Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Porządny

Czy wy dziewczyny wstydu nie macie?

Polecane posty

Gość Porządny

Ubieracie się jak prostytutki, wskakujecie to łóżka byle komu i jeszcze bierzecie męskie narządy rozrodcze do ust !!! Dodatkowo chwalicie się ilu miałyście partnerów w łóżku. Wypinacie się do zdjęć na jakiś durnych mediach społecznościowych. Rozumiem z jednym może nie wyjść, ale z pięcioma lub nawet więcej? Ktoś powinien wam wybić ye głupoty z głowy. Nie mówię to z powodu religii bo nie jestem człowiekiem religijnym. Po prostu uważam takie dziewczyny za coś gorszego co należy unikać i potępiać.

Pozdrawiam 24 letni porządny chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa22

Co z tego? Lubię seks i seksowne ubrania, a poza tym to moje ciało i mogę z nim robić co chce. Ja bawię się dobrze w nocy a ty sobie śpij grzeczny chłopczyku. Tylko uważaj byś się nie obudził z mokrymi majteczkami bo jeszcze ci się będą śniły niegrzeczne dziewczynki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Porządny napisał:

Ubieracie się jak prostytutki, wskakujecie to łóżka byle komu i jeszcze bierzecie męskie narządy rozrodcze do ust !!! Dodatkowo chwalicie się ilu miałyście partnerów w łóżku. Wypinacie się do zdjęć na jakiś durnych mediach społecznościowych. Rozumiem z jednym może nie wyjść, ale z pięcioma lub nawet więcej? Ktoś powinien wam wybić ye głupoty z głowy. Nie mówię to z powodu religii bo nie jestem człowiekiem religijnym. Po prostu uważam takie dziewczyny za coś gorszego co należy unikać i potępiać.

Pozdrawiam 24 letni porządny chłopak

jakie szczęście ze trafilem na piękna i porządną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

A jak mam 25 lat, od 5 lat jednego partnera seksualnego i w ogole jedynego i uprawiam z nim seks i robie mu loda, to tez jestem dzi.wka i sie nie szanuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość gosc napisał:

jakie szczęście ze trafilem na piękna i porządną

"porządną" po aborcji 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porządny
1 godzinę temu, Gość Ja. napisał:

A jak mam 25 lat, od 5 lat jednego partnera seksualnego i w ogole jedynego i uprawiam z nim seks i robie mu loda, to tez jestem dzi.wka i sie nie szanuje?

To akurat ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Ja. napisał:

A jak mam 25 lat, od 5 lat jednego partnera seksualnego i w ogole jedynego i uprawiam z nim seks i robie mu loda, to tez jestem dzi.wka i sie nie szanuje?

Tak jesteą dziw/ką bo normalna szanująca kobieta nigdy nie zrobi loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Racja niestety większość dziewczyn teraz tak się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia transu
4 godziny temu, Gość Porządny napisał:

Ubieracie się jak prostytutki, wskakujecie to łóżka byle komu i jeszcze bierzecie męskie narządy rozrodcze do ust !!! Dodatkowo chwalicie się ilu miałyście partnerów w łóżku. Wypinacie się do zdjęć na jakiś durnych mediach społecznościowych. Rozumiem z jednym może nie wyjść, ale z pięcioma lub nawet więcej? Ktoś powinien wam wybić ye głupoty z głowy. Nie mówię to z powodu religii bo nie jestem człowiekiem religijnym. Po prostu uważam takie dziewczyny za coś gorszego co należy unikać i potępiać.

Pozdrawiam 24 letni porządny chłopak

masz racje chłopie, baby upadły moralnie, niewiele porządnych już zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilobyte
3 godziny temu, Gość Vanessa22 napisał:

Co z tego? Lubię seks i seksowne ubrania, a poza tym to moje ciało i mogę z nim robić co chce. Ja bawię się dobrze w nocy a ty sobie śpij grzeczny chłopczyku. Tylko uważaj byś się nie obudził z mokrymi majteczkami bo jeszcze ci się będą śniły niegrzeczne dziewczynki xD

spadaj parszywa szma-to, jesteś dnem poniżej dna moralnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilobyte
3 godziny temu, Gość Vanessa22 napisał:

Co z tego? Lubię seks i seksowne ubrania, a poza tym to moje ciało i mogę z nim robić co chce. Ja bawię się dobrze w nocy a ty sobie śpij grzeczny chłopczyku. Tylko uważaj byś się nie obudził z mokrymi majteczkami bo jeszcze ci się będą śniły niegrzeczne dziewczynki xD

spadaj parszywa szma-to, jesteś dnem poniżej dna moralnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegadam
6 minut temu, Gość gość napisał:

Tak jesteą dziw/ką bo normalna szanująca kobieta nigdy nie zrobi loda.

bzdury, moja ex nie robiła loda a okazało się że dawała doopy po całym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
7 minut temu, Gość gość napisał:

Tak jesteą dziw/ką bo normalna szanująca kobieta nigdy nie zrobi loda.

Ojej, no trudno, jakos przezyje. A tymczasem ide sie troche poprzytulac z moim narzeczonym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolego masz racje chcesz być z dziewczyna ktora sie szanuje która potraktuje Ci tak jak tego oczekujesz. Która pokocha Cie tak jak tego oczekujesz. To ja wierze ze taką znajdziesz. Wiedz jedno trzymam za Ciebie kciuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znowu to aseksualne dziwadło zakłada tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przeciez jest masa dziewczyn, ktore sa w Twoim wieku i starsze, a sa dziewicami. Nawet na tym forum mozesz trafic na takie. Pytanie, dlaczego macie po 25 lat i ciagle jestescie sami? Jako atrakcyjna kobieta moge decydowac, czy facet z ktorym jestem aktualnie odpowiada mi pod pod wzgledem charakteru (to poznajesz w trakcie zwiazku), a takze, czy seksualnie jestesmy dopasowani (tak, ludzie maja rozne temperamenty i potrzeby, nie widze sensu byc z kims do konca zycia, jesli nie uklada sie nam w lozku). Jedne zwiazki trwaja krotko, bo do siebie nie pasujemy, inne nawet przez kilka lat (po co ciagnac na sile cos, co nie ma przyszlosci? Strata czasu dla kobiety i mezczyzny). Dla mnie to max 2 lata by okreslic sie, czy chcemy wiazac ze soba zycie. Dzis tworze staly, stabilny zwiazek, odpowiadajacy we wszystkich wzglegedach mi i mojemu mezowi. Byc moze na ten luksus wyboru moga sobie pozwolic atrakcyjne, swiadome siebie osoby, a niektorzy musza sie zadowolic tym, co akurat maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niby bełkot ale z nutą prawdy. Z jednym może nie wyjść ale z 5? XD Zero refleksji na swój temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×