Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ddr

Czy dziewczyny lubią umiesnionych facetów?

Polecane posty

Gość Ddr

Nie takich bardzo po sterydach wyglądających jak polglowki ale normalnych urzezbionych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddr

Jak widzicie lekko wyrzezbionego to robi wam się mokro i macie ochotę na seks z nim? Taki typowy odruch bezwarunkowo biologiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ja wole takich z brzuszkiem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjtfjjjhghnjj

Tak kobiety lubią facetów umięśnionych męskich silnych opiekuńczych zdecydowanych uczciwych i lojalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ja tam nie wiem. Niektórym wystarczy, jak facet jest przystojny, bogaty i sławny. A, jeszcze inteligentny! I nonszalancki. Same asy w rękawie. Wymarzone połączenie wszystkich najbardziej wrednych cech".

 A po prawdzie, znakomicie byłoby gdyby był mądry. Mądrzejszy ode mnie. I prawdę lubię. Uważasz, że istnieją tacy, którzy nie picują? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

To tak jakby zadac pytanie czy faceci lubia wysportowane z odstajaca pupa i jedrnymi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
19 minut temu, Metka napisał:

"Ja tam nie wiem. Niektórym wystarczy, jak facet jest przystojny, bogaty i sławny. A, jeszcze inteligentny! I nonszalancki. Same asy w rękawie. Wymarzone połączenie wszystkich najbardziej wrednych cech".

 A po prawdzie, znakomicie byłoby gdyby był mądry. Mądrzejszy ode mnie. I prawdę lubię. Uważasz, że istnieją tacy, którzy nie picują? 

Jestem mądry i szczery, ale żadna mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddr

Dziewczyny a imponuje wam że wezmę 10kg na biceps hantelką? Chce być przez Was pożądany ale muszę wyrobić masę czyli brać białko bo białko to budulec masy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Ddr napisał:

Dziewczyny a imponuje wam że wezmę 10kg na biceps hantelką? Chce być przez Was pożądany ale muszę wyrobić masę czyli brać białko bo białko to budulec masy

Deebilowi nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ddr, gdybyś przyszedł na spotkanie ze mną z dziesięciokilową hantelką w dwóch palcach (kciuk i wskazujący) to tak. To wtedy byłoby imponujące, niewątpliwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta

Pewnie, że lubią. Wrecz uwielbiają. Podam Ci przykład.

Mam znajomą, która ma męża - dziany koleś, ale brzydal i grubas (obwisły grubas). Wiem, że pucuje mu ciągle, że on jest idealny, ze brzuszek jest sexi itd itd itd. Grubasek jest uspokojony.

Ale.

Ja mam 195 cm wzrostu, 108 kg wagi i jestem solidnie umięsniony. Za kazdym razem jak się spotykamy widzę (jestesm dosyc spostrzegawczy jak na faceta) jak ukradkiem zerka na moją klate, recę brzuch a czasami i krocze. Uwierz mi - wyłapuję te jej zerknięcia i są one dla mnie tez komplementem. 

Więc wiesz - kobiety odpowiedzą Ci obojętnie, ze niby tak, ze siak sralalal. Uwielbiają umięśnionie ciało bo taka jest biologia - i chętnie uprawiają seks z takimi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddr
17 minut temu, Gość kulturysta napisał:

Pewnie, że lubią. Wrecz uwielbiają. Podam Ci przykład.

Mam znajomą, która ma męża - dziany koleś, ale brzydal i grubas (obwisły grubas). Wiem, że pucuje mu ciągle, że on jest idealny, ze brzuszek jest sexi itd itd itd. Grubasek jest uspokojony.

Ale.

Ja mam 195 cm wzrostu, 108 kg wagi i jestem solidnie umięsniony. Za kazdym razem jak się spotykamy widzę (jestesm dosyc spostrzegawczy jak na faceta) jak ukradkiem zerka na moją klate, recę brzuch a czasami i krocze. Uwierz mi - wyłapuję te jej zerknięcia i są one dla mnie tez komplementem. 

Więc wiesz - kobiety odpowiedzą Ci obojętnie, ze niby tak, ze siak sralalal. Uwielbiają umięśnionie ciało bo taka jest biologia - i chętnie uprawiają seks z takimi facetami.

No wiem że to czysta biologia i musza mieć ochotę oddać się samcowi z muskulatura,  dlatego chce iść na siłkę zbudować trochę masyżeby wygladac zdrowo tym bardziej że nie pije alkoholu ani nie palę więc wypadałoby przybrać na masie i wyrzezbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Ddr napisał:

No wiem że to czysta biologia i musza mieć ochotę oddać się samcowi z muskulatura,  dlatego chce iść na siłkę zbudować trochę masyżeby wygladac zdrowo tym bardziej że nie pije alkoholu ani nie palę więc wypadałoby przybrać na masie i wyrzezbic

Co z silki jak jestes deebilem. Mpzgwiem tez trzeba zaimponowac, chyba ze byle szlaufa chcesz to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Co z silki jak jestes deebilem. Mpzgwiem tez trzeba zaimponowac, chyba ze byle szlaufa chcesz to wystarczy

... prawda. Nie jestem jakimś inteligentem, średnio bystry raczej a robiłem dziewczyny z naprawdę dobrych, wychuchanych domów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość kulturysta napisał:

... prawda. Nie jestem jakimś inteligentem, średnio bystry raczej a robiłem dziewczyny z naprawdę dobrych, wychuchanych domów. 

i co ze robiles, zadna by co na męża nie wziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta
26 minut temu, Gość gosc napisał:

i co ze robiles, zadna by co na męża nie wziela

że co ? 😄 po co mi bycie jakimś usłużnym pieskiem z racjonowanym seksem? Chlopcze, pamietaj, mąż to łoś to siedzenia w robocie, najlepszy seks jest dla kobiety z innymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×