Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juduperka

Chce zostać juduperka. Macie jakieś rady jak się wybić?

Polecane posty

Gość Juduperka

Piszcie jak się wybić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

poka sowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Ostatnio jest moda na pokazywanie narkomanów, bezdomnych. Szuka się bezdomnego lub narkomana, płaci 50-100zł "za wywiad" i wypytuje o szczegóły z życia.   Jest taki kanał Jak to ogarnąć. Gość z tego żyje. Oprócz tego robił zbiórki pieniężne na niby pomaganie bezdomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Duzo klamstw i obludy i na bank sie wybijesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geame

Czym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juduperka

W sumie na niczym się nie znam ale muszę wybrać jakaś dziedzinę w której będę ekspertka. Przecie muszę mówić ludziom jak maja żyć! Ps. Ugotowałam właśnie flaki, myślicie żeby przystroić pietruszka i wrzucić na insta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juduperka

mam już nawet rozpisane filmiki w moim bulet żurnalu. Oto tematy; 

1. mąż robi mi makijaż trzymając pędzel w lewej stopie 

2. Co za przypadek, najnowszy iphone wpadł mi do kibla 

3. Jak veganizm zmienił moje życie. Już od pół roku robię kloakę 

4. Ulubiency kwietnia. Maseczka z kufna pterodaktyla 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndnbs

Nie zapomnij pomalować wcześniej wszystkiego na biało i założyć koton bolsow nad wyrem. I bez 10cm szpiczastych hybryd się nawet nie pokazuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Biegaj po wszystkich kanałach z powyżej 1000 subów i wszędzie spamuj swoim kanałem zapraszając wszystkich na chama

2.Nagrywaj wszystko jak leci: co zjadasz, jak myjesz włosy, jak robisz siku, wszystkie zakupy

3. Jak masz dziecko/psa/kota/chomika pokazuj często, jak noe masz wypożycz na potrzeby filmu, bo dzieci i zwierzaki dobrze sie sprzedają.

4. Biegaj po wszystkich forach i spamuj swoim kanałem, załóż parę wątków na kafe i hejtuj sama siebie.

5. Monitoruj yt całą dobę, kasuj krytyczne komentarze i blokuj osoby, które Ci nie cukrują.

Nie dzi^kuj.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra bida

musisz bydź sobom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kontrowersje lub jakaś drama, która sprawiłaby, że trafiłabyś na pudelka przyniosłaby ci dużo widzów, którzy by się stamtąd o tobie dowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poogladaj boogi. chorobliwa nadwaga i regularne podejmowanie walki o siebie ma przyszlosc. Ciaza i porod oraz wszystko co jest beznadziejne. Im glupiej tym lepiej. Proste slownictwo, najlepiej to kradnie po calosci, cukieraski, zarowo i zwsze musisz miec dla nas perelki. Im wieksze byle co, tym bardziej kradnie twoje serce. Vlogowac mozesz spod lozka lub ze strychu😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ace
Dnia 1.05.2019 o 19:51, Gość Juduperka napisał:

W sumie na niczym się nie znam ale muszę wybrać jakaś dziedzinę w której będę ekspertka. Przecie muszę mówić ludziom jak maja żyć! Ps. Ugotowałam właśnie flaki, myślicie żeby przystroić pietruszka i wrzucić na insta? 

Wyszukuj starsze schoriowane osoby biedne  no i pomagaj im przd kamera zrob zbiorki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×