Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość he ?

Dlaczego chcesz mnie zniszczyc ?

Polecane posty

Gość gość

kto chce Ciebie zniszczyć i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he ?

No wlasnie dlaczego tez bym chciala wiedziec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mózgach

i ja, dlatego pytam, może się domyślasz, posiadasz jakieś przypuszczenia, jakieś ślady  ? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo
5 minut temu, Gość burza w mózgach napisał:

i ja, dlatego pytam, może się domyślasz, posiadasz jakieś przypuszczenia, jakieś ślady  ? 🙂 

Owszem domyslam sie 🙂 Tylko ile w tym prawdy to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiesz wiesz, tylko wolisz by wyszło na Twoje, znaczy sie jak Ty chcesz i broń boze inaczej, takie to przeżywa się tylko 1x dlatego musi być naj... naj... najcudniejsza, tak ?🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . P.

Złociutka coś ci się pomyrdalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm ?
6 minut temu, Gość gość napisał:

wiesz wiesz, tylko wolisz by wyszło na Twoje, znaczy sie jak Ty chcesz i broń boze inaczej, takie to przeżywa się tylko 1x dlatego musi być naj... naj... najcudniejsza, tak ?🙂  

To w koncu mam racje czy sie myle ? Nie mozesz po prostu odpowiedziec a nie kombinowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

niech pomysle.... 🙂 są dwie opcje, znaczy sie: tak lub nie tak, skoro wykluczyc jedną z nich, to zostanie całe pół wszystkich opcji, teraz najwazniejsze, czy te pozostałe analogią szklanki z wodą są pełne czy puste do połowy, tak czy siak cos jednak w niej jest, zgadłem? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . P.

Tak najcudowniejsza skromiutka delikatna zarazem błysk w oku i uśmiechnięta,  musi mieć rozum 😀 Rozum to ma podobno skończyła dwa kierunki z dyplomem. Amebką  nie jest 😎,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
4 minuty temu, Gość gość napisał:

niech pomysle.... 🙂 są dwie opcje, znaczy sie: tak lub nie tak, skoro wykluczyc jedną z nich, to zostanie całe pół wszystkich opcji, teraz najwazniejsze, czy te pozostałe analogią szklanki z wodą są pełne czy puste do połowy, tak czy siak cos jednak w niej jest, zgadłem? 😄 

Niech pomysle...nie stac ciebie po prostu na odpowiedz 🙂 Ale nie mam  ci tego za zle..musisz byc ostrozny 😉 Jakby twoj plan ci nie wyszedl to bylaby tragedia narodowa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiek

pokaż cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×