Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vey

Czarny Piatek

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Teczka napisał:

Dajcie namiary na anons, nie wklejajcie zdjęć bo zbanuja ale powiedzcie jakąś nazwę albo stronę. Nie zdążyłam zobaczyć. Nie ma sensu wychodzić z domu, jak tu się takie rzeczy dzieja.

Nadrabiam lajwa. Bawi mnie jak mu się w trakcie mówienia prawdy przypomina że skłamał. Już dwa razy mówił że żałował zgolenia wąsów ostatnio a potem mu się przypomina, że mówił, że to przez atopowosc. Chory człowiek. 😄

 

A pisałam, że też się ogłasza. Dajcie znać.

portal z anonsami na r czyli ro k sa. dział trans. użytkownik black friday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co strach i stłumiona agresja robią z ludźmi? Facet piekielnie się samookaleczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tECZKA

Transseksualny, owłosiony, umięśniony, zmodyfikowany i wytatuowany w 95% facet. Zapewniam pełna dyskrecje spełnię Twoje skryte marzenia działam również w strefie BDSM i Soft S/M. Dla Ciebie mogę ubrać szpilki i damska bieliznę.

 

JAK MOZE MOWIC ZE JEST TRANS A ZARAZ ZE 95 PROCENT FACET?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość tECZKA napisał:

Transseksualny, owłosiony, umięśniony, zmodyfikowany i wytatuowany w 95% facet. Zapewniam pełna dyskrecje spełnię Twoje skryte marzenia działam również w strefie BDSM i Soft S/M. Dla Ciebie mogę ubrać szpilki i damska bieliznę.

 

JAK MOZE MOWIC ZE JEST TRANS A ZARAZ ZE 95 PROCENT FACET?

 

 

W kategorii hetero nie ma czego szukac, w kategorii g e j też. Niestety została tylko rubryka trans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczka

Ale on sam siebie naywa tak nawet w opisie. Chore. Nie wiem. Dziwnie z nim, on potrzebuje pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omg

Biedny człowiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos

W kategorii trans jest diamencikiem, prawdziwym freakiem, to miejsce do którego naprawdę pasuje - no i może windować stawke. Myslicie że ma klientow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość ktos napisał:

W kategorii trans jest diamencikiem, prawdziwym freakiem, to miejsce do którego naprawdę pasuje - no i może windować stawke. Myslicie że ma klientow?

Zbok do niego zadzwoni, ja bym siè bała że podłapie jakiegoś trypla🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweweweweew

Pudelek by za to po stopkach calowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blee

Idealne zdjęcia do cv 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odpaliłam te zdjęcia. Jestem w szoku. Nawet nie wiem co powiedzieć. Myślałam, że widziałam już wszystko, a jednak on nadal zaskakuje. Chciał sprzedać zdjęcia genitaliów po zabiegu "mediom", a teraz widzi to cała Polska - za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Odpaliłam te zdjęcia. Jestem w szoku. Nawet nie wiem co powiedzieć. Myślałam, że widziałam już wszystko, a jednak on nadal zaskakuje. Chciał sprzedać zdjęcia genitaliów po zabiegu "mediom", a teraz widzi to cała Polska - za free.

Cały Adam. Sam siebie sabotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożedrogi

Myślicie że jak przychodzą klienci to udaje prostytutkę która jest od 25 lat w zawodzie? A jednocześnie od dzieciństwa pasjonowała się kosmetologią, psychologię skończyła na doktoracie, a w wolnym czasie wyplatała koszyki i chodziła na tango? "I to wszystko z rakiem okrężnicy, zajrzyj, zobacz!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli są amatorzy takich prostytuujących się okazów, to mają zryty garnek. To mu w zdrowieniu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex

Czy ktoś mu zadał pytanie o Rokse na lajwie? Widze ze zapisał lajw Ale nie mam czasu prześledzić całego przebiegu. Aż się prosi żeby o tym napomknac 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co myślicie o zdjęciu z d il do w odb yc ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omg

Adam chyba lubi być szmacony, lubi jak się nim pomiata, może nawet czuję ulgę jak dostaje łomot. Bo ja nie umiem znaleźć wytłumaczenia jego obnażania się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja myślę, że on po prostu chce być w czymś dobry. Dlatego przed widzami udaje, bo to prostsze, niż rzeczywista próba wzięcia się za robienie czegokolwiek, analogicznie z tymi obleśnymi fotkami. Chce być dobry w tym, co reklamuje jako swoją usługę, więc poleciał na grubo. Szuka sobie niszy, a w tej akurat wyjątkowo łatwo zainstnieć - wystarczy mieć jakąś dziurę, żadnej innej umiejętności nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc

28 lat? Zdjecia ohydne on tez obleśny. Biedra powinna świetowac ze go odrzucili. Rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatra
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ja myślę, że on po prostu chce być w czymś dobry. Dlatego przed widzami udaje, bo to prostsze, niż rzeczywista próba wzięcia się za robienie czegokolwiek, analogicznie z tymi obleśnymi fotkami. Chce być dobry w tym, co reklamuje jako swoją usługę, więc poleciał na grubo. Szuka sobie niszy, a w tej akurat wyjątkowo łatwo zainstnieć - wystarczy mieć jakąś dziurę, żadnej innej umiejętności nie potrzeba.

Czasami mam wrażenie, że on tak bardzo chce się wyróżnić, wybić, że zupełnie traci głowę. Jest jak dzieciak, który chce zaimponować grupie i decyduje się na skok z wysokości łamiąc sobie kręgosłup. Za daleko posunął się z tatuażem. Niepotrzebnie obciął przyrodzenie. Natura stworzyła nas idealnie. Don't f u c k with nature. Teraz musi przyjmować testosteron, nie ma większych szans na partnera. I podejrzewam, że w PL wielu chętnych na jego usługi seksualne nie ma. Kobieta z pe ni sem to już mocny wybryk dla pogubionego, naćpanego, niepewnego swojej seksualności zboka. A Adam? Dla kogo? Dla kogoś z problemami psychicznymi. I gdyby był mądry, to może ktoś umówiłby się z nim i zapłacił, żeby pooglądać efekty operacji. A tak, każdy może zobaczyć za darmo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość alex napisał:

Czy ktoś mu zadał pytanie o Rokse na lajwie? Widze ze zapisał lajw Ale nie mam czasu prześledzić całego przebiegu. Aż się prosi żeby o tym napomknac 😂

Niestety nie, a szkoda, kafeterii nie czytajà te madki, wykopôw też nie, tylko madki, madki, poza tym poblokował by , a kabaret przedni, lajt o rzèsach i znowu malowanie brwi, a JA TYLKO TEN ODBYT I DZIURÈ Z D.ildo widziałam , jak gadał,psycholog z doktoratem, ale zakoñczył już naukè w szkole kosmetycznej ,bo jedzie do wawy, karierè robić, a miałam takà ochotè zapytać siè , dlaczego tych włosôw z d.u.p.y nie wygoliłi dlaczego d.u.p.pa bez tatoo ,biała jak u pawiana, 🆘😂🤮💩🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Niestety nie, a szkoda, kafeterii nie czytajà te madki, wykopôw też nie, tylko madki, madki, poza tym poblokował by , a kabaret przedni, lajt o rzèsach i znowu malowanie brwi, a JA TYLKO TEN ODBYT I DZIURÈ Z D.ildo widziałam , jak gadał,psycholog z doktoratem, ale zakoñczył już naukè w szkole kosmetycznej ,bo jedzie do wawy, karierè robić, a miałam takà ochotè zapytać siè , dlaczego tych włosôw z d.u.p.y nie wygoliłi dlaczego d.u.p.pa bez tatoo ,biała jak u pawiana, 🆘😂🤮💩🤦‍♂️

Ale cennik ma przedni, siè ceni  szon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Niestety nie, a szkoda, kafeterii nie czytajà te madki, wykopôw też nie, tylko madki, madki, poza tym poblokował by , a kabaret przedni, lajt o rzèsach i znowu malowanie brwi, a JA TYLKO TEN ODBYT I DZIURÈ Z D.ildo widziałam , jak gadał,psycholog z doktoratem, ale zakoñczył już naukè w szkole kosmetycznej ,bo jedzie do wawy, karierè robić, a miałam takà ochotè zapytać siè , dlaczego tych włosôw z d.u.p.y nie wygoliłi dlaczego d.u.p.pa bez tatoo ,biała jak u pawiana, 🆘😂🤮💩🤦‍♂️

Ja już nawet napisałam "jak depilować szparę?", ale nie kliknęłam "opublikuj", zabrakło mi odwagi😄 👊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ja już nawet napisałam "jak depilować szparę?", ale nie kliknęłam "opublikuj", zabrakło mi odwagi😄 👊

😜😜😜😜😂😈😈😈💩,tak lepiej ,oglàdać i siè śmiać, ale ktoś tam pamiètam coś w tym typie napisał, jak zawsze nasza diwa, nasz kajkuś nie załapał🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Grupa zamknièta na fb straciła 2 członkôw, zero nowych postôw, ze 188 ma 186, madki powinny poznac prawdè o swoim guru, masakra, 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex

Ktoś napisał mu komentarz pod ostatnim zdjęciem na insta .

 

"Fajny profil na roxa. Depilacja odbytu wskazana" 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Grupa zamknièta na fb straciła 2 członkôw, zero nowych postôw, ze 188 ma 186, madki powinny poznac prawdè o swoim guru, masakra, 😂

jesteś krecikiem w tajnej grupie?

śmieszne jest to, ze facet niby taki otwarty i tolerancyjny, a tak sobie wytresowal widzow, ze boją się pisać prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matkaaa

O matko. Wlasnie luknelam na te zdjecia. Az mi go szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość alex napisał:

Ktoś napisał mu komentarz pod ostatnim zdjęciem na insta .

 

"Fajny profil na roxa. Depilacja odbytu wskazana" 😂😂😂

widziałam😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Straszniee szeroka ta „cewka”

, chyba jednak leci mu , nawet jak nie kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×