Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jednak ja nic złego nie zrobiłem

Polecane posty

Gość gość

a przez chwile pomyślałem, że rzeczywiście byłęm tym złym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie mówisz o rozstaniu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua

Wy faceci „nigdy nic nie zrobiliście”. Nigdy to wy nie potraficie zauważyć swoich wad, błędów itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz...

A co masz dokładnie na myśli? Sprecyzuj, to odpowiemy, czy masz rację, czy jednak jesteś tym złym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Mua napisał:

Wy faceci „nigdy nic nie zrobiliście”. Nigdy to wy nie potraficie zauważyć swoich wad, błędów itd. 

Ja to samo mogę napisać o kobietach. Myślę, że po prostu ludzie tak mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua

Jakie życie byłoby piękne gdyby uczciwi i szczerzy byli ze sobą w związkach, a puszczalscy ze sobą! Jedną  z większych niesprawiedliwości jest być wiernym i uczciwym, a trafić na puszczalskeigo partnera/partnerkę. Jeśli się dowiesz, ze robi w lewo to super, a jak człowiek żyje w nieświadomości to dramat i strata czasu, życia z takim kimś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Mua napisał:

Jakie życie byłoby piękne gdyby uczciwi i szczerzy byli ze sobą w związkach, a puszczalscy ze sobą! Jedną  z większych niesprawiedliwości jest być wiernym i uczciwym, a trafić na puszczalskeigo partnera/partnerkę. Jeśli się dowiesz, ze robi w lewo to super, a jak człowiek żyje w nieświadomości to dramat i strata czasu, życia z takim kimś. 

Myślisz, że chodzi tylko o puszczanie się na lewo i prawo? Wydaje mi sie, że w ogóle byłoby fajnie gdyby normalni ludzie byli ze sobą.

Ilu to mam kolegów, którzy są wykształceni, przystojni i po prostu normalni, a związali się z wariatką, która nie robi nic po za niszczeniem im życia i psychiki.

Tak samo mam koleżanki. Fajne dziewczyny zasługujące normalne fajne życie, a wiążą się z takimi dzięciołami, że ręce opadają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×