Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie juz nic nie

Jestem glupia bo mu wybaczylam

Polecane posty

Gość mnie juz nic nie

To jak mnie zdradzil i potraktowal pozniej jego lalunia Kogos sobie znalazla to przylazl...ale widoczniej jej nie wyszlo i teraz znowu po 3 miesiacach do niej polecial . A ja siedze znowu z zlamanym sercem . Ale teraz juz jestem twarda . Pousuwalam wszystkie glupie Facebook Messenger itp. By nie obserwowac . Wiecie nawet nie potrafie jesc :( chcialam sie tylko wyzalic .Glupia jak but jestem. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknamądra

Byłaś*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisss

Tez bylam taka glupia i przez to bolalo dwa razy bardziej.

Raz dalas szanse wiecej razy nie dawaj! Nie warto! Zreszta skoro drugi raz do niej polecial bylabys bez godnosci gdybys znowu go przyjela.

To on jest glupi jak but skoro odstawila go dla innego a jak z nim nie wyszlo znowu do niej poleciał.

Trzymaj sie. Ja tez dalej cierpię...kiedyś minie...MUSI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie juz nic nie

Boli jak Cholera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisss
8 minut temu, Gość mnie juz nic nie napisał:

Boli jak Cholera 

Wiem...u mnie minely 4msc a ja nadal placze. Mam wrazenie ze juz nigdy nie bede szczęśliwa bo po prostu nie chce... 😢 a wiesz co jest najgorsze ze gdyby chcial wrocic to pewnie bym mu pozwolila...tak wiem ale jednak to nie jest takie latwe jak sie mowi, ze nie jest wart itd. 

Widzisz tobie daje rady a samej do nich mi ciezko sie dostosowac.

My baby to jestesmy jednak glupie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
46 minut temu, Gość mnie juz nic nie napisał:

To jak mnie zdradzil i potraktowal pozniej jego lalunia Kogos sobie znalazla to przylazl...ale widoczniej jej nie wyszlo i teraz znowu po 3 miesiacach do niej polecial . A ja siedze znowu z zlamanym sercem . Ale teraz juz jestem twarda . Pousuwalam wszystkie glupie Facebook Messenger itp. By nie obserwowac . Wiecie nawet nie potrafie jesc :( chcialam sie tylko wyzalic .Glupia jak but jestem. 😞

Typowa kobieta. Pragniecie d00pków, którzy was zdradzają, mają was gdzieś i wybaczacie im wszystko, a oni i tak was olewają, natomiast normalnych facetów, którzy was szanują i którym na was zależy, olewacie i macie gdzieś.

Same jesteście sobie winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA

To haker napisał startowy , psychol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna taka jedna

Rady tez bym takie komus dawalam a sama jestem w goryczy 

No dupkiem to on nie byl ale wlasnie sie stal .

Problem w tym ze mam 2 dzieci nie nie jestem w zadnej postaci od niego uzalezniona .

Choc musze powiedziec ze teraz juz peklam jakos twardsza jestem niz ostatnim razem.

Mam nadzieje ze wytrwam i bol i zapomienie .i ze bedziemy szczesliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisss
27 minut temu, Gość panna taka jedna napisał:

Rady tez bym takie komus dawalam a sama jestem w goryczy 

No dupkiem to on nie byl ale wlasnie sie stal .

Problem w tym ze mam 2 dzieci nie nie jestem w zadnej postaci od niego uzalezniona .

Choc musze powiedziec ze teraz juz peklam jakos twardsza jestem niz ostatnim razem.

Mam nadzieje ze wytrwam i bol i zapomienie .i ze bedziemy szczesliwe.

Byliście malzenstwem? A ile masz lat?

To dobrze ze juz jestes twardsza ja jeszcze nad tym pracuje...

Dasz rade nawet z dziecmi. Kobiety sa silne, przezywamy bardzo i mamy duzo emocji ale jak juz sie z tego wykaraskamy to potem nic nas nie zlamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie juz nic nie

Bede miala 33 . Nie mieszkamy w PL. 

Jestem samodzielna nie uzalezniona od niego .

Nie bylysmy malzenstwem ale dlugo razem a mu odpier*** 

Czuje sie twardo i chce byc twarda bardzo chce taka pozostac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet

Współczuję. Nie rozumiem drani, którzy rozważają swoje rodziny, krzywdzą dzieci. Ani tych kochanek, które nie myślą o tym,  a z drugiej strony mają gwarantowane że ją też kiedyś zostawi, skoro nudzi go życie rodzinne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PimpA

Współczuję,  nie wiem czy cie to pocieszy, ale każdy przez to musi przejść.  Może po to by móc docenić , jak się w końcu trafia na tego jedynego.  Potraktuj to jak trening. Głowa do góry.  Boli tylko pierwszy raz , potem kopniesz takiego w dupe, aż przez okno wyleci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie juz nic nie

Tak za pierwszym razem to walczylam jak Lwica upokorzylam sie strasznie als teraz to mam w dupie coz zrobic ona jest tepa wierzy w kazde jego klamstwo jest tak glupia imprezowiczka 10 lat mlodsza fakt ladna jest i moze miec kazdego naprawde nie przecze choc ja do brzydkich nie naleze ale faktem jest ze jest atrakcyjniejsza.Mniejsza o to ..

Ale w glowie naprawde pustka i pusta 

Tu jeden napisal ze kobiety leca na drani mozna powiedziec ze wy ma takie pustaki. 

Teraz to olewam 🙂 bede silna niech sie bbawi.Nie bedzie nigdy powrotu. 

Zycze i jej i jemu by Ich tez spotkalo to co mi wyrzadzili nic wiecej.

Musze myslec pozytywnie i ciesze sie z tegio ze daleko od PL mieszkam i kobieta z dziecmi nie jest widziana jak cos co mozna tylko do lozka.  I nic nie warta.... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gisss napisał:

Tez bylam taka glupia i przez to bolalo dwa razy bardziej.

Raz dalas szanse wiecej razy nie dawaj! Nie warto! Zreszta skoro drugi raz do niej polecial bylabys bez godnosci gdybys znowu go przyjela.

To on jest glupi jak but skoro odstawila go dla innego a jak z nim nie wyszlo znowu do niej poleciał.

Trzymaj sie. Ja tez dalej cierpię...kiedyś minie...MUSI!

Bo drugiej szansy takim chooojom się nie daje! Raz zdradził to bedzie dalej zdradzał jak trafi się okazja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie juz nic nie

Masz racje ! Zgadzam sie z Toba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek
2 godziny temu, Gość mnie juz nic nie napisał:

To jak mnie zdradzil i potraktowal pozniej jego lalunia Kogos sobie znalazla to przylazl...ale widoczniej jej nie wyszlo i teraz znowu po 3 miesiacach do niej polecial . A ja siedze znowu z zlamanym sercem . Ale teraz juz jestem twarda . Pousuwalam wszystkie glupie Facebook Messenger itp. By nie obserwowac . Wiecie nawet nie potrafie jesc :( chcialam sie tylko wyzalic .Glupia jak but jestem. 😞

Nie stresuj się. Karma wraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA
2 godziny temu, Gość mnie juz nic nie napisał:

To jak mnie zdradzil i potraktowal pozniej jego lalunia Kogos sobie znalazla to przylazl...ale widoczniej jej nie wyszlo i teraz znowu po 3 miesiacach do niej polecial . A ja siedze znowu z zlamanym sercem . Ale teraz juz jestem twarda . Pousuwalam wszystkie glupie Facebook Messenger itp. By nie obserwowac . Wiecie nawet nie potrafie jesc :( chcialam sie tylko wyzalic .Glupia jak but jestem. 😞

Przynajmniej masz nauczkę na przyszłość. Kolejny raz mu już nie dasz do siebie wrócić. I w przyszłości jakbyś miała z kimś innym podobną sytuację, to też już będziesz wiedziała, jak postępować i jak szybko zamknąć takiemu gościowi drzwi przed nosem. Pamiętaj - albo jesteś pierwszym i jedynym wyborem, albo niech się goni. Każdy jest warty tego, by być tym jedynym, wymarzonym. Znajdź takiego faceta, dla kogo będziesz taką osobą, na innych nie trać czasu, szkoda życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost

I pamiętaj tak jak napisalas. Zadnego juz powrotu! 

Bo taki po czasie przejrzy na oczy. Pobawi sie, znudzi nia i dopiero dojdzie do jego pustego lba co stracil. Gwarantuje ci ze bedzie chcial wrocic, zawsze chca wraca, ale nie daj sie. Tym bardziej ze juz raz na to pozwoliłas wiec mysli pewnie ze znowu go przyjmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×