczął zagadywać do mnie itd. A jestem taką zwykłą dziewczyną, a nie żadną tam pięknością. I na FB miał bardzo dużo ładnych dziewczyn. Raz przez przypadek zobaczyłam jaki komentarz napisał do takiej jednej piękności. A później okazało się, że to był tak jak ktoś wyżej napisał pospolity r_chacz. Na szczęście w porę się przekonałam o tym zanim do czegokolwiek doszło. Więc radzę ci z dystansem podejść do tej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David

Znajomi na fb niewiele mają wspólnego ze znajomością i w realu, czysta fikcja w 80 %   jak zna faktycznie z 10 % to max zresztą zapytaj go wprost. To jedyna jego wada? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ten nie jest przystojny, jest przeciętny z urody, ma dużo znajomych kolegów na Facebooku, takich z pozy jakie przyjmują do zdjęć sprawiają wrażenie bardzo zwariowanych.Kobiet ma pełno, młodych, pięknych, a facet jest no całkowicie zwyczajny, to dla mnie niezrozumiałe, bo gdyby to był przystojniak to bym się nie dziwiła, że tak atrakcyjne dziewczyny lecą na niego, ale nawet ja mimo że przeciętna, nie uważam że jest bardzo urokliwy, o co tu może chodzić? Naprawdę tylko o seks? Co takie piękne kobiety widziałyby w seksie z przeciętnym mężczyzna? I nie wiem też po co mnie zaczepił, skoro ma tyle pięknych przyjaciółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika
5 minut temu, Gość David napisał:

Znajomi na fb niewiele mają wspólnego ze znajomością i w realu, czysta fikcja w 80 %   jak zna faktycznie z 10 % to max zresztą zapytaj go wprost. To jedyna jego wada? 

Nie, to nie jest jego jedyną wada, jest tak samo zwariowany, jak ci jego koledzy z Facebooka, co mają takie głupie miny na zdjęciach. Wątpię że to jest fikcja, jego koledzy są w większości  przystojni i dużą część ich jest bardzo mloda, jedynie on taki zwyczajny jest z urody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrovafire

Ale to są jakieś panny z całej Polski, czy konkretnie z waszej miejscowości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F kimono
6 godzin temu, Gość Marika napisał:

Że facet z którym się spotykam, ma na Facebooku dużo kobiet, niektóre z nich wyglądają jak prostytutki.Nawet ostatnio dodał do znajomych kolejną, dużo młodszą ode mnie i wyglądająca podobnie jak cała reszta, czy jest sens kontynuować związek z kimś takim? 

NIE, babiarz, uciekaj szybko i daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po znajomych można poznać czlowieka. Żałosne są zabawy na fejsbuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika
4 minuty temu, petrovafire napisał:

Ale to są jakieś panny z całej Polski, czy konkretnie z waszej miejscowości? 

Z naszej miejscowości, całkowicie z naszej.To nie są kobiety z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika
5 minut temu, Gość F kimono napisał:

NIE, babiarz, uciekaj szybko i daleko

Też zaczynam tak i nim źle myśleć, szczególnie po ostatnim dodaniu do znajomych, młodszej ode mnie dziewczyny,która co prawda jest na zdjęciach z chłopakiem, ale widać że samotnie wychowuje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Po znajomych można poznać czlowieka. Żałosne są zabawy na fejsbuku.

Tak to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . P.

Gra w gry na Fb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

kobieciarz na 99%. Pewnie pisze do tych lasek i sprawdza ktora na niego poleci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Marika napisał:

Też zaczynam tak i nim źle myśleć, szczególnie po ostatnim dodaniu do znajomych, młodszej ode mnie dziewczyny,która co prawda jest na zdjęciach z chłopakiem, ale widać że samotnie wychowuje dziecko.

jak to sprawdzasz kogo ostatnio dodal na fb? Mi juz od daaawna na stronie glownej nie wyswietlaja sie nowo zawarte znajomosci moich znajomych (tak jak kiedys pokazywało sie ze ,,Pan X i Pani Y został znajomymi"). Te komunikaty mu sie raczej nie pokazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

jak to sprawdzasz kogo ostatnio dodal na fb? Mi juz od daaawna na stronie glownej nie wyswietlaja sie nowo zawarte znajomosci moich znajomych (tak jak kiedys pokazywało sie ze ,,Pan X i Pani Y został znajomymi"). Te komunikaty mu sie raczej nie pokazują.

Co chwilę robią jakaś aktualizacje więc pewnie zlikwidowali. I dobrze bo co to kogo obchodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika
37 minut temu, Gość Gość napisał:

jak to sprawdzasz kogo ostatnio dodal na fb? Mi juz od daaawna na stronie glownej nie wyswietlaja sie nowo zawarte znajomosci moich znajomych (tak jak kiedys pokazywało sie ze ,,Pan X i Pani Y został znajomymi"). Te komunikaty mu sie raczej nie pokazują.

Mi się wyświetlają nowo zawarte znajomości moich znajomych,na stronie głównej.Nie wiem czemu tobie to się nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

kobieciarz na 99%. Pewnie pisze do tych lasek i sprawdza ktora na niego poleci. 

Pewnie tak robi, ale dziwie się że z jego wyglądem, startuje do tych z najwyższej półki, same bardzo atrakcyjne i dużo młodsze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel

To po co z nim jesteś skoro wiesz, że startuje do innych, desperacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assd
1 godzinę temu, Gość Marika napisał:

Ten nie jest przystojny, jest przeciętny z urody, ma dużo znajomych kolegów na Facebooku, takich z pozy jakie przyjmują do zdjęć sprawiają wrażenie bardzo zwariowanych.Kobiet ma pełno, młodych, pięknych, a facet jest no całkowicie zwyczajny, to dla mnie niezrozumiałe, bo gdyby to był przystojniak to bym się nie dziwiła, że tak atrakcyjne dziewczyny lecą na niego, ale nawet ja mimo że przeciętna, nie uważam że jest bardzo urokliwy, o co tu może chodzić? Naprawdę tylko o seks? Co takie piękne kobiety widziałyby w seksie z przeciętnym mężczyzna? I nie wiem też po co mnie zaczepił, skoro ma tyle pięknych przyjaciółek.

Może ma kase i je roocha za dolary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

Dlatego nie mam fb i żadna doopa mnie nie wyśledzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Czasami też się zastanawiam, czy nie roocha się z nimi za kasę, bo naprawdę dziwne że taki przeciętny facet, ma wśród znajomych tyle pieknych kobiet.To ja taka sobie z wyglądu, nie zachwycam się nim wcale, na pewno nie można go zaliczyć do super przystojniaków.Nie wiem tylko po co mnie podrywa, może kasa mu się już skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyj

Nie rozumiem dlaczego w takim razie poświęcasz temu tyle uwagi. Widzisz kogo ma w znajomych, nie odpowiada ci to więc go olej. Szkoda czasu na rozmyślania po co, dlaczego i jak to się dzieje, że zna tyle pięknych dziewczyn. Zostaw to w spokoju i zajmij się sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

No wiem, gościu wyżej, ze masz rację. Sprawdziłam, to jest 75 kobiet na 200 znajomych. Trochę przegięcie jest ta ilość kobiet i wszystkie śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil

No to wśród tych 75 kobiet, na pewno parę chętnych się znajdzie.Facet na odstrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×