Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Twojastara

Praca za granicą gdzie szukać bezpiecznie?

Polecane posty

Witam jestem niespełna 21 letnią kobietą bardzo pilnie Poszukuję pracy za granicą ze względu na sytuację domową. Mianowicie zostałam wyrzucona z domu nie mam ani grosza na przeżycie Nie dostaję z opieki nic nic mi się nie należy. Mieszkam kątem u koleżanki ale to długo nie potrwa. Nie mam własnego mieszkania nie mam żadnych oszczędności A jedynie kupe długów prawie 10 000, i parę mandatów oraz konto zajęte przez komornika do 1500 zł jak będzie więcej Zabierze mi komornik. Skończyłam szkołę zawodową jako cukiernik jednak mam skończoną tylko samą szkołę.  Nie mam egzaminu czeladniczego ogóle do niego nie przystąpiłam. Skończyłam Jeszcze szkoły liceum ogólnokształcące dla dorosłych ale nie mam na to papieru po odbiór świadectwa Kosztuje 150 zł a ja nawet takich pieniędzy nie mam. Interesowałaby mnie praca gdzieś na produkcji w magazynie lub czymś podobnym., bo zawodu Ja praktycznie nie znam W zasadzie nic nie umiem. Znam trochę niemiecki ale jest on bardzo słaby nawet nie komunikatywny nie mam na to żadnych kursów jedynie pamiętam trochę ze szkoły z angielskim to samo nawet jeszcze gorzej. Stąd moje pytanie gdzie bezpiecznie Przez jaką agencje mam szukać pracy Tak jak wyżej napisałam na jakich warunkach? Aby Nigdzie mnie nie wywieźli na handel żywym towarem oraz aby nikt mnie nie szukał aby było płacone i na umowę. Gdzie mogą nie przyjąć bez języka bez doświadczenia najlepiej na dłużej? Bo tutaj w Polsce nie ma do kogo wrócić nie mam żadnej rodziny. Gdzie się gdzie będzie opłacony hostel i wyżywienie najlepiej ewentualnie do jazdy? Nigdy w życiu nie byłam za granicą proszę o jak najszybsze porady gdyżdo poniedziałku mam sie wyniesc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie znajoma poleciła w promedice i poszłam do nich na rozmowę kwalifikacyjną. Jednak jak się dostanie ofertę z polecenia to się jej bardziej ufa... a tak jak się znajdzie w internecie to rożnie może być.. jeszcze gdzieś wywiozą i nie wiadomo co zrobić. a jak sprawdzone i bezpieczne to można jechać.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×