Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michalina2333

Czy to facet powinien utrzymywac rodzine?

Polecane posty

Czy nadal panuje przekonanie ze to wlasnie mezczyzna jest glowa rodziny i powinien ja utrzymac? Czy ten podzial obowiazkow w rodzinie uwaza sie juz za przestarzaly. Nie mowie ze kobiety maja nie pracowac ale ze to wlasnie ON jest za to najbardziej odpowiedzialny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Tak to facet powinien utrzymywać rodzinę s żona powinna być mu posłuszna i lojalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
28 minut temu, Gość Elka napisał:

Tak to facet powinien utrzymywać rodzinę s żona powinna być mu posłuszna i lojalna. 

A facet powinien byc posluszny i lojalny? Czy tylko kobieta?  Czy kobieta musi tez chuste na glowe zalozyc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesica

Albo rybki albo akwarium, musisz się Miśka zdecydować... inaczej będzie cię lał jak psa bo za darmo tylko po głowie można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja to uważam tak, że żadna skrajność nie jest ok. Kobieta nie powinna wycofywać się z życia zawodowego , ale powinna mieć takiego faceta na którym może polegać. Przecież trudy macierzyństwa tez głównie spadają na nią. W sumie jak się ze sobą umówią bo każdemu odpowiada co innego. Śmieszy mnie tez skrajnośc że faceci oczekują że będzie dużo zarabiac i jakąś bizneswoman i zarazem matką na pełny etat. Tutaj takich niemęskich pełno. Trzeba się zastanowić czy facet będzie podporą, czyli patrezc łównie na charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesica
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ja to uważam tak, że żadna skrajność nie jest ok. Kobieta nie powinna wycofywać się z życia zawodowego , ale powinna mieć takiego faceta na którym może polegać. Przecież trudy macierzyństwa tez głównie spadają na nią. W sumie jak się ze sobą umówią bo każdemu odpowiada co innego. Śmieszy mnie tez skrajnośc że faceci oczekują że będzie dużo zarabiac i jakąś bizneswoman i zarazem matką na pełny etat. Tutaj takich niemęskich pełno. Trzeba się zastanowić czy facet będzie podporą, czyli patrezc łównie na charakter.

To nie faceci są problemem, tylko niunie chcące przeżyć życie na shopingu i podróżach ich kosztem, bez żadnej własnej odpowiedzialności i wysiłku... jest ich coraz więcej a faceci mają jakieś granice tolerancji, nie wszyscy są ...ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPrawda
1 minutę temu, Gość Jesica napisał:

To nie faceci są problemem, tylko niunie chcące przeżyć życie na shopingu i podróżach ich kosztem, bez żadnej własnej odpowiedzialności i wysiłku... jest ich coraz więcej a faceci mają jakieś granice tolerancji, nie wszyscy są ...ami

To przestań wybierać te Jesiki 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak kumba

Teraz kobiety zarabiają więcej, same tak chciały, więc powinny utrzymywać rodzine, a facet ma leżeć i pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×