Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o co idzie?

Ładne dziewczyny z burakami, jakaś nowa moda?

Polecane posty

Gość o co idzie?

ona 9/10, 10/10, on 2/10 max - wygląda jakby wyszedł ze śmietnika, o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sas

Fakt. Często jak przeglądam nawet portale spolecznosciowe i widze laske z facetem na zdjęciu  - i tak laska 8/10 a koles zwykly sredniak bez zarostu wygladajacy jak dziecko, masakra jakas :D laski nie maja za grosz gustu nawet te które sa atrakcyjne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schu

a nie pomyśleliście że są gusta i guściki? ja np. od starego maczo z zarostem, wolę chłopca bez, toteż jestem z małolatem wiele lat od siebie młodszym, który mnie jara do granic możliwości i zwisa mi czy komuś się on podoba czy nie :D w czerwcu bierzemy ślub. nara prostaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknamądra

No tak, bo ty zobaczysz ładną pipkę i już wnibowzięty niewazne że siano we łbie. Ps. żeby nie było , jestem ładna, ale jak koleś leci tylko na wygląd to od razu przeganiam, żadna mądra nie będzie chciała takiego ciołka co tylko sie ślinić umie a we łbie siańsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarost

nie ma to jak konformizm i potem co jeden na ulicy to z zarostem  :/ jakaś makabra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałamszczęście

mój nie jest ideałem. ni lotny, ni błyskotliwy.do wymarzonego ogiera daleko mu brakuje ale - mnie również wiele brakuje i jestem 1/10.. kochamy się bez względu na wygląd i ubiór. twarzy sobie nikt nie wybiera. i dlatego mam pewność, że to jest to. nie wybrał mnie za wygląd ja o tym wiem,  a on wciąż przypomina za co mnie kocha i pomimo czego mnie kocha. w ten sposób wy nigdy sobie nikogo nie znajdziecie, bo brak wam szacunku do drugiego człowieka oraz wyrozumiałości. w związku na wiele rzeczy trzeba przymykać oko aby ze sobą wytrzymać. tak to już jest. zatraciliście ideał miłości oraz przyjaźni. świat naprawdę już dawno zszedł na dno przez nowe pokolenia, które są wyzute z takich wartości jak np. empatia i skromność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknamądra
6 minut temu, Gość miałamszczęście napisał:

mój nie jest ideałem. ni lotny, ni błyskotliwy.do wymarzonego ogiera daleko mu brakuje ale - mnie również wiele brakuje i jestem 1/10.. kochamy się bez względu na wygląd i ubiór. twarzy sobie nikt nie wybiera. i dlatego mam pewność, że to jest to. nie wybrał mnie za wygląd ja o tym wiem,  a on wciąż przypomina za co mnie kocha i pomimo czego mnie kocha. w ten sposób wy nigdy sobie nikogo nie znajdziecie, bo brak wam szacunku do drugiego człowieka oraz wyrozumiałości. w związku na wiele rzeczy trzeba przymykać oko aby ze sobą wytrzymać. tak to już jest. zatraciliście ideał miłości oraz przyjaźni. świat naprawdę już dawno zszedł na dno przez nowe pokolenia, które są wyzute z takich wartości jak np. empatia i skromność.

No i tak powinno być. Wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASKUUDA
7 minut temu, Gość miałamszczęście napisał:

mój nie jest ideałem. ni lotny, ni błyskotliwy.do wymarzonego ogiera daleko mu brakuje ale - mnie również wiele brakuje i jestem 1/10.. kochamy się bez względu na wygląd i ubiór. twarzy sobie nikt nie wybiera. i dlatego mam pewność, że to jest to. nie wybrał mnie za wygląd ja o tym wiem,  a on wciąż przypomina za co mnie kocha i pomimo czego mnie kocha. w ten sposób wy nigdy sobie nikogo nie znajdziecie, bo brak wam szacunku do drugiego człowieka oraz wyrozumiałości. w związku na wiele rzeczy trzeba przymykać oko aby ze sobą wytrzymać. tak to już jest. zatraciliście ideał miłości oraz przyjaźni. świat naprawdę już dawno zszedł na dno przez nowe pokolenia, które są wyzute z takich wartości jak np. empatia i skromność.

serio?? rzygam jak widzę takie dwa paszczury, już współczuje waszym dzieciom...

w związku musi być ktoś jeden ładny chociaż dla dobra dzieci przyszłych!!

sorry za szczerość

dodam ,że ja też jestem 2/10 ładni na mnie nie lecą a BRZYDKIEGO NIE CHCE, WOLE BYĆ SAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa

Nie ma to jak lans na sexy partnera/kę, a potem rychła samotność i patrzenie ze łzą w oku na pary,  które są ZE sobą, a nie OBOK siebie. Nie dla wyglądu czy lansu na fb. Dla miłości, dla cudownego spędzania chwil, dla realizacji wspólnych planów, itd.

Druga kwestia co wszyscy sapiecie do nadwagi? sporo osób kręci więcej ciała.

A, i do wzrostu...ZROZUMCIE taki mechanizm , że jednej pannie spodoba się akurat danny devito, pięciu kolejnym channing tatum, ale tej jednej nie negujcie bo to jej wybór i jej gust. Żyj i daj żyć innym. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa
6 minut temu, Gość PASKUUDA napisał:

serio?? rzygam jak widzę takie dwa paszczury, już współczuje waszym dzieciom...

w związku musi być ktoś jeden ładny chociaż dla dobra dzieci przyszłych!!

sorry za szczerość

dodam ,że ja też jestem 2/10 ładni na mnie nie lecą a BRZYDKIEGO NIE CHCE, WOLE BYĆ SAMA

Jesteś bardzo pusta , do tego głupia.

Osoba, którą cytujesz przynajmniej jest bardzo inteligentna i na poziomie plus mega klasa.

Co to w ogóle brzydota? Definicje masz???

Żal mi cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenua
10 minut temu, Gość PASKUUDA napisał:

serio?? rzygam jak widzę takie dwa paszczury, już współczuje waszym dzieciom...

w związku musi być ktoś jeden ładny chociaż dla dobra dzieci przyszłych!!

sorry za szczerość

dodam ,że ja też jestem 2/10 ładni na mnie nie lecą a BRZYDKIEGO NIE CHCE, WOLE BYĆ SAMA

a rzygaj se , kogo to obchodzi? oni są szczęśliwi przynajmniej, a ty? bo po wpisie widać desperację totalną :D  ja za to współczuje twoim przyszłym dzieciom bo po tobie nie odziedziczą niestety inteligencji ani taktu, ani dobrego wychowania nie odbiorą nawet. a taka patola jak ty niestety właśnie rozmnaża sie niczym szczur :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nansmnmanxman

 a co z tego jak wygląda? może ma zarąbisty charakter? pokolenie neo , nic dodac nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hej autorze dobrze się składa, że tu trafiłam bo to raczej ty powinieneś mi powiedzieć dlaczego wy faceci w dzisiejszych czasach jesteście tak leniwi i mało wymagający jak chodzi o kobiety i nie chce wam się starać o ładne dziewczyny. Przypadek o którym napisałeś to rzadkość w porównaniu do tego co ja widzę, co przeczy całkowicie zasadzie, że podobno mężczyźni są wzrokowcami. Wyjaśnij mi dlaczego widzę często przystojnego faceta o spokojnej naturze z sukowatym z charakteru dziewuszyskiem które żadnego szału specjalnego nie robi urodą, a mógłby mieć dużo ładniejszą i milszą z charakteru dziewczynę, a tymczasem żeni się z jakąś franca, która jest jędzowata, we wszystkim musi mieć ostatnie zdanie i ma z nią dzieci, a przez okres narzeczeństwa chodzi jak zbity pies i sie płaszczy.

Wytłumacz mi dlaczego często facet szczupły i niczego sobie z wyglądu prowadzi za rękę dziewczynę grubą z wielkim dupskiem, to częsty ostatnimi laty widok który napotykam na ulicy i nie bardzo rozumiem co to ma w ogóle być.

Dlaczego młody kawaler szczupły wiąże się z rozwódką o poważnym już stopniu otyłości, starszą od siebie która ma też grube dziecko z byłym mężem i potrafi ona jeszcze mówić jemu co ma jej kupić na prezent na urodziny o wartości 600 zł i co ma kupić jej synalkowi za 300 zł, a do tego facet jest wrabiany w usługiwanie za kelnera na obiadkach rodzinnych i wykonuje ta polecenia niczym sługa uniżony. Facet młody, szczupły, kawaler. Przypadek z mojego otoczenia.

Gdzie wy w ogóle macie oczy ? Jakiś szacunek do siebie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Hej autorze dobrze się składa, że tu trafiłam bo to raczej ty powinieneś mi powiedzieć dlaczego wy faceci w dzisiejszych czasach jesteście tak leniwi i mało wymagający jak chodzi o kobiety i nie chce wam się starać o ładne dziewczyny. Przypadek o którym napisałeś to rzadkość w porównaniu do tego co ja widzę, co przeczy całkowicie zasadzie, że podobno mężczyźni są wzrokowcami. Wyjaśnij mi dlaczego widzę często przystojnego faceta o spokojnej naturze z sukowatym z charakteru dziewuszyskiem które żadnego szału specjalnego nie robi urodą, a mógłby mieć dużo ładniejszą i milszą z charakteru dziewczynę, a tymczasem żeni się z jakąś franca, która jest jędzowata, we wszystkim musi mieć ostatnie zdanie i ma z nią dzieci, a przez okres narzeczeństwa chodzi jak zbity pies i sie płaszczy.

Wytłumacz mi dlaczego często facet szczupły i niczego sobie z wyglądu prowadzi za rękę dziewczynę grubą z wielkim dupskiem, to częsty ostatnimi laty widok który napotykam na ulicy i nie bardzo rozumiem co to ma w ogóle być.

Dlaczego młody kawaler szczupły wiąże się z rozwódką o poważnym już stopniu otyłości, starszą od siebie która ma też grube dziecko z byłym mężem i potrafi ona jeszcze mówić jemu co ma jej kupić na prezent na urodziny o wartości 600 zł i co ma kupić jej synalkowi za 300 zł, a do tego facet jest wrabiany w usługiwanie za kelnera na obiadkach rodzinnych i wykonuje ta polecenia niczym sługa uniżony. Facet młody, szczupły, kawaler. Przypadek z mojego otoczenia.

Gdzie wy w ogóle macie oczy ? Jakiś szacunek do siebie ?

 

słuchaj dziewczynko, żal zadek ściska, że grubaska ma fajne ciacho, a ty nadal sama? :D ojej jak mi szkoda :D zrozum ze dla niego ta gruba sooka moze własnie jest ideałem 10/10 i pogódz sie z realiami. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09876543

baby lubią męskich facetów, a co znaczy dla baby męski facet? męski to znaczy pewny siebie... może być burakiem, chamem, ale jak jest pewny siebie, to będzie miał branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
46 minut temu, Gość Pięknamądra napisał:

No tak, bo ty zobaczysz ładną pipkę i już wnibowzięty niewazne że siano we łbie. Ps. żeby nie było , jestem ładna, ale jak koleś leci tylko na wygląd to od razu przeganiam, żadna mądra nie będzie chciała takiego ciołka co tylko sie ślinić umie a we łbie siańsko.

Jak stracisz urodę wraz z upływem lat to jeszcze zatęsknisz za tym, żeby "jakiś ciołek sie ślinił za tobą i leciał na wygląd", ale już nie będziesz miała takiej możliwości by wzbudzić czyiś podziw. Wiem co mówię, bo przeżyłam trochę więcej życia niż ty. Na popisywanie się mądrością i głębokością wnętrza będziesz mieć czas przez resztę życia czyli większość, bo uroda i młodość trwa krótki procent w stosunku do całości życia, ale szybko cie znudzi podziw tego rodzaju, bo seksem on nie będzie miał wiele wspólnego. Także nie mędrkuj i nie strugaj głębokiej. Wspomnisz jeszcze moje słowa. Jeszcze ci sie to czkawką odbije,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość podaj napisał:

słuchaj dziewczynko, żal zadek ściska, że grubaska ma fajne ciacho, a ty nadal sama? :D ojej jak mi szkoda :D zrozum ze dla niego ta gruba sooka moze własnie jest ideałem 10/10 i pogódz sie z realiami. amen.

Autora sie pytam, który sugeruje, że ma ponoć dobry gust, a nie takie coś jak ty. Ciebie nikt o zdanie nie pytał, a faceta który wcześniej sie związał z maciorą to kijem przez szmate bym potem nie tknęła bo brzydziłabym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opdajk
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Hej autorze dobrze się składa, że tu trafiłam bo to raczej ty powinieneś mi powiedzieć dlaczego wy faceci w dzisiejszych czasach jesteście tak leniwi i mało wymagający jak chodzi o kobiety i nie chce wam się starać o ładne dziewczyny. Przypadek o którym napisałeś to rzadkość w porównaniu do tego co ja widzę, co przeczy całkowicie zasadzie, że podobno mężczyźni są wzrokowcami. Wyjaśnij mi dlaczego widzę często przystojnego faceta o spokojnej naturze z sukowatym z charakteru dziewuszyskiem które żadnego szału specjalnego nie robi urodą, a mógłby mieć dużo ładniejszą i milszą z charakteru dziewczynę, a tymczasem żeni się z jakąś franca, która jest jędzowata, we wszystkim musi mieć ostatnie zdanie i ma z nią dzieci, a przez okres narzeczeństwa chodzi jak zbity pies i sie płaszczy.

Wytłumacz mi dlaczego często facet szczupły i niczego sobie z wyglądu prowadzi za rękę dziewczynę grubą z wielkim dupskiem, to częsty ostatnimi laty widok który napotykam na ulicy i nie bardzo rozumiem co to ma w ogóle być.

Dlaczego młody kawaler szczupły wiąże się z rozwódką o poważnym już stopniu otyłości, starszą od siebie która ma też grube dziecko z byłym mężem i potrafi ona jeszcze mówić jemu co ma jej kupić na prezent na urodziny o wartości 600 zł i co ma kupić jej synalkowi za 300 zł, a do tego facet jest wrabiany w usługiwanie za kelnera na obiadkach rodzinnych i wykonuje ta polecenia niczym sługa uniżony. Facet młody, szczupły, kawaler. Przypadek z mojego otoczenia.

Gdzie wy w ogóle macie oczy ? Jakiś szacunek do siebie ?

 

Też kiedyś byłam na twoim miejscu i zachodziłam w głowę. Obecnie jestem na miejscu tej grubej baby , którą młodszy mąż na rękach nosi  włazi w dvpę bez mydełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASKUUDA
28 minut temu, Gość żenua napisał:

a rzygaj se , kogo to obchodzi? oni są szczęśliwi przynajmniej, a ty? bo po wpisie widać desperację totalną :D  ja za to współczuje twoim przyszłym dzieciom bo po tobie nie odziedziczą niestety inteligencji ani taktu, ani dobrego wychowania nie odbiorą nawet. a taka patola jak ty niestety właśnie rozmnaża sie niczym szczur :/

zamknij ryj gruba desperatko, ty to byś nawet na menela poleciała z takim ryjem zakazanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASKUUDA
32 minuty temu, Gość aaaaaaaaaaaaaa napisał:

Jesteś bardzo pusta , do tego głupia.

Osoba, którą cytujesz przynajmniej jest bardzo inteligentna i na poziomie plus mega klasa.

Co to w ogóle brzydota? Definicje masz???

Żal mi cię.

a mi ciebie żal tak ci z dupy wali aż tu czuje, a nie to z ryja gruba s/u/k/o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
25 minut temu, Gość gosc napisał:

Hej autorze dobrze się składa, że tu trafiłam bo to raczej ty powinieneś mi powiedzieć dlaczego wy faceci w dzisiejszych czasach jesteście tak leniwi i mało wymagający jak chodzi o kobiety i nie chce wam się starać o ładne dziewczyny. Przypadek o którym napisałeś to rzadkość w porównaniu do tego co ja widzę, co przeczy całkowicie zasadzie, że podobno mężczyźni są wzrokowcami. Wyjaśnij mi dlaczego widzę często przystojnego faceta o spokojnej naturze z sukowatym z charakteru dziewuszyskiem które żadnego szału specjalnego nie robi urodą, a mógłby mieć dużo ładniejszą i milszą z charakteru dziewczynę, a tymczasem żeni się z jakąś franca, która jest jędzowata, we wszystkim musi mieć ostatnie zdanie i ma z nią dzieci, a przez okres narzeczeństwa chodzi jak zbity pies i sie płaszczy.

Wytłumacz mi dlaczego często facet szczupły i niczego sobie z wyglądu prowadzi za rękę dziewczynę grubą z wielkim dupskiem, to częsty ostatnimi laty widok który napotykam na ulicy i nie bardzo rozumiem co to ma w ogóle być.

Dlaczego młody kawaler szczupły wiąże się z rozwódką o poważnym już stopniu otyłości, starszą od siebie która ma też grube dziecko z byłym mężem i potrafi ona jeszcze mówić jemu co ma jej kupić na prezent na urodziny o wartości 600 zł i co ma kupić jej synalkowi za 300 zł, a do tego facet jest wrabiany w usługiwanie za kelnera na obiadkach rodzinnych i wykonuje ta polecenia niczym sługa uniżony. Facet młody, szczupły, kawaler. Przypadek z mojego otoczenia.

Gdzie wy w ogóle macie oczy ? Jakiś szacunek do siebie ?

 

Ja bym się nigdy nie związał z grubą babą, ani jędzowatą zołzą. Szukam skromnej, spokojnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Ja bym się nigdy nie związał z grubą babą, ani jędzowatą zołzą. Szukam skromnej, spokojnej dziewczyny.

a ja wlasnie lubie dużą nogę i te sprawy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknamądra
3 minuty temu, Gość ... napisał:

Ja bym się nigdy nie związał z grubą babą, ani jędzowatą zołzą. Szukam skromnej, spokojnej dziewczyny.

"Bierz mnie na co ci ta svcz" 😄 Taka pioseneczka była Mesa ale "bierz mnie na co ci ten buc"

 

Pozdro 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknamądra

Tytuł piosenki to "Urszula", Ten typ mes, Lepsze żbiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
40 minut temu, Gość Pięknamądra napisał:

No tak, bo ty zobaczysz ładną pipkę i już wnibowzięty niewazne że siano we łbie. Ps. żeby nie było , jestem ładna, ale jak koleś leci tylko na wygląd to od razu przeganiam, żadna mądra nie będzie chciała takiego ciołka co tylko sie ślinić umie a we łbie siańsko.

Jak stracisz urodę wraz z upływem lat to jeszcze zatęsknisz za tym, żeby "jakiś ciołek sie ślinił za tobą i leciał na wygląd", ale już nie będziesz miała takiej możliwości by wzbudzić czyiś podziw. Wiem co mówię, bo przeżyłam trochę więcej życia niż ty. Na popisywanie się mądrością i głębokością wnętrza będziesz mieć czas przez resztę życia czyli większość, bo uroda i młodość trwa krótki procent w stosunku do całości życia, ale szybko cie znudzi podziw tego rodzaju, bo seksem on nie będzie miał wiele wspólnego. Wspomnisz jeszcze moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

tez znam takiego typa wyglada jak pic...zka  jedna reka bym przewrocil takie chuchro nawet spoko sie ubiera calkiem sympatyczny koles i ma super powodzenie u kobiet. Z czego to wynika sie pytacie 🙂 Gosciu zarabia kawal kasy kolo 15 do 30 tys zlotych miesiecznie i pracuje dla miedzynarodowych koroporacji. Czyli jezdzi po swiecie i nie ma pracy na etat. czyli jak chce w srodku lata sobie robi wakacje i odpoczywa. Dziewczyna spotyka takiego co nie musi przejmowac sie kasa co zabiera je na wszelkie wycieczki po swiecie i sie pozniej dziwicie ze wyrywa panny jak chce.  Stad te wasze typy 2/10 z fajnymi dziewczynami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
Dnia 25.04.2019 o 19:24, Gość PASKUUDA napisał:

serio?? rzygam jak widzę takie dwa paszczury, już współczuje waszym dzieciom...

w związku musi być ktoś jeden ładny chociaż dla dobra dzieci przyszłych!!

sorry za szczerość

dodam ,że ja też jestem 2/10 ładni na mnie nie lecą a BRZYDKIEGO NIE CHCE, WOLE BYĆ SAMA

Dzieci lepiej miec brzydkie tepaku z wypranym mozgiem. Zeby nikt nie chcial sie z brzydkim dzieckiem zadawac. Wtedy zajmie sie czyms pozytecznym, np nauka, a nie zmarnuje sobie zycie na s...ialych imprezkach z takimi samymi tepakami jak ty. Bachory sa tak poje/bane ze rece opadaja, i imponuje im uchlewanie ryjow, palenie, cpanie i wszystko co najgorsze. A pozniej zapierdzielaja fizycznie za 1500zl bo woleli imprezki od zajecia sie czyms fajnym, co moze zapewnic fajne i bogate zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

I pozniej taki bogaty brzydalek moze wysmiewac tych biedakow pieknisiow przyglupow ktorzy go wysmiewali w szkole :D ale do tego trzeba miec madrych rodzicow ktorzy dobrze dziecko pokieruja a nie takie gowna jak sie tu madruja dla ktorych tylko wyglad sie liczy, ktory okolo 40 i tak nie ma znaczenia bo kazdy wtedy staje sie brzydalem. A dodatkowo wiadomo ze jakies przystojniaczki to maja ciezko nasrane we lbach od tego ze wszyscy sie nimi zachwycaja i kazda id/iotka na takiego leci wiec taki szybko zdradzi i ma gowno we lbie wiec okolo 40 jak zbrzydkie to zostanie z niego tylko chodzace gowno. Powodzenia dla tych wszystkich ...ek ktore leca tylko na wyglad a wiekszosc taka jest. Ilu to ja znam ciezkich przyglupow a jednak kobiety maja, wiec musialy poleciec na wyglad takiego tepaka :D karma powraca :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieknamądra
Dnia 25.04.2019 o 19:53, Gość gosc napisał:

Jak stracisz urodę wraz z upływem lat to jeszcze zatęsknisz za tym, żeby "jakiś ciołek sie ślinił za tobą i leciał na wygląd", ale już nie będziesz miała takiej możliwości by wzbudzić czyiś podziw. Wiem co mówię, bo przeżyłam trochę więcej życia niż ty. Na popisywanie się mądrością i głębokością wnętrza będziesz mieć czas przez resztę życia czyli większość, bo uroda i młodość trwa krótki procent w stosunku do całości życia, ale szybko cie znudzi podziw tego rodzaju, bo seksem on nie będzie miał wiele wspólnego. Także nie mędrkuj i nie strugaj głębokiej. Wspomnisz jeszcze moje słowa. Jeszcze ci sie to czkawką odbije,

Jesteś babo pusta jak bęben. Nie potrzebuję twoich rad bo w przeciwieństwie do ciebie wiem co ma wartość. Jeśli zadowala cię pusty zachwyt jakichś facecikow i od tego uzezniasz samopoczucie to zastanów się kim jesteś. Na pewno zagubionym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×