Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sekszkimsinnym

Czy nie obrzydza was współżycie z kimś kto to robił?

Polecane posty

Gość sekszkimsinnym

Wyobrażacie sobie, że ktoś już się tam spuszczał gdzie wy, całując tą dziewczynę macie świadomość że miała spermę na twarzy, albo obciągała latami jej ex i jej buzi było mnóstwo spermy? Albo robicie minetkę, a tam ktoś się spuszczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość sekszkimsinnym napisał:

Wyobrażacie sobie, że ktoś już się tam spuszczał gdzie wy, całując tą dziewczynę macie świadomość że miała spermę na twarzy, albo obciągała latami jej ex i jej buzi było mnóstwo spermy? Albo robicie minetkę, a tam ktoś się spuszczał

nie .... masz bardzo bujną wyobraźnię ... może za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekszkimsinnym
Przed chwilą, darkeacer napisał:

nie .... masz bardzo bujną wyobraźnię ... może za bardzo

Jak to? Całkowicie cię to nie rusza? Czy po prostu to nie ma znaczenia? Mam taki problem, więc zastanawiam się co o tym sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość sekszkimsinnym napisał:

Jak to? Całkowicie cię to nie rusza? Czy po prostu to nie ma znaczenia? Mam taki problem, więc zastanawiam się co o tym sądzić

jeśli to robiła dawno i zakończyła tamtą znajomość nie rusza.... ale zdarzało mi się też mieć seks z prostytutką co do której wiedziałem, że przed chwilą mogła mieć innego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nessie26 napisał:

Mnie podnieca, że facet byłby doświadczony i miał kilka partnerek ☺️

To Ciebie wczoraj zbanowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekszkimsinnym
2 minuty temu, darkeacer napisał:

jeśli to robiła dawno i zakończyła tamtą znajomość nie rusza.... ale zdarzało mi się też mieć seks z prostytutką co do której wiedziałem, że przed chwilą mogła mieć innego ....

ale prosytutke masz po prostu wyruchać, a z partnerką możesz mieć potencjalne dzieci

2 minuty temu, Nessie26 napisał:

Mnie podnieca, że facet byłby doświadczony i miał kilka partnerek ☺️

Mowa tutaj oczywiście o panach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekszkimsinnym
6 minut temu, darkeacer napisał:

jeśli to robiła dawno i zakończyła tamtą znajomość nie rusza.... ale zdarzało mi się też mieć seks z prostytutką co do której wiedziałem, że przed chwilą mogła mieć innego ....

Ale zasadnicza różnica, prostytutkę masz na godzinę. Potencjalną partnerkę na całe życie w poważnym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruuuub

Nie. Ale o wiele bardziej przeraza swiadomosc ze młodość przeminie i nie wykorzystalo sie zycia na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość sekszkimsinnym napisał:

Ale zasadnicza różnica, prostytutkę masz na godzinę. Potencjalną partnerkę na całe życie w poważnym związku

powinna kochać i być wierna kiedy zostajemy parą... przeszłość wówczas staje się nieważna.... ale czy ty jakąś kobietę tak na prawdę szaleńczo kochałeś czy jesteś małolatem, który tego jeszcze nie doznał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekszkimsinnym
Przed chwilą, darkeacer napisał:

powinna kochać i być wierna kiedy zostajemy parą... przeszłość wówczas staje się nieważna.... ale czy ty jakąś kobietę tak na prawdę szaleńczo kochałeś czy jesteś małolatem, który tego jeszcze nie doznał?

Kocham aktualnie i nie mogę sobie uzmysłowić, że mogła to robić z kimś innym. Nie chodzi tutaj o seks, a o oral z byłym, parę razy i nawet bez spustu. Ze mną to robi i o wiele więcej, ale jakoś to odrzuca że miała doświadczenie seksualne z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość sekszkimsinnym napisał:

Kocham aktualnie i nie mogę sobie uzmysłowić, że mogła to robić z kimś innym. Nie chodzi tutaj o seks, a o oral z byłym, parę razy i nawet bez spustu. Ze mną to robi i o wiele więcej, ale jakoś to odrzuca że miała doświadczenie seksualne z kimś innym

robisz sobie sztuczne problemy zamiast cieszyć się miłością kobiety i być z nią .... wiesz... ona chyba nie zasługuje na Ciebie, skoro piszesz, że z Tobą robi znacznie więcej. A może psychiatra ci potrzebny. Może masz chorobę anankastyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekszkimsinnym
1 minutę temu, darkeacer napisał:

robisz sobie sztuczne problemy zamiast cieszyć się miłością kobiety i być z nim .... wiesz... ona chyba nie zasługuje na Ciebie, skoro piszesz, że z Tobą robi znacznie więcej. A może psychiatra ci potrzebny. Może masz chorobę anankastyczną?

Nie, ale mam chęć kontrolowania i porównuje się do jej byłego. To, że robi ze mną więcej uspokaja mnie, bo mam świadomość, że jestem kimś lepszy w jej oczach, do tego stopnia że oddaje mi się całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzą mnie kłamcy tchórz

Może Cię obrzydzać,masz do tego prawo,mnie u facetów natomiast brzydzi najbardziej tchórzostwo zakłamanie brak dyskrecji czy lojalności...miałam takiego prawiczka którego zrażała moja przeszlosc a sam swoimi tchorzliwymi nielojalnymi podłymi nieuczciwymi zachowaniami doprowadził mnie do ciężkiej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jax

Mnie też brzydzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż 543

Napiszę coś co mię spotkało i wiem, że nie jestem w tym doświadczeniu samotny. To było nasze pierwsze doświadczenie z seksem grupowym. Było świetnie, super atmosferka, fajni ludzie,alkohol. No i moja żona i inni faceci. Emocje sięgneły zenitu. Zrobiła facetowi laskę a potem on ją dosiadł. On robił swoje a ona .... całowała się ze mną. Jak skończył zszedł z niej, ona leżała tak z rozłożonymi nogami a ja patrzyłem. I wtedy mnie dopadło. Przywarłem do jej dziurki ustami i wylizałem wszystko, potem wszedłem na nią i ... krótki to był zryw.....ale jaki mocny.  Wiem, że to głupie ale zupełnie nie mogłem się powstrzymać. A wy tu o obrzydzeniu piszecie biedaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On47
26 minut temu, Gość Mąż 543 napisał:

Napiszę coś co mię spotkało i wiem, że nie jestem w tym doświadczeniu samotny. To było nasze pierwsze doświadczenie z seksem grupowym. Było świetnie, super atmosferka, fajni ludzie,alkohol. No i moja żona i inni faceci. Emocje sięgneły zenitu. Zrobiła facetowi laskę a potem on ją dosiadł. On robił swoje a ona .... całowała się ze mną. Jak skończył zszedł z niej, ona leżała tak z rozłożonymi nogami a ja patrzyłem. I wtedy mnie dopadło. Przywarłem do jej dziurki ustami i wylizałem wszystko, potem wszedłem na nią i ... krótki to był zryw.....ale jaki mocny.  Wiem, że to głupie ale zupełnie nie mogłem się powstrzymać. A wy tu o obrzydzeniu piszecie biedaki.

Też mieliśmy "przyjaciela domu" i umawialiśmy się na trójkąty, żona zaspokajała nas oralnie bez ejakulacji na przemian i obaj się z nią całowaliśmy jak to  w sexie, podobnie obaj robiliśmy jej na przemian minetkę po tym jak jeden z nas wychodził z niej ale też bez wytrysku, na to bym się nie odważył. Finiszowaliśmy klasycznie do środka bez gumek i przyznam, że o wiele bardziej lubiłem kończyć jako drugi w jej chlupoczącym od nasienia innego faceta wnętrzu. Temat założył jakiś małolat a potem tacy się dziwią, że dziewczyny wolą starszych mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×