Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qww

Czy ktoś zamawiał buty ze sklepu "aldashoes.pl"?

Polecane posty

Gość Qww

Od jakiegoś czasu chcę zamówić pewne buty, Myślałam by kupić je ze strony aldashoes.pl i teraz pytanie, czy ta strona jest bezpieczna? Jest to zagraniczna stronka, jednak nie mogłam znaleźć żadnych opinii czy ktoś zamawiał je do Polski, wiem że czas przesyłki będzie długi jednak jestem w stanie poczekać, po prostu bardzo mi zależy aby te buty jednak w ogóle kiedyś doszły😂 jeśli ktoś miał do czynienia z tym sklepem niech napisze 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Zamówiłam opłaciłam a butów jak nie było tak nie ma czekam już 2 tygodnie gdzie po 2 dniach od złożenia zamówienia zmieniono status na wyslane - teoretycznie mają jeszcze 2 tygodnie ale zaczyna mnie to zastanwiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Tez jestem bardzo ciekaw tej stronki ale wydaje się mega podejrzana...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qww

Właśnie ciekawe jest to że nigdzie nie ma żadnych konkretnych opinni na temat tego sklepu, jeśli komuś przyszły buty z tej stronki proszę aby się odezwał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adidas ultraboost 19

Buty które kosztują 749 zł , na zalando w mega promocji 524 tam są za 289 zł. Wierzycie w cuda ? Chyba że pośredniczą w handlu z aliexpress i są to podróbki (oczywiście większość sprzedawców twierdzi że to oryginały produkowane po godzinach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewne oszuści

Ja zamówiłem buty u nich już 16 kwietnia i do dzisiaj nie przyszły. Pisałem do nich e-mail w celu dostania numeru przesyłki i wysłali mi numer przesyłki oraz stronkę do śledzenia i po sprawdzeniu tego , wyświetla mi że nie ma takiej przesyłki w ogóle a na stronie jest, że przesyłka w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewne oszuści

Ja zamówiłem buty u nich już 16 kwietnia i do dzisiaj nie przyszły. Pisałem do nich e-mail w celu dostania numeru przesyłki i wysłali mi numer przesyłki oraz stronkę do śledzenia i po sprawdzeniu tego , wyświetla mi że nie ma takiej przesyłki w ogóle a na stronie jest, że przesyłka w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapewne oszuści

Ja zamówiłem buty u nich już 16 kwietnia i do dzisiaj nie przyszły. Pisałem do nich e-mail w celu dostania numeru przesyłki i wysłali mi numer przesyłki oraz stronkę do śledzenia i po sprawdzeniu tego , wyświetla mi że nie ma takiej przesyłki w ogóle a na stronie jest, że przesyłka w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

U mnie taka sama sytuacja numer telefonu podany na stronie nie istnieje , czas oczekiwania nagle z 30 dni zmienił się do 45 - myślę że trzeba zaczął działać bo to oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

U mnie taka sama sytuacja numer telefonu podany na stronie nie istnieje , czas oczekiwania nagle z 30 dni zmienił się do 45 - myślę że trzeba zaczął działać bo to oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

U mnie taka sama sytuacja numer telefonu podany na stronie nie istnieje , czas oczekiwania nagle z 30 dni zmienił się do 45 - myślę że trzeba zaczął działać bo to oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Jak czas przesyłki zmieniał się od 30 do 45 dni, oznacza to że buty idą z AliExpress. Tyle wlansie idą od nich paczki to raz, a dwa na Ali sprzedawcy też podają nieistniejące numery do śledzenia paczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktkt

Ja zamówiłem normalnie doszły po około 3 tygodniach, buty po prostu idą z hong kongu do belgii a z Belgii dopiero do mnie dotarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
Dnia 27.04.2019 o 12:40, Gość Qww napisał:

 

A buty jakiej są jakości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2019 o 12:44, Gość Ktkt napisał:

Ja zamówiłem normalnie doszły po około 3 tygodniach, buty po prostu idą z hong kongu do belgii a z Belgii dopiero do mnie dotarły.

To jeszcze niedługo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsument

Witam wszystkich. Ja również zamówiłem buty za 490 zł zrobiłem przelew po 1 dniu status zmienił się na wysłane. 

Czekam już od 29 kwietnia. Dam znać jeśli buty się u mnie pojawią. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vapormax

Zrobiłem zakup 10 min temu . Opłacone . Bd informował co i jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

Zakupiłam buty w poniedziałek, jeszcze nie mam, jakoś przestaje wierzyć, że dojdą...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana

Wydaje mi się, że właściciel stronki ma coś wspólnego z inna, z której zamawiałam, zapatos.pl czy jakoś tak. Wysylalam setki maili, po drugim tygodniu przestałam czekać, a nie miałam wtedy styczności z ali ani z innymi chińskimi stronkami zakupowymi. Buty przyszły mi po niecałych dwóch miesiącach, wyglądały bardzo dobrze jak na podróbki, były nawet papiery z chińskiego sklepu z Hong Kongu, ale wiadomo, chińczyk wszystko wrzuci zeby potwierdzic autentycznosc xd osobiście nie polecam zamawiania z takich stron, za dużo nerwów. Pamiętajcie, że Wasza paczuszka może trafić do urzędu celnego i albo buty zostaną tam skasowane, albo zapłacicie VAT, przy większych zakupach może nawet cło także no... 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vapormax

Dostałem e-mail potwierdzający zamówienie oraz anulując drugie błędne zamówienie . Napisal mi gość ze czekać trzeba 30 dni . Poprosiłem również o linka do śledzenia paczki , czekam na e-mail zwrotny z linkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Zamówiłam buty miesiąc temu. Już w sumie termin dawno mija i buty powinny być u mnie. Kiedy chcę wejść na stronę i skontaktować się z nimi, w ogóle nie mam nawet dostępu do strony. Wchodziłam kilka razy i nic. 

Moje pytanie wygląda tak : Przyjdą te buty czy nie? Co mogę zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsument

Mi strona normalnie działa. Ja czekam na buty od 29 kwietnia. Niektórym przychodziły paczki pomiędzy od 3 tygodnia - 1 miesiąc , a innym do 2 miesięcy Jeśli w ogóle to prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsument

Mi strona normalnie działa. Ja czekam na buty od 29 kwietnia. Niektórym przychodziły paczki pomiędzy od 3 tygodnia - 1 miesiąc , a innym do 2 miesięcy Jeśli w ogóle to prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsument

Witam wszystkim. Chciałbym tylko poinformować ciekawe osoby o tym, że otrzymałem buty które zamówiłem 29 kwietnia. czekałem na nie 21 dni.  Buty niestety nie są orginalne. Przyszły do mnie bez pudełka i jakiegokolwiek rachunku. Co do jakości buty wyglądają bardzo dobrze. Jestem ciekaw czy również będą wytrzymałe. Osobiście nie będę już zamawiać z takich stron, był to mój pierwszy raz. Osobiście wole wydać 200- 300 zl więcej i mieć pewność za co płacę. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silverek

Witam , co do zamówień na tej stronie to dochodzą ja zamówiłem buty nike 95 i dopiero po 20 dniach od zamówienia doszły 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość konsument

Witam

Ja również dałam się oszukac. Firma tzn jej  siedziba w Wawie przy ul. Poznańskiej oraz podany tel 543452345 nie istnieje. Towar otrzymałam po 2,5 tyg. Wstrętne podroby. Aż razi. Nie ma możliwości zwrotu. Nie otrzymałam odpowiedzi na maila w sprawie adresu do zwrotu wiec nie ma szans na odzyskanie kasy. Stanowczo nie polecam. Nie kupujcie od aldasneaker.  Ostrzegam. To oszuści.  Nie ma na ich stronie info adresie wysyłki oraz NIP i Region.  Ja stara i głupia doświadczona w zakupach internetowych tak perfidnie dałam się oszukac. Żałuję zakupu. Nie założę butów a kasa przepadła.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asisisa

dzieki za wszelkie info. prawie skusiłam sie na airmaxy za 185 zl, na szczescie cos mnie tknelo zeby poszukac opinii o tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc a

zamawialam buty nike tekno, 10 maja przyszedl mi email, ze buty zostaly wyslane, dzis 31 maja przyszly, bez pudelka, smierdzialy okropnie plastikiem, mialy paragon z hong kongu, rozmiar 39, 25cm i sa troche mniejsze jak sie spodziewalam, cale szczescie nie roznia sie (wyglad) od butow ze strony nike, bede w nich chodzic, ale nastepnym razem zaoszczedze sobie stresu i zamowie z innej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zamówiłam buty 13 maja, przyszły mi 3 czerwca.. Zapłaciłam 200 złotych (mialy byc piekne oryginalne). Buty przyszły bez pudełka ani żadnego paragonu. Śmierdzą gorzej niż z chińczyka, ale no nie powiem z daleka wyglądają jak oryginalne chociaz wykonanie zbytnio nie potwierdza tego. Szczerze gdybym się nie znala powiedziałabym ze jak najbardziej oryginalne. No niestety 2 stówki poleciały przez własną głupotę. Ale człowiek nauczy sie na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

zamówiłam buty z Salomona 13 maja nie czytając opinii o tym sklepie. Po przeczytaniu stwierdziłam, ze 225 zł poszło na straty i kiedy już praktycznie straciłam nadzieje, ze cokolwiek przyjdzie zadzwonił kurier.(05.06). 

Nie jestem przekonana czy są oryginalne ale były zapakowane w nierozwalone pudełko, wyglądają porządnie i nawet przysłali coś na wzór paragonu. Tyle, że strasznie śmierdzą gumą. 

Następnym razem nie zamówię z tej strony. 

Pozdrawiam, Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×