Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzony

Dziewczyny są strasznie nudne, nawet jak próbuję poderwać to strasznie mnie nudzi rozmowa z nimi

Polecane posty

Gość Znudzony

Jak gdzieś zapraszam i się umawiam to samo. Strasznie nudne są rozmowy z dziewczynami jakie poznaje, na serio nie macie żadnych pasji i zainteresowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Znudzony napisał:

Jak gdzieś zapraszam i się umawiam to samo. Strasznie nudne są rozmowy z dziewczynami jakie poznaje, na serio nie macie żadnych pasji i zainteresowań?

W punkt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Jak nie poczujesz chemii to każdy się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć

Inteligentni ludzie się nie nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam podobne odczucia wobec facetów. Interesuję się sztuką, malarstwem, lubię poezję oraz literaturę i kulturę Rosji i historie tego kraju. Przez całe życie poznałam 1 faceta z którym mogłam fajnie o tym pogadać. Reszta tragedia - rzucają jakieś ogólniki a faktycznie nie mają nic do powiedzenia na żaden temat. Tylko jedzą i oglądają TV. Nic ponad to. A chcą mieć super laski. Dramat. Koleżanki też mają podobne spostrzeżenia. 

I też sie zastanawiam - czy mężczyźni, nie mają żadnych zainteresowań? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Mam podobne odczucia wobec facetów. Interesuję się sztuką, malarstwem, lubię poezję oraz literaturę i kulturę Rosji i historie tego kraju. Przez całe życie poznałam 1 faceta z którym mogłam fajnie o tym pogadać. Reszta tragedia - rzucają jakieś ogólniki a faktycznie nie mają nic do powiedzenia na żaden temat. Tylko jedzą i oglądają TV. Nic ponad to. A chcą mieć super laski. Dramat. Koleżanki też mają podobne spostrzeżenia. 

I też sie zastanawiam - czy mężczyźni, nie mają żadnych zainteresowań? 

faceci to głównie pilka mozna, motoryzacja, sport i laski.

Po co na siłę interesowac sie czyms??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

z kobieta tez nie pogadasz o sporcie, pilce, czy samochodach. Jakim prawem uwazasz swoje zainteresowania za lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podrywacz

Z kobietami uprawia sie tylko seks. Do rozumow sa inni mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lagertha
6 minut temu, Gość Podrywacz napisał:

Z kobietami uprawia sie tylko seks. Do rozumow sa inni mezczyzni.

Co ty nie powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie oczekuj ze kazdy Bedzie sie interesowal tym co ty. Dla.szpanu chyba sie tym interesujesz bo nie wiem co w takim putinie ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia77

Widocznie trafiasz na same nudziary  albo sam jesteś nudnym facetem. Z człowiekiem inteligentnym rozmowa nigdy nie jest nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pener
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Mam podobne odczucia wobec facetów. Interesuję się sztuką, malarstwem, lubię poezję oraz literaturę i kulturę Rosji i historie tego kraju. Przez całe życie poznałam 1 faceta z którym mogłam fajnie o tym pogadać. Reszta tragedia - rzucają jakieś ogólniki a faktycznie nie mają nic do powiedzenia na żaden temat. Tylko jedzą i oglądają TV. Nic ponad to. A chcą mieć super laski. Dramat. Koleżanki też mają podobne spostrzeżenia. 

I też sie zastanawiam - czy mężczyźni, nie mają żadnych zainteresowań? 

Ja interesuje się Paleontologią, oraz generalnie naukami przyrodniczymi, często jeżdżę na wykopaliska paleontologiczne, oraz uwielbiam i kocham pomagać potrzebującym 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Pener napisał:

Ja interesuje się Paleontologią, oraz generalnie naukami przyrodniczymi, często jeżdżę na wykopaliska paleontologiczne, oraz uwielbiam i kocham pomagać potrzebującym 😉 

Niektórzy nie maja czasu na głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek

Nie ma tak łatwo. Aby móc pobzykać się z kobietą, najpierw trzeba się trochę wysilić i po prostu z nią porozmawiać. Z jedną dłużej, z inną krócej. Ty natomiast chciałbyś dojść do etapu bzykania bez żadnego wysiłku. Niestety to tak nie działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Edek napisał:

Nie ma tak łatwo. Aby móc pobzykać się z kobietą, najpierw trzeba się trochę wysilić i po prostu z nią porozmawiać. Z jedną dłużej, z inną krócej. Ty natomiast chciałbyś dojść do etapu bzykania bez żadnego wysiłku. Niestety to tak nie działa. 

Mogę gadac o zyciu swoich zainteresowaniach a ja wysluchac, nie ma obowiązku interesowac się tym samym co partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
18 minut temu, Gość Edek napisał:

Nie ma tak łatwo. Aby móc pobzykać się z kobietą, najpierw trzeba się trochę wysilić i po prostu z nią porozmawiać. Z jedną dłużej, z inną krócej. Ty natomiast chciałbyś dojść do etapu bzykania bez żadnego wysiłku. Niestety to tak nie działa. 

Poznałem kiedyś dziewczynę, z którą nie musiałem dużo rozmawiać, a z którą już podczas pierwszego spotkania spędziłem rozkoszne chwile. Poznaliśmy się na dyskotece. Poprosiłem ją do tańca i ona od razu zaczęła się do mnie przytulać. Ładna była, więc ja byłem w siódmym niebie. Przetańczyliśmy kilka godzin, a następnie spędziliśmy namiętne chwile w ustronnym miejscu. Nigdy nie zapomnę tamtej upalnej, letniej nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Mam podobne odczucia wobec facetów. Interesuję się sztuką, malarstwem, lubię poezję oraz literaturę i kulturę Rosji i historie tego kraju. Przez całe życie poznałam 1 faceta z którym mogłam fajnie o tym pogadać. Reszta tragedia - rzucają jakieś ogólniki a faktycznie nie mają nic do powiedzenia na żaden temat. Tylko jedzą i oglądają TV. Nic ponad to. A chcą mieć super laski. Dramat. Koleżanki też mają podobne spostrzeżenia. 

I też sie zastanawiam - czy mężczyźni, nie mają żadnych zainteresowań? 

Też uwielbiam Rosję i wszystko, co z nią związane ❤️ Interesuję się jeszcze paroma innymi rzeczami, innymi niż te, które wymieniłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowe pustaczki
3 godziny temu, Gość Znudzony napisał:

Jak gdzieś zapraszam i się umawiam to samo. Strasznie nudne są rozmowy z dziewczynami jakie poznaje, na serio nie macie żadnych pasji i zainteresowań?

mają..... ciuchy, kosmetyki i wieczne zakupy w galeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowe pustaczki
3 godziny temu, Turkuć napisał:

Inteligentni ludzie się nie nudzą.

niewielu jest inteligentnych, jest masa tępoty ( często też po studiach ), tu główny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona11

Dokladnie mam to samo zdanie na temat facetow. A czesto bywalo tak ze nie potrafili nawet podtrzymac rozmowy, czesto to ja musialam zagadywac i wymyslac tematy bo on nie mial nic do powiedzenia...no ale na sile sie nie da...

A ja lubie pilke nozna i nigdy nie moge trafic na gościa ktory by ze mna usiadl z piwem i obejrzal mecz. Znalam nawet faceta ktory twierdził ze co to za sport bieganie za pilka 😂 tak wiec...szukajmy dalej a znajdziemy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krtg
Dnia 25.04.2019 o 16:47, Gość Ona11 napisał:

A ja lubie pilke nozna i nigdy nie moge trafic na gościa ktory by ze mna usiadl z piwem i obejrzal mecz. Znalam nawet faceta ktory twierdził ze co to za sport bieganie za pilka 😂 tak wiec...szukajmy dalej a znajdziemy 😉

Niemożliwe 😮 Ja bym chętnie pooglądał 🙂

Dnia 25.04.2019 o 16:47, Gość Ona11 napisał:

Dokladnie mam to samo zdanie na temat facetow. A czesto bywalo tak ze nie potrafili nawet podtrzymac rozmowy, czesto to ja musialam zagadywac i wymyslac tematy bo on nie mial nic do powiedzenia...no ale na sile sie nie da...

A ja wręcz przeciwnie. Co rozmawiam z jakąś dziewczyną, to muszę podtrzymywać rozmowę i wymyślać tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×