Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego kobiety tyją w ciąży po 20-30 kg?

Polecane posty

Gość Gosc
Dnia 30.04.2019 o 15:26, Gość Gość napisał:

Często na forach dla osób odchudzających się piszą, że ten balast do zrzucenia to przez ciążę (i czasem brzmi to jak usprawiedliwienie). Jak jest naprawdę? Czy sam fakt bycia w ciąży powoduje tycie po 20-30 kg? Pytam z ciekawości, to nie żaden hejt.

I z góry dziękuję za rady, co zrobić żeby nie tyć więcej jak 12kg?

Przytylam 20 kg. 12 kg (dziecko itd, woda, duuzo wody) spadlo 2 tyg po porodzoe, reszta po paru miesiacach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja siostra jest strasznie chuda, w ciazy przybierala po 25-30 kg i tracila to wszystko w 4-6 mc po porodzie. Urodzila 4 dzieci i przy wzroscie 175 nie wazy 55 kg, nawet nie przyznaje sie ile bo wszyscy jej truja ze jest strasznie wychudzona. Za to ja zawsze mialam nadwage a w ciazy kompletnie odrzucilo mnie od slodyczy i ciezkich potraw, zaczelam odzywiac sie zdrowiej i schudlam 6 kg, a kilka miesiecy po porodzie zlecialo jeszcze 12 wiec nie ma reguly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja przytyłam 20 kg, ale była to sama woda... Tydzień po porodzie moja waga już była prawie taka sama jak przed. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 30.04.2019 o 15:34, Gość Gośc napisał:

Nie tyją po 20-30 kg, tylko przybierają. Z 20 kg na plusie możesz mieć tylko 3 kg tłuszczu, 12 kg to sama ciąża, a 5 może być związanej wody. Dużo zależy jak hormony ci zagrają. 

Hahahaa i co jesczze ? 
jak pozwalasz sobie utyć w ciąży 3 dychy to znaczy ze jesteś zwykłą lochą nie kobietą. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1

Wszystko przez jedzenie i niech nikt bajek nie pisze że tak nie jest, żona do 7 miesiąca tyła, zabroniłem słodyczy soków i napoi gazowanych oraz małe posiłki i waga przestała rosnąć, to samo widzę po koleżanka h, znajomych jedzą jak prosiak, piją słodkie a później to wina chormonów że przytyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja przytyłam 9 kg, jestem po terminie więc myślę że już niewiele przytyje, od tamtego tygodnia zeszło mi 200 gram 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Xyz1 napisał:

Wszystko przez jedzenie i niech nikt bajek nie pisze że tak nie jest, żona do 7 miesiąca tyła, zabroniłem słodyczy soków i napoi gazowanych oraz małe posiłki i waga przestała rosnąć, to samo widzę po koleżanka h, znajomych jedzą jak prosiak, piją słodkie a później to wina chormonów że przytyły

Mam nadzieje, ze to prowo ale kurcze niektorzy nadal tak mysla. Bylam w szoku jak podobne madrosci wyglaszal kolega w pracy, ze w zyciu nie pozwolilby zonie przytyć w ciazy 15 czy 20 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×