Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszla Mama Dziewczynki

Dziecko z Irlandczykiem wybór imienia i moi rodzice

Polecane posty

Gość Gosc
Dnia 25.04.2019 o 00:06, Gość Gość napisał:

Irlandzkie imiona są piękne 🙂 olej rodzicow i swoje dziecko nazwijcie tak jak wam sie podoba. Oni swoją szansę mieli i decyzje podjęli. A zwykle jest tak ze teraz krytykują, a pozniej sie zakochaja. U mnie tak bylo. "Po rusku chcesz dziecko nazwać?" "Jak jakiś Ukrainiec" "tak, znam jednego pijaka o tym imieniu..." . Postawiliśmy na swoim i nie ma wyjścia musi sie podobac

Na złość nadaj imiona deska clozet, a co rodzice swoją szansę już mieli, re rzuć Irlandczyka i zwiąż się z romem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 25.04.2019 o 00:37, Gość 374 napisał:

Czemu nie usuniesz ciązy dla swietego spokoju?

Dokładnie, jak ktoś ma problemy, niech usuwa dla świętego spokoju, popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 25.04.2019 o 08:51, Gość gosc napisał:

albo boją sie wyłamac,bo co ludzie powiedza. Moja tesciowa proponowała imiona ,ktore nadali dzieciom jej znajomi. Bo juz ktos ma Tymka i siary nie bedzie na chrzcie

Ale nie każdy jest ze wsi i ma rodzinę wsiokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizzzzka

Mieszkam w irlandii i mam kolezanke Sorsze ( nie pamietam jak sie to pisze) i mam kumpele melise z  brazylii.

Wybralabym melisa, tylko czy to irlandzkie imie? Raczej nie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
Dnia 24.04.2019 o 23:50, Gość Przyszla Mama Dziewczynki napisał:

 

że Melisa to "jak herbata", "jak stara baba"  a Saoirse to "ładnie się pisze ale paskudnie wymawia, że "jak rosyjskie" ????!!!  

Dnia 25.04.2019 o 09:17, Gość Gość napisał:

Daj spokój, nazwij tak jak chcesz. My też czekamy na córkę, będzie Malwina, a też się nasłuchałam, że beznadziejne, że będą mylić ludzie z Balbiną albo Maliną, że jak to zdrobnić... niech gadają. 

 

Jak ja uwielbiam takie ...enie. Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś dziecku powiedział ze ma imię jak herbata albo inne głupoty jak wyżej. Jak jej nadasz na imię Melisa to im się będzie kojarzyć z wnuczka a nie herbata. Absolutnie nie słuchaj i nazwij jak uważasz. Jeszcze bym zrozumiała jakby dziecko miało być wychowywane w Polsce, to może faktycznie lepiej byłoby wymyślić coś innego, ale jak dziecko będzie „międzynarodowe” to nikt na to nie zwróci uwagi, będzie ja wyróżniało pochodzenie a nie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×