Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zanikam we mgle

Mój facet pije

Polecane posty

Gość zanikam we mgle

Mam faceta, który mi bardzo pomógł dojść do siebie po toksycznym związku, jesteśmy zaręczeni i bardzo go kocham, ale niestety ma problem z alkoholem i lenistwem i odkąd u mnie zamieszkał głównie gra na stacji do gier i często pije, na święta wielkanocne wyjechaliśmy, troszkę objechaliśmy rodziny, troszkę na wycieczkę po pięknych okolicach, był seks w plenerze, była radość, było cudownie, pozowałam mu do zdjęć, było super, wczoraj wróciliśmy i nadal pięknie, lecz dziś już niestety już grał i się upił przy tym. Poza tym sprzedał mój sprzęt jak nie podałam mu hasła do oszczędności a bieżąca kasa się skończyła gdyż ciężko za to żyć we dwoje a oszczędności są mi potrzebne ponieważ choruję i sprzedał mojego smartfona a swojego sobie zostawił, teraz mam staroć która nadaje się tylko do rzucenia o ścianę. I muszę kombinować aby kupić sobie nowego ale już niestety z niższej półki i choć tłumaczę sobie że to tylko rzeczy, że są ważniejsze wartości, to jednak mi przykro z powodu tego telefonu. Tym bardziej że drugi raz sobie tak dobrego nie kupię, tylko nowy ale gorszy. Jak skutecznie zmotywować faceta do podjęcia pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł

wykop go z domu jak zgłodnieje to wróci z ofertą pracy w łapie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za patol
5 minut temu, Gość zanikam we mgle napisał:

Mam faceta, który mi bardzo pomógł dojść do siebie po toksycznym związku, jesteśmy zaręczeni i bardzo go kocham, ale niestety ma problem z alkoholem i lenistwem i odkąd u mnie zamieszkał głównie gra na stacji do gier i często pije, na święta wielkanocne wyjechaliśmy, troszkę objechaliśmy rodziny, troszkę na wycieczkę po pięknych okolicach, był seks w plenerze, była radość, było cudownie, pozowałam mu do zdjęć, było super, wczoraj wróciliśmy i nadal pięknie, lecz dziś już niestety już grał i się upił przy tym. Poza tym sprzedał mój sprzęt jak nie podałam mu hasła do oszczędności a bieżąca kasa się skończyła gdyż ciężko za to żyć we dwoje a oszczędności są mi potrzebne ponieważ choruję i sprzedał mojego smartfona a swojego sobie zostawił, teraz mam staroć która nadaje się tylko do rzucenia o ścianę. I muszę kombinować aby kupić sobie nowego ale już niestety z niższej półki i choć tłumaczę sobie że to tylko rzeczy, że są ważniejsze wartości, to jednak mi przykro z powodu tego telefonu. Tym bardziej że drugi raz sobie tak dobrego nie kupię, tylko nowy ale gorszy. Jak skutecznie zmotywować faceta do podjęcia pracy? 

jeśli to  nie provo to sie zastanawiam po co ty wogóle z nim jesteś?? bo cie wybyzkał w plenerze?? fajnie,że ci pomógł, teraz ty mu pomóż i uciekaj jak najdalej zostaw go to może się otrząśnie i może ogranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanikam we mgle

Nie wyrzucę go bo mój dom to jego dom. Chodzi o to, że pomógł mi się podnieść z psychicznego dna po toksycznym związku, pokazał że nie każdy facet jest zły, sprawił że się śmiałam. Kiedy się poznaliśmy pracował okresowo (co jakiś czas wyjeżdżał na trochę za granicę), a teraz niestety motywacja mu spadła. Szukam więc sposobów na zmotywowanie faceta do podjęcia pracy i aby nie sprzedawał rzeczy z domu, czy idzie jakoś naznaczyć rzecz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zapytaj czy zamierza być twoim utrzymankiem. Powiedz wprost, ze nie zamierzasz go utrzymywać i że nie wyobrażasz sobie waszego związku dalej jeżeli nie pójdzie do pracy i nie zrobi czegoś ze sobą.

Zapytaj jak on wyobraża sobie dalej waszą przyszłość w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

Musisz. Być bardzo niepewna siebie,,.ze znosisz takie akcje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ka jesteś
9 minut temu, Gość zanikam we mgle napisał:

Nie wyrzucę go bo mój dom to jego dom. Chodzi o to, że pomógł mi się podnieść z psychicznego dna po toksycznym związku, pokazał że nie każdy facet jest zły, sprawił że się śmiałam. Kiedy się poznaliśmy pracował okresowo (co jakiś czas wyjeżdżał na trochę za granicę), a teraz niestety motywacja mu spadła. Szukam więc sposobów na zmotywowanie faceta do podjęcia pracy i aby nie sprzedawał rzeczy z domu, czy idzie jakoś naznaczyć rzecz? 

obsikaj każdą to moze ze szczynami nikt nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

pójdzie do pracy bo  mu sie piwa skończą i pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciii

To, że ci pomógł to nie znaczy, że masz być z nim z litości. Nie bądz śmieszna. . Ludzie sobie pomagają, to normalne. Co to za związek skoro boisz się, ze facet wyniesie kolejną twoją rzecz z domu i sprzeda??? I jeszcze alkoholik. Przecież to nie ma przyszłości. Żadnej. Widac, że gosc nie ma żadnych ambicji skoro woli całe dnie grac i chlac zamiast szukać pracy. No i nie ma godności skoro nie przeszkadza mu utrzymywanie przez kobietę. Ot, znalazł sobie głupią i naiwną. 

Zagroź mu, ze jeżeli jeszcze raz wyniesie jakąś twoją rzecz z domu to pójdziesz na policję i wywalisz go z domu. Z takimi trzeba ostro.Wiem co mówię. Inaczej wejdzie ci na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

od Alkoholizmu szybko sie nie ucieknie jak i narkotyków wiem po bracie poszedł do pracy bo nie mial na narkotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totohoho

O kur/wa. To już lepiej być samej niż takim typem -alkoholikiem i pasożytem. Tyle porządnych facetów chodzi po mieście, a wy związujecie się z takimi śmieciami XD A potem płaczecie i żalicie się na forach. xDDD Nie rozumiem kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nel

Zniszczy Ci życie. Wspomnisz te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanikam we mgle

Ja go nie utrzymuje, na początku pisałam że pracował za granicą i wiele wniósł także pod względem finansowym. Ale teraz już za długo nie pracuje i kasa się kończy a oszczędności nie mogę ruszyć, dlatego wziął sprzedał. Akurat godność i honor to on  ma i męstwo i bardzo mnie kocha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ok, trochę to zmienia postać rzeczy, ale tylko trochę. Sorry, ale nadal nie ma godności skoro sprzedał twój telefon. W dodatku mieszkając u ciebie. Nie wyobrażam sobie, aby mój facet coś takiego zrobił. Zero zaufania po takiej akcji.

Tak jak piszemy - musisz postawić mu ultimatum. Albo pójdzie do pracy albo z nim zerwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna panna

A jednak miałam rację, piracka szczerość  mode on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

jego sprawa co robi ale wedlug mnie to czysta glupota dla niego to nie mam okreslenia dla niego to jest wielkie cos co go zadowala sprawia ze czuje sie bogiem czy jak on t nazywa po swoich urojeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

bo bez alkoholizmu to nie ma po co żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pije i sprzedaje ci fanty. Na co jeszcze czekasz? Że dla Ciebie przestanie? Zapomnij.

Uciekaj i to szybko z tego związku.,

Jeśli z jednego toksycznego wdepnęłaś w kolejny, to czy nie jesteś DDA. Nie odpowiadaj to jest osobista sugestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podszyw? Czy Noxa jest aż tak głupia, żeby podawać szczegóły, po których łatwo ją rozpoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podszyw, ale fajny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No jasne, że podszyw. Noxa jest szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×