Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robo

zaczynam powoli rozumiec ze zycie atrakcyjnych dziewczyn nie jest takie fajne

Polecane posty

Gość robo

Odkad zaczalem dbac o siebie coraz więcej dziewczyn z otoczenia zaczyna mi wysylac lekkie oznaki zainteresowania i wiecie co? to wcale nie jest takie fajne. Mam metlik w glowie , nie wiem już sam do której mam startować to naprawdę trudne i pisze to z ręką na sercu. Zaczynam pojmować dlaczego tak wiele facetow uważa ze ladne dziewczyny bawią się uczuciami to chyba nie do końca tak jest, majac tak wiele opcji człowiek może się pogubić. Nie ma tu zadnego trolowania pisze od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani mądra

Kieruj się zatem sercem, ono ci podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

widocznie tej miłości swojej jeszcze nie spotkałeś, to się po protu wie, a ty najwyraxniej sie rozdrabniasz i masz słaby charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
6 minut temu, Gość gosc napisał:

widocznie tej miłości swojej jeszcze nie spotkałeś, to się po protu wie, a ty najwyraxniej sie rozdrabniasz i masz słaby charakter

Nawet jakby stu Adonisów stało do wyboru, to i tak wybierze się jednego, to się czuje... Najwyraźniej ty tego nie czujesz, stąd dylematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robo

brzydkie dziewczyny maja łatwiej, zacznie ją podrywac jeden chłopak i ona nie myśli o innych swoje myśli kieruje w strone jednego faceta, wtedy lepiej jest cos zbudować w srodku , zbudować w sobie fundament milosci do jednego faceta

w sytuacji gdzie jest tyle możliwości wyboru i myśli co chwila skaczą od jednego do drugiego adoratora ciężko stworzyć cos trwałego silnego, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dobra małolacie skończ te wywody. Dojrzali ludzie nie mają takich rozterek bo liczy się coś więcej na z wygląd. A ty dalej swoje. Idź przejedź się na kimś to dotrze do ciebie co się w życiu liczy i że świata nie kończy się na wyglądzie choć nie jest bez znaczenia. Serio. Dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Brzydkie pasztety się pocieszają i głupoty piszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Brzydkie pasztety się pocieszają i głupoty piszą. 

No tak, bo ładna nie może mieć takiego punktu widzenia prostaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robo
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dobra małolacie skończ te wywody. Dojrzali ludzie nie mają takich rozterek bo liczy się coś więcej na z wygląd. A ty dalej swoje. Idź przejedź się na kimś to dotrze do ciebie co się w życiu liczy i że świata nie kończy się na wyglądzie choć nie jest bez znaczenia. Serio. Dorosnij.

nie jestem małolatem, i nie pisze stricte o wyglądzie, chodzi o zachowanie , atrakcyjność osoby modeluje jej sposób bycia , nigdzie nie pisałem ze wygląd jest wazny wiec  gdzie to zobaczyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JFK
52 minuty temu, Gość robo napisał:

Odkad zaczalem dbac o siebie coraz więcej dziewczyn z otoczenia zaczyna mi wysylac lekkie oznaki zainteresowania i wiecie co? to wcale nie jest takie fajne. Mam metlik w glowie , nie wiem już sam do której mam startować to naprawdę trudne i pisze to z ręką na sercu. Zaczynam pojmować dlaczego tak wiele facetow uważa ze ladne dziewczyny bawią się uczuciami to chyba nie do końca tak jest, majac tak wiele opcji człowiek może się pogubić. Nie ma tu zadnego trolowania pisze od serca

Ile masz lat chłopaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Kobiety:) napisał:

Nawet jakby stu Adonisów stało do wyboru, to i tak wybierze się jednego, to się czuje... Najwyraźniej ty tego nie czujesz, stąd dylematy. 

Tego którego pokochasz czy bogatszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie ma jak być biednym, głupim i brzydkim jak wy jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tego którego pokochasz czy bogatszego?

Co za pytanie? Miałam na myśli teg którego się pokocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie ma jak być biednym, głupim i brzydkim jak wy jesteście.

Ja akurat jestem ładna mądra i bogata, czasem mujawniam swoje zdjęcie i wszyscy tacy mądrale jak ty milczą. Nie wiem skąd to się bierze że tylko niby nieatrakcyjni (rzecz subiektywna) tak mają. Ja mam swoje priorytety w życiu i poukładane w głowie a ty wsiowy jak jestes tak pozostaniesz...No i ciekawe kto tu jest głvpkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robo

po prostu chciałem powiedzieć ze tak pozadana przez wielu atrakcyjność może być powodem wielu problemów lub złych decyzji w zyciu, [może , ale nie musi oczywiście]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ps. To się nazywa miec charakter, jakbyś nie wiedział...w sumie skąd masz wiedzieć jak go nie masz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robo

już nie wspomnę o tym ze atrakcyjne dziewczyny maja wygorowane oczekiwania od zycia, co może być powodem późniejszego rozczarowania, zalu …  sprawdza się tu powiedzenie "ciesz się tym co masz" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość robo napisał:

już nie wspomnę o tym ze atrakcyjne dziewczyny maja wygorowane oczekiwania od zycia, co może być powodem późniejszego rozczarowania, zalu …  sprawdza się tu powiedzenie "ciesz się tym co masz" 

nie wiem co nazywasz wygórowanymi oczekiwaniami niby... ja mam oczekiwania swoje, nie wiem czy wygórowane.. trzeba wiedziec co się samym soba prezentuje, jakie cechy się ceni i szukać takiej osoby. I tyle, żadna filozofia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mogę tego czytać... Niby dojrzałe osoby pisza (  za takie się podają), a czytam ,,ktorą serce wybierze,,. No blagam!  Żeby moc kogoś pokochać najpierw trzeba się ta osoba zainteresować później wejść z nią w jakąś relacje...

A co do Twojego postu, to chyba nie masz racji, ze jest trudniej. Masz możliwość poznania wielu osób. Wueksza szansa, ze ktoś Cie zafascynuje. Nie ma tak, ze na świecie przypisana jest nam jedna konkretna osoba. Wiec wchodz w relacje, flirtuj umiejętnie, poznawaj. To samo wyjdzie, kto zostanie na dłużej lub na zawsze. Obserwuje sam siebie. Tylko w tym wszystkim - pamiętaj! Szanuj druga osobę, nie zwòdz, mów jasno jeżeli potrzebujesz czasu, a ktoś będzie odbierał Twoje zachowanie jako np. deklarację. Nie odpowiafasz tylko za to co konkretnie obiecujesz ale tez za to w pewnym stopniu jak Twoje zachowanie odbierze druga osoba. Trzeba pamiętać o szacunku i szczerości. Możesz nawet tylko romansu wac jeżeli nasz taka ochotę pod warunkiem ze poznasz osobę , która ma takie same oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I atrakcyjność raczej nie stwarza problemów, często możliwości. Problemów nie będzie jak się szanuje siebie i drugiego człowieka, po prostu. Z głową wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 11

Przewaznie te ładne bogate i '' madre '' wcale nie sa az  tak madre jak im sie zdaje . Zazwyczaj same nie wiedza czego chca od zycia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość 11 napisał:

Przewaznie te ładne bogate i '' madre '' wcale nie sa az  tak madre jak im sie zdaje . Zazwyczaj same nie wiedza czego chca od zycia

 

Napisał ktos kto ma z interpunkcją na bakier. please bicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jac

Ja nie mam żadnej opcji i zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×