Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mazowszanin12

Beka tyle czasu mnie tu nie było a dalej o mnie gadacie pravik dalej wszędzie mnie widzi i jeszcze do tego moje podszywy robią zamęt dobra robota xD tak macie robić, macie gadać o mnie do końca tego forum xD

Polecane posty

Gość Namysłów wojew opolsk 128

Mazowszanin 12 byłem dziś w Opolu u mojej pani psychiatry na ulicy Dambonia, mam zmienioną dawkę leku, ps ale dziś były korki i ruch w Opolu i ciężko było przed Przychodnią i CH karolinka zaparkować, a u was a Warszawie chyba większe korki niż w Opolu i cieżej zaparkować

Straszne korki są w Opolu zawsze jak jestem 😮 a mimo to chce mieszkac w mieście np w Opolu mam dość mojej wsi Polkowskie bo tam nie ma nic a w mieście jest wszystko, ps a ta fota ku(ta)sa którego tydzień temu jakiś tosziro dał na kafe to nie twoja fota? 

2 minuty temu, Gość Namysłów wojew opolsk 128 napisał:

Straszne korki są w Opolu zawsze jak jestem 😮 a mimo to chce mieszkac w mieście np w Opolu mam dość mojej wsi Polkowskie bo tam nie ma nic a w mieście jest wszystko, ps a ta fota ku(ta)sa którego tydzień temu jakiś tosziro dał na kafe to nie twoja fota? 

Pewnie podszyw, mnie tu z miesiąc nie było na forum. Nawet czasu nie miałbym tu siedzieć, bo jestem zajęty rozwojem osobistym i pracą. No w Warszawie korki jak zwykle pewnie, ale nie wiem dokładnie bo tam nie mieszkam. No niby fajnie mieszkać w dużym mieście, ale wszędzie daleko i musisz tłuc się tramwajami, autobusami jak nie masz własnego auta i męczące takie jest życie dla zamulacza, ja tam wolę mieszkać w takim miescie do 50 tysiecy mieszkancow czyli tak nie za duzo i nie za malo 

Opole ma 128 tysięcy mieszkańców i autobusy jeżdżą co chwilę u i jest dobre połączenie z centrum miasta bo jest dużo autobusów dodatkowo Opole kupiło 180 czy 80 (jakoś tak) nowych autobusów MZK a u mnie na wsi jest słabe połączenie autobusowe 😮

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować