Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona_czarna

Czy facetów kręcą "wkurzone" kobiety?

Polecane posty

Wiem, temat dość dziwny. Już tłumaczę o co chodzi. Jestem dziewczyna o dość przeciętnej urodzie. Myślę, że jestem dość ładna, ale urodą nie powalam facetów. Ogólnie jestem dość nieśmiała, niewiele mówię w towarzystwie, większość myśli zachowuję dla siebie. Jednak nie potrafię ukrywać tego, kiedy się denerwuję a czasami naprawdę potrafię się wściec. W klasie maturalnej miałam dość specyficznego nauczyciela od wychowania fizycznego, lubił nam "dokuczać", miał mentalność gimnazjalisty. Ja często wyrażałam sprzeciw jego zachowaniu. Pamiętam, jak kiedyś zmusił nas do ćwiczeń mimo, iż nie mieliśmy stroju. Ja wtedy tak ostentacyjnie rzuciłam swetrem a on powiedział "podoba mi się ta twoja złość, mam nadzieję, że tak już zostanie do końca roku!". Podobnych sytuacji było wiele. Co o tym sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nałogowe złośnice nie, ale gdy, taka, na co dzień kulturalna, słodka dziewczyna się złości, to owszem, bywa to urocze. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aspen

Nie wiem, ja jestem złośnicą (rodzice nazywają histeryczką) od małej, czasem lubię traktować ludzi z góry, ale głównie facetów, do kobiet mam więcej taktu, nie wiem czy kogoś to jara. Zazwyczaj wyprowadzam ich z równowagi i wtedy dopiero mam zabawę, sprawdzam na ile mogę sobie pozwolić. Jak facet nie postawi mi granic to go zmiażdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD

Ja nie lubie. A stawianie granic doroslej kobiecie, traci jej niedojrzaloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak ma powód to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja to bym taką su/ke złą bił metalowym prętem, aż by sie złamał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ja to bym taką su/ke złą bił metalowym prętem, aż by sie złamał!!

Aż takiej potrzebujesz podniety?😨 To sadyzm się nazywa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×