Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona_czarna

Krwawienie 17 dni po ostatnim okresie

Polecane posty

Mam 23 lata a od 10 lat miesiączkuje. Zawsze miałam regularny okres, ale teraz stało się coś, co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Po 17 dniach od ostatniego okresu pojawiło się u mnie krwawienie, które trwa już 4 dni. Nie jest to zwykły okres, nie boli mnie brzuch, nie mam nabrzmiałych piersi, intensywność krwawienia też jest znacznie mniejsza. Wydzieliny jest znaczenie mniej, niż przy zwykłym okresie. Dodam, że jestem dziewicą ( i proszę bez obraźliwych uwag). 1,5 roku temu byłam u ginekologa, były wykonane badanie i usg brzucha. Oczywiście teraz też planuję udać się do lekarza, ale może któraś z was miałam podobny problem i podpowie co mi może być. Bardzo się obawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. 

Czy miałaś w ostatnim czasie stresujące sytuacje? Być może to jest przyczyna, nerwy, stres, zmiana diety. Zmieniłam dietę, zaczęłam się mniej wszystkim przejmować i wszystko wróciło do normy. Nie martw się na zapas. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bezpośrednia napisał:

Witaj. 

Czy miałaś w ostatnim czasie stresujące sytuacje? Być może to jest przyczyna, nerwy, stres, zmiana diety. Zmieniłam dietę, zaczęłam się mniej wszystkim przejmować i wszystko wróciło do normy. Nie martw się na zapas. 🙂

Witaj, od zawsze byłam strasznym nerwusem, ale ostatnio nie miałam wyjątkowo dużo stresu. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ona_czarna napisał:

Witaj, od zawsze byłam strasznym nerwusem, ale ostatnio nie miałam wyjątkowo dużo stresu. 🙂 

Radzę Ci się nie przejmować i poczekać na wizytę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrovafire

ogromny wpływ ma też pogoda, zmiana klimatu, a jak wiadomo, ostatnio pogoda tak świruje, że generalnie bym się raczej nie przejmowała za bardzo tym krwawieniem. myślę, że nie masz się czym martwić, tym bardziej, że to pierwszy taki wybryk okresowy 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×