Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Gość Gość

w jakim celu mężczyźni tak postępują

Polecane posty

Gość Gość Gość Gość

Dlaczego facet umawia się z kobietą, potwierdza na dwie godziny przed spotkanie, upewnia się czy kobieta będzie na 100%, a godzinę przed spotkaniem pisze sms, że musi pojechać z matką do lekarza ??? wiadomo, że powód rezygnacji ze spotkania to kłamstwo. Dla mnie to nienormalne zachowanie, a może po prostu faceci tak robią w jakimś konkretnym celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość Gość Gość napisał:

a może po prostu faceci tak robią w jakimś konkretnym celu?

robią to w konkretnym celu żeby sie z tobą nie spotkać, to jest ten konkretny cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W celu zawiezienia Matki do lekarza. Normalny syn tak robi,  jakbyś nie wiedziała. Z normalnej rodziny a nie patologicznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość Gość Gość

Gość Gość

normalny syn wie, że matkę trzeba zawieźć do lekarza nie tylko na godzinę wcześniej, ale na dwie godziny przed również, a przede wszystkim wie co się dzieje i nie umawia się na termin, w którym matka ma być u lekarza.

 

Gość gość

jeżeli nie chce się ze mną facet spotkać, no ok. odwołuje spotkanie i koniec znajomości, ale facet godzinę po sytuacji pisze do mnie kiedy będę mogła się z nim spotkać, że chce pogadać. Nie odpisałam, to dzisiaj od nowa pisze, co u mnie i w ogóle, po co? skoro nie chce się spotkać, spotkanie odwołane to koniec sprawy i tyle, a nie jeszcze pisze do mnie. Czemu to służy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prostytutka jest droższa od ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonkoś

Ożeń się to szybko zmienisz zdanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Gość Gość Gość napisał:

Dlaczego facet umawia się z kobietą, potwierdza na dwie godziny przed spotkanie, upewnia się czy kobieta będzie na 100%, a godzinę przed spotkaniem pisze sms, że musi pojechać z matką do lekarza ??? wiadomo, że powód rezygnacji ze spotkania to kłamstwo. Dla mnie to nienormalne zachowanie, a może po prostu faceci tak robią w jakimś konkretnym celu?

Skąd wiesz, że Cię okłamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali
1 godzinę temu, Gość Gość Gość Gość napisał:

Dlaczego facet umawia się z kobietą, potwierdza na dwie godziny przed spotkanie, upewnia się czy kobieta będzie na 100%, a godzinę przed spotkaniem pisze sms, że musi pojechać z matką do lekarza ??? wiadomo, że powód rezygnacji ze spotkania to kłamstwo. Dla mnie to nienormalne zachowanie, a może po prostu faceci tak robią w jakimś konkretnym celu?

może naprawde musiał jechać, nie wczytuj za bardzo nic pozatym, faceci to proste istoty i nie kombinują tak jak kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna

Moze to byla taka nagla sytuacja, ze musiala pojechac do szpitala, wiec ja zawiozl? Chociaz skoro czujesz intuicyjnie, ze to sciema to moze tak byc. Nikt normalny nie umawia sie w dzien, kiedy wie, ze umowil sie z mama na odwiezienie, wiec albo to bylo cos naglego albo faktycznie klamal. Byc moze spotkal sie z inna nawet w tym czasie... Faceci lubia walnac powazna wymowka, kiedy sciemniaja, bo i tak tego nie jestes w stanie sprawdzic. Akurat to, ze probuje cos z Toba jeszcze ugrac to pisze, raczej nikt tak szybko nie rezygnuje po jednym odwolanym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna
8 minut temu, Gość ali napisał:

może naprawde musiał jechać, nie wczytuj za bardzo nic pozatym, faceci to proste istoty i nie kombinują tak jak kobiety

Ekhm, bys sie zdziwil jakie sciemy potrafia walic, a nawet plakac krokodylimi lzami, zeby sie wytlumaczyc...bez sensu jest takie spychanie, ze tylko albo faceci albo kobiety cos robia - sa i tacy faceci i takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość Gość Gość

Gość Wredna

czuję intuicyjnie, nie jestem nastolatką, i też wiem, że i faceci i kobiety stosują różne techniki uzależniania drugiej osoby, i spotkałam się z nimi.  Tylko nie rozumiem takiego działania, widocznie mają taką zabawę. 

Gość ali

myślę, że to ściema. Nagła sprawa to może być zawał zasłabnięcie inne sytuacje, a wtedy nie ma czasu po godzinie napisać kiedy byś mogła się spotkać, tylko człowiek myśli co można zrobić, żeby matce pomóc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość Gość Gość Gość napisał:

Gość Wredna

czuję intuicyjnie, nie jestem nastolatką, i też wiem, że i faceci i kobiety stosują różne techniki uzależniania drugiej osoby, i spotkałam się z nimi.  Tylko nie rozumiem takiego działania, widocznie mają taką zabawę. 

Gość ali

myślę, że to ściema. Nagła sprawa to może być zawał zasłabnięcie inne sytuacje, a wtedy nie ma czasu po godzinie napisać kiedy byś mogła się spotkać, tylko człowiek myśli co można zrobić, żeby matce pomóc. 

Z takim podejściem, zawsze będziesz wietrzyła podstęp. Sama sobie układasz historie, ale ok, to Twoje życie.

Wystarczy poczekać na jego kolejny ruch,  jeśli nie nastąpi, to nie ma sensu zawracać sobie nim głowy, tylko na ten moment tak naprawdę nic nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×