Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinka

Zakup dywanu w sklepie stacjonarnym czy sklepie internetowym?

Polecane posty

Gość Malinka

Witajcie,
z mężem doszliśmy do wniosku, że kupujemy dywan. Jeszcze nie podjęliśmy decyzję na jakiś się decydujemy jednak już teraz zastanawiam się gdzie warto zamówić taki dywan – czy lepiej w sieci czy w sklepie stacjonarnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanell

Hej,
Wydaje mi się, że w sklepie internetowym możesz wiele zaoszczędzić. Nie kupowałam ale w ostatnich latach mimo wszystko handel moim zdaniem przeniósł się do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celinka

Kupowałam dywan przez internet i uważam, że jest to bardzo wygodne. Do tego zaoszczędziłam 300zł a to już nie mało. Warto się zastanowić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RazDwa

Jak sklep internetowy jest pewny (nie jakaś firma krzak) to z pewnością warto – z reguły ceny mają niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliia

Jak zamówisz przez sklep to kilka dni musisz poczekać a tak w sklepie stacjonarnym praktycznie od razu zabierasz dywan do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RazDwa

Dla jednych to zaleta dla drugich wada. Nie wszyscy mogą sobie przewieźć dywan swoim samochodem a na transport z danego salonu nieraz trzeba czekać nawet tydzień (jak nie więcej). I chyba dochodzimy do momentu w którym kurier szybciej dowozi dywan zamówiony w sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliia

Niby trochę racji w tym jest ale ja jednak jak co wolę reklamować produkt w sklepie stacjonarnym – jest wtedy kogo pociągnąć do odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RazDwa

Też się nie zgodzę z Tobą – czy to sklep internetowy czy sklep stacjonarny – mają obowiązek przyjąć towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka

A orientujecie się jak wygląda taka procedura zakupu dywanu przez internet? Ile dni trzeba czekać na dywan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dywany Witek

By zaoszczędzić czas oraz pieniądze wiele osób dokonuje zakupu dywanu przez internet.

Mogą wybierać w szerokiej ofercie sklepu w którym występuje wiele barw, wzorów i kształtów przy cenach dużo niższych niż w sklepach stacjonarnych. Dla klientów nie bez znaczenia ma również często darmowa wysyłka, darmowy zwrot czy duży wybór dostępnych płatności online. Dywan można odebrać osobiście w naszym salonie sprzedaży mieszczącym się przy ul. Handlowców 12

Pozdrawiamy,
Dywany A.Witek - https://sklep24.dywanywitek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka

Dokładnie tak jak piszecie jeśli macie dobry i sprawdzony sklep internetowy to warto zamówić online. Jest wygodniej i oczywiście taniej, jeśli się nie spodoba to można bez problemu zwrócić każdy sklep ma prawo przyjąć i oddać pieniądze. Ja dwa dywany zamawiałam online w sklepie zona-design.pl i nie było żadnych problemów. Jeden raz nawet zwracałam gdyż po rozłożeniu doszłam do wniosku, że inny kolor byłby odpowiedniejszy do wnętrza. Sklep bez jakichkolwiek problemów wymienił dywan na inny Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka

Teraz coraz więcej osób właśnie decyduje się na zakupy online jest wygodniej i co najważniejsze dużo taniej. Na Zona-design.pl znajdziecie sporo mebli jak i dywanów polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

W necie masz nieograniczony wybór wzorów i kolorów. Osobiście jestem fanką rękodzieła i zamówiłam sznurkowy dywan do mieszkania przez fanpage pracownia sznurka na fb. Trochę trzeba zaczekać, bo szyją go pod zamówienie, ale będzie przynajmniej oryginalny i dobry jakościowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×