Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obserwacja

polki może i są ładne lecz jest to uroda taka przaśna ciężko o urodę arystokratki królewny

Polecane posty

Gość Obserwacja

Nie jest to zarzut tylko obserwacja... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakaś Sniezka ponoć jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizogin

Bo Słowianie to rasa plebejska - słowianie mają chamską urodę, niestety.

Rasy ze szlachetnymi rysami to Germanie i Nordycy - szczupli, delikatni itd.

Polacy to genetyczny plebs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0+0

Polki nie są ładne tylko potrafią dobrać makijaż i ciuchy aby robić iluzje księżniczek, a naprawde są zakompleksione kopciuszki, nie to że w tym coś złego, tylko obserwacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego wolę być przaśną chłopką niż taką habsburżanką co to urodę ma po matce, ciotce i siotrze dziadka kuzyna - a to wszystko ta sama osoba 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość 0+0 napisał:

Polki nie są ładne tylko potrafią dobrać makijaż i ciuchy aby robić iluzje księżniczek, a naprawde są zakompleksione kopciuszki, nie to że w tym coś złego, tylko obserwacja.

Obserwacja to kompleksy polskich chłopów na punkcie Polek i wylewanie żali w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jacy książęta takie księżniczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A to niedobrze bo ja podobno mam typowo słowiańską urodę. Ale podobam się ogólnie facetom. Włosy mam naturalny ciemny blond ( ale rozjaśniam na taki złoty), dlugie wlosy, zielonkawe oczy, jasna karnacje, ale w lecie latwo sie opalam, dosc ciemna oprawe oczu, jestem drobna, ale mam dosc duzy biust jak na moja sylwetke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Obserwacja to kompleksy polskich chłopów na punkcie Polek i wylewanie żali w necie.

Kompleksy na punkcie Polek xDDDDD Przecież wy nawet ładne nie jesteście, a macie wymagania z kosmosu. No chyba, że ktoś jest obcokrajowcem. Wtedy, nawet jeśli jest brzydki, to się do niego kleicie, bo wychodzą wasze kompleksy i myślicie, że złapałyście Pana Boga za nogi. I dlatego macie opinię łatwych. Nawet największy przegryw z zagranicy, którego żadna kobieta w jego kraju nie chce, może przyjechać do Polski i mieć każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A Germanki ładne nie są, Skandynawki już prędzej. One zwykle maja bardzo jasne cery, takie alabastrowe, bardzo jasne, prawie biale wlosy, niebieskie lub szare oczy, sa szczuple i wysokie.

Slowianki mają cieplejszy typ urody z reguly, latwiej sie opalaja, ciemniejsze blondy lub brazowe wlosy, sa trochę niższe z reguly i drobniejsze, za to maja wieksze biusty.

Choc to nie jest regula bo wiele jest tez "mieszanek" w Polsce, ciemnych karnacji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A Germanki ładne nie są, Skandynawki już prędzej. One zwykle maja bardzo jasne cery, takie alabastrowe, bardzo jasne, prawie biale wlosy, niebieskie lub szare oczy, sa szczuple i wysokie.

Slowianki mają cieplejszy typ urody z reguly, latwiej sie opalaja, ciemniejsze blondy lub brazowe wlosy, sa trochę niższe z reguly i drobniejsze, za to maja wieksze biusty.

Choc to nie jest regula bo wiele jest tez "mieszanek" w Polsce, ciemnych karnacji itd.

Prawda, takie Rosjanki, Serbki czy Białorusinki są śliczne.

Skandynawki też, ale pozostałe Germanki nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

Kompleksy na punkcie Polek xDDDDD Przecież wy nawet ładne nie jesteście, a macie wymagania z kosmosu. No chyba, że ktoś jest obcokrajowcem. Wtedy, nawet jeśli jest brzydki, to się do niego kleicie, bo wychodzą wasze kompleksy i myślicie, że złapałyście Pana Boga za nogi. I dlatego macie opinię łatwych. Nawet największy przegryw z zagranicy, którego żadna kobieta w jego kraju nie chce, może przyjechać do Polski i mieć każdą.

Jakbym nie podróżowała troche po Europie to może bym Ci uwierzyła, ale tak obiektywnie to młode Polki się wyrózniają na tle innych. 
Pod wzgledem urody lepiej stoją tylko Rosjanki, Ukrainki, Białorusinki, ewentualnie Skandynawki jeśli chodzi o Europe.

Paskudne są Angielki, Niemki, Holenderki, Włoszki i Hiszpanki wbrew pozorom też, tak jak i Greczynki, niskie i krępe z duzymi nosami.

Za to niepokojace jest to, że Polki o ile sa mlode to ładnie wygladaja, ale dosc szybko sie starzeją, choc może troche mniej widoczne jest to w duzych miastach bo tam bardziej o siebie dbaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy Książe

Ładnych kobiet w Polsce jak na lekarstwo niestety. Prawdziwie piękne kobiety to czekoladki, hebanki i (ewentualnie) mulatki, albo coś z orientu. Nasze dziewczyny blado przy nich wypadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Księżycowy Książe napisał:

Ładnych kobiet w Polsce jak na lekarstwo niestety. Prawdziwie piękne kobiety to czekoladki, hebanki i (ewentualnie) mulatki, albo coś z orientu. Nasze dziewczyny blado przy nich wypadają. 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie ładniejsze są mulatki bo są czyms oryginalnym, mieszkasz w Polsce i słowianek masz pod dostatkiem.

Ale dla fecetów z południa, gdzie są same mulatki, taka Słowianki czy Skandynawka właśnie się wyróżnia na tle innych i jest egzotyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po prostu to co jest pospolite sie nudzi z reguły, więc czesto podoba sie nam bardziej to co oryginalne.

Jednak większość świata ma ciemne wlosy i karnacje, także Słowiańska czy Skandynawska uroda jest rzadkoscia poza Europa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moja wygląda jak krolewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Księżycowy Książe napisał:

Ładnych kobiet w Polsce jak na lekarstwo niestety. Prawdziwie piękne kobiety to czekoladki, hebanki i (ewentualnie) mulatki, albo coś z orientu. Nasze dziewczyny blado przy nich wypadają. 

Co kto lubi. "Czekoladki, mulatki, hebanki"? To twoje zdanie. Ciekawe czy bedziesz rownie wyrozumiały gdyby tu jakaś Polka napisała to samo o mulatach, czarnych, hebanach etc. Juz oczami wyobrazni widzę te wasze wyzwiska w jej kierinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Księżycowy Książe napisał:

Ładnych kobiet w Polsce jak na lekarstwo niestety. Prawdziwie piękne kobiety to czekoladki, hebanki i (ewentualnie) mulatki, albo coś z orientu. Nasze dziewczyny blado przy nich wypadają. 

Tak samo jak Polscy faceci na tle innych narodowości. Większość facetów w Polsce to brzydale, a przystojnych jest może 20%  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Długo jeszcze będziecie płakać na forum jakie te polki to są? Z manią niższosci i kompleksami to trzeba do psychologa się udać, a nie żalic i wylewać frustracje na anonimowym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Faceci Polacy to tez glownie oblechy. Malo ktory na ulicy jest przystojny,  nie potrafia sie ubrac, zadbac o siebie, a od 30 stki w gore zaczynaja januszeć w zastraszajacym tempie. Faceci Polacy wygladaja jak biedni kuzyni z wioski takich Niemcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Zależy w sumie. Są zwiewne rusałki o słowiańskiej urodzie, a są też chlopki ciosane z ziemniaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy Książę
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie ładniejsze są mulatki bo są czyms oryginalnym, mieszkasz w Polsce i słowianek masz pod dostatkiem.

Ale dla fecetów z południa, gdzie są same mulatki, taka Słowianki czy Skandynawka właśnie się wyróżnia na tle innych i jest egzotyczna.

Nie mogłaś/mogłeś się bardziej pomylić. Facet z "południa" woli sobie poszukać żony ze swojego kręgu kulturowego gdyż tam kobiety są bardziej gorące i namiętne, a przy tym bardziej płodne. Jeśli ktoś kiedyś kochał się z afrykanką to wie o czym mówię. Natomiast Europejki to dla nich taki "towar na jedną noc" z braku laku. Zwłaszcza tak postrzegają kobiety z Europy wschodniej (w tym Polki).   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy Książę
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Co kto lubi. "Czekoladki, mulatki, hebanki"? To twoje zdanie. Ciekawe czy bedziesz rownie wyrozumiały gdyby tu jakaś Polka napisała to samo o mulatach, czarnych, hebanach etc. Juz oczami wyobrazni widzę te wasze wyzwiska w jej kierinku.

Akurat nie miałbym nic przeciwko bo sam taki jestem 🙂 I zgodziłbym się z taką Polką w pełnej rozciągłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy Książę
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Co kto lubi. "Czekoladki, mulatki, hebanki"? To twoje zdanie. Ciekawe czy bedziesz rownie wyrozumiały gdyby tu jakaś Polka napisała to samo o mulatach, czarnych, hebanach etc. Juz oczami wyobrazni widzę te wasze wyzwiska w jej kierinku.

Akurat nie miałbym nic przeciwko bo sam taki jestem 🙂 I zgodziłbym się z taką Polką w pełnej rozciągłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy Książę
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak Polscy faceci na tle innych narodowości. Większość facetów w Polsce to brzydale, a przystojnych jest może 20%  

Oj chyba się  pomyliłeś. W Polsce na wszystkich facetów 20% to nie obcokrajowcy 🙂 Polacy to kompletne bezguścia jeśli chodzi o modę i trendy. Do braków w wyglądzie dochodzi jeszcze brak kultury. Nic dziwnego, że jak Polka zobaczy przystojniaka z innego kraju (zwłaszcza o ciemniejszej karnacji) to już przebiera nogami i jest gotowa zrobić dla niego wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowy Książę
8 godzin temu, Gość Gosx napisał:

Faceci Polacy to tez glownie oblechy. Malo ktory na ulicy jest przystojny,  nie potrafia sie ubrac, zadbac o siebie, a od 30 stki w gore zaczynaja januszeć w zastraszajacym tempie. Faceci Polacy wygladaja jak biedni kuzyni z wioski takich Niemcow.

100% racji. Niemcy potrafią o siebie zadbać w odróżnieniu od Polaków. Ale przystojni też nie są. Spójrz na takich Turków czy Tunezyjczyków. To jest "chodliwy towar" 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość

Jedź do Anglii, tam jest dużo arystoktatek, tylko czy Polak sprosta ich wymaganiom skoro we własnym kraju ma problemy z kobietami, choć niby język i kulture zna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

No to jak taka królewna wygląda? Bo każdy ma chyba inny gust jeden woli niższe szczupłe inny wyższe, jeden woli ostrzejsza urodę inny delikatna, kolor oczu włosów ich długość to jiz chyba indywidualna preferencja.  Na ulicy z reguły widuje przeciętne kobiety, ale widziałam tez kilka  dość urodziwych Polek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
1 minutę temu, Gość Jestem kobieta napisał:

No to jak taka królewna wygląda? Bo każdy ma chyba inny gust jeden woli niższe szczupłe inny wyższe, jeden woli ostrzejsza urodę inny delikatna, kolor oczu włosów ich długość to jiz chyba indywidualna preferencja.  Na ulicy z reguły widuje przeciętne kobiety, ale widziałam tez kilka  dość urodziwych Polek. 

I nie mówię wcale o kobietach z kilkoma warstwami samooopalacza, wyrazistym makijażem. Tylko urodziwych z natury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje słońce książe:)
2 godziny temu, Gość Księżycowy Książę napisał:

Akurat nie miałbym nic przeciwko bo sam taki jestem 🙂 I zgodziłbym się z taką Polką w pełnej rozciągłości. 

Wyglądam jak Szeherezada..chcesz mnie:)?czarne kręcone włosy..ciemna oprawa oczu..ciemniejsza karnacja ..z kragłym tyłkiem i biustem..mogę zatańczyć dla Ciebie taniec brzucha albo opowiadać bajki, w końcu wygadana jestem.Zainteresowany:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×