Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jaja na Florydzie cz 5

Polecane posty

Eliza zarzekał się że matkę sprowadzi do USA i mamuśka teraz cieszy się że nie jest w Polsce bo w Polsce to by musiał w domu siedzieć tu może wychodzi. Zapomniała tylko że córeczka nie ma pieniędzy na proces sponsorowania mamusi i że jak zaraz mamusia będzie musiała wracać do Polski to 2 tygodniowa kwarantanna murowana.

Jeśli chodzi o Elizę to bida ją przyciska i udaje przed światem że pracuje, ja się dziwię Andrzejowi i Krystianowi którzy pracują że godzą się na kłamstwa i grę Elizy przed kamerą. A może ich to bawi bo sami są spaczeni.

dzieci cały czas proszą w filmach o Olivkę. To ona jest „gwiazdą” tego kanału.

Oliwia zapewne o tym wie, że na tym kanale jest druga najważniejsza po Elizie i ciekawe jak się z tym czuje 🙂

Po prostu w internecie dominują młodzi ludzie, więc Oliwia jest im o wiele bliższa. To normalne.

A Stany tak się doprawiły, bo nie zamknęły granic między sobą.

Dlaczego nie wprowadzą w całym USA obowiązkowych maseczek jak w Polsce?

Oliwia chyba jako jedyne dziecko w Stanach nie ma nauki.

Oliwia ma naukę, ale jest tak inteligentna, że to co inni robią przez 7 godzin, to ona przez 2 godziny.

Życie życiem, ale zauważyłam, że te youtuberki, bo nie oni jedni chcą chyba przyciągnąć widza ciałem. Ha ha Wiele to samo robi (skąpe ubrania, stroje kąpielowe)

Te odważne i ładne często trochę pokazują. Zobacz najnowszą poranną i wieczorną rutynę 16 letniej Wiktorii Łąckiej.

Oliwia jest też ładna, ale nie tak bardzo jak tamta.

wygląda na bardzo znudzoną i przygaszoną

Eliza o tym wyraźnie mówiła. Oliwia cierpi, bo nie może spotykać się z koleżankami.

Jeśli chodzi o Elizę to bida ją przyciska i udaje przed światem że pracuje,

Ty  za to na pewno nie udajesz, ale swojej głupoty. Nie masz pojęcia o nich, bo to obcy ludzie dla ciebie, a coś wypisujesz w internecie.

L. a skąd ty ich znasz tak dobrze? Na czym bazujesz, że Olivia jest tak zdolna? O ile wiem, to była o rok niżej, czy to świadczy o wybitnej zdolności? Przecież mówiła w filmie, że nie tęskni za tym, że musiała się dużo uczyć. Wydaje mi się, że ma mało zainteresowań jak na nastolatkę. Myślę, że to te youtuberki, które niewiele mają do powiedzenia, próbują przyciągnąć widzów roznegliżowaniem, ale i to już właściwie nie działa. Dlaczego bez agresji nie możesz przyjąć zdania innych? Zaczyna się robić kiepskawo między ludźmi. Dzisiaj się wystraszyłyśmy z koleżanką odbierając lunch w restauracji, jak wpadła kobieta i wrzeszczała na personel a my nie moglyśmy wyjść, bo drzwi były zamknięte na zamek. Bałyśmy się, ze ma broń. Koniec z wychodnym, powrót do zdrowego, domowego jedzenia, ha, ha. Zachciało mi się smażonego kurczaka i przygody przy okazji, lol. 

Co do maseczek, to każdy stan, county ma swoje prawa. Te, które mają dużo zachorowań wprowadzają noszenie maseczek w miejscach publicznych, inne nie. W moim county ludzie zachowują i dystans i noszą maseczki. Moje miasteczko chyba nie ma wielu zachorowań. Może właśnie przez to, że ludzie się stosują do zaleceń lub nakazów. Pod sklepem dzisiaj starsi ludzie stali w kolejce w odległości 2 m od siebie. Nie wiem tylko po co przyszli przed otwarciem sklepu. Ależ mi to przypomina Polskę z mojej młodości. Naprawdę tak bezgranicznie ufasz Elizie? Od kiedy ich oglądasz? Przecież te wszystkie youtuberki naciągają prawdę aż głowa boli. Soap opery nakręcają, nie vlogi z życia wzięte. Każda piękna, bogata i ma cudowną pracę, a youtube to tylko dla widzów i przyjemności. I tylko dajcie ludziska na patronacie, to będę jeszcze wieksze durnoty nagrywać. Eliza dobrze wie, że jej poglądy są kontrowesyjne i wzbudzą niechęć. Lepsze to niż nic. 

Myślę, że to te youtuberki, które niewiele mają do powiedzenia, próbują przyciągnąć widzów roznegliżowaniem

To akurat nie ma nic wspólnego. Zależy od charakteru i odwagi. Niektóre się bardzo zakrywają przed kamerami, a inne wprost odwrotnie.

Eliza dobrze wie, że jej poglądy są kontrowesyjne i wzbudzą niechęć

Jeśli mówisz o tym koronawirusie i szczepieniach, to raczej ona jest po prostu szczera, czyli nie udaje przed kamerą kogoś innego, niż jest naprawdę. Skoro nie toleruje obowiązku szczepień, lub przymusowej kwarantanny, to o tym mówi.

Leaaraa napisała "Oliwia ma naukę, ale jest tak inteligentna, że to co inni robią przez 7 godzin, to ona przez 2 godziny.". 

To niestety tylko Twoje marzenia. W hs normalne lekcje przez net trwają kilka godzin codziennie!  Zamiast 50 minut w klasie jest 35 przez net. Niektore szkoły to łaczą , ale każdemu i tak przypada kilka h dziennie przed kompem. Inaczej się nie da, bo normalnie student ma 7 lekcji codziennie. Ci co rezygnują z lunchu by uczyć się czegoś nowego mają 8 lekcji dzieci słabsze wymagające pomocy które nie mają klasy do wyboru realizując tylko standard 6 h, bo 1 lekcje oddają na study hall czyli odrabianie lekcji w szkole.   Gdyby Oliwia była zdolna to by nie siedziała na algebrze 1 mając 16 lat tylko robiła równania dyferencjalne. Gdyby była utalentowana językowo nie trzymaliby jej  na standardowym angielskim tylko miałaby ap klasę z literatury. System amerykański wychodzi na przeciw zdolnym dzieciom i daje im szansę na rozwój. 

W hs normalne lekcje przez net trwają kilka godzin codziennie!  Zamiast 50 minut w klasie jest 35 przez net

A jeśli uczeń ma nauczanie online (popularne w USA) to wtedy jak jest? Mowa o nauczaniu, które nie ma związku z epidemią.

Moja córka jest w 12 klasie i ma wszystkie lekcje takie same jak codziennie tyle tylko, że ciut krótsze i przez net.  Nauczyciele wykładają normalnie i normalnie żadają pracy domowej.  Nawet nauczycielka w-f oczekuje  ćwiczenia przy włączonej kamarze. Przez net będą odbywać się również egzaminy ap dla całych Stanów!  Owszem zdarzają się szkoły z zawieszonymi klasami, ale to klasy dla przyszłych pielęgniarek, ap chemia/ chemia 101, fizyka C. Wszystkie są przesunięte na lato by uczniowie nic nie stracili. W innych Stanach jest podobnie. Córka idzie na jesieni na studia i ma znajomych z każdego stanu, więc jej szkoła jakąś wyjątkową nie jest. 

Niestety nie znam nikogo kto ma nauczanie on line na poziomie hs. Wcześniej tak, ale po 8 klasie to robi się hiper trudne by nie rzec niemożliwe.

Jeszcze mi się przypomniało. Moja córka robiła latem kurs z Pythona przez net. Organizatorem był Mit. Wykład trwał 20h  i były nagrany więc można było oglądać w dowolnym czasie i dowolną ilość razy. Co jakiś czas było info, że tu należy wykład przerwać i wykonać ćwiczenie. Na ćwiczenie był określony czas, więc jak się je włączyło i się odeszło lub zrobili źle to lipa punktu nie bylo. Takich zatrzymań było 10. Za prawidłowo wykonane ćwiczenie był 1 ptk. By uzyskać certyfikat trzeba było mieć minimum 8 ptk i przystąpić do egzaminu, który był przez net przy włączonej kamarze. Po drugiej stronie siedział wykładowca z mit i dawał zadania trzeba było zaliczyć 3 z 4. 

Eliza od 2 filmów pierdzieli o tym że ma dość maseczek i socjalnego dystansu i że nawet pójdzie na jakiś protest przeciwko 😁No trzymajcie mnie ludzie.

I nawołuje Polaków w Polsce do nie noszenia maseczek. Znowu Olivia jako jedyna nie musi się zdalnie uczyć codziennie, tylko trochę lekcji odrobić, ha, ha w rzekomo trudnym programie. No niestety zachodnia Floryda mało się stosuje do rekomendacji. Moja pielęgniarka, która była w Tampie niedawno, to potwierdziła. Eliza dalej nie rozumie, dlaczego maseczki. No a w pracy to chyba jest recepcjonistką, jak może przy babci i Olivce pracować. To by może się zgadzało jako intern. W sklepie zdziwiona, że ludzi w maseczkach widzi. Szkoda tylko, że te przemowy wygłasza. Mam coraz mniejszy szacunek do tych youtuberek. Kłamstwo, kłamstwem pogania. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się