Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ghkk

Czemu gdy rozmawiam z facetami poznanymi

Polecane posty

Gość Ghkk

przez internet to zazwyczaj dużo chcą rozmawiać o seksie, dużo aluzji albo nawet wprost mówią ze chcą uprawiać seks. Czy to znaczy ze Ci wszyscy faceci szukają tylko seksu? jak ich zapytam wprost to mówią ze nie ale ich zakochawanie jakoś wskazuje na coś innego i pytanie do dziewczyn jak reagujecie gdy facet zachowuje się w ten sposób gdy z nim piszecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Przestaje sie odzywac i blokuje takiego frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghk

Mam rację ze facet szukający związku się tak nie zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Ghkk napisał:

 Ci wszyscy faceci szukają tylko seksu? jak ich zapytam wprost to mówią ze nie ale ich zakochawanie jakoś wskazuje na coś innego i pytanie do dziewczyn jak reagujecie gdy facet zachowuje się w ten sposób gdy z nim piszecie? 

chyba przez internet zakochać się jednak trudno ale umówić na seks już łatwiej - tym bardziej, że jednak pozostajemy w necie dość anonimowi .... ale przecież jeśli się umówisz i spotkasz to nie wyklucza to zakochania. Poza tym taka specyfika tej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak talala

Miałam konto na Tinderze. Szukałam faceta do czegoś głębszego, do związku. Miałam dziesiątki propozycji typu “ Hej bardzo się mi podobasz. Żonę już mam, masz ochotę na stały układ? “ Usunęłam konto. Nie ma już normalnych, fajnych facetów do czegoś więcej niż tylko bzyknięcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalni mężczyźni Jeszce nie wyginęli - niekoniecznie trzeba ich szukać przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Myślę, że zarówno kobiety jak i mężczyźni mają ukryte potrzeby , tylko nie chcą się do tego przyznać. Ja jestem otwarty na każdą propozycję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że mało który facet dostaje w sferze seksu wszystko to czego pragnie, więc szukają tego w takich miejscach. Choćby tylko wirtualnie. Gdy chcą rozmawiać głównie o seksie to szykują tylko seksu, romansu z ekscytującym seksem, związku z ekscytującym seksem albo cyberseksu. To chyba wszystkie możliwe opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×