Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mąż

uwielbiam niuchać niesprane majtusie mojej żony

Polecane posty

obecna - różnie ... nie wszystkie ale niektóre pomysły tak, Generalnie gdy ją liżę to też wącham. Majteczki zazwyczaj gdy jest jeszcze w nie ubrana  🙂

To gratuluję pomysłowości 🙂

To gratuluję pomysłowości 🙂

świeże zawierają więcej feromonów i pachną bardziej podniecająco niż te z kosza na bieliznę 😉

świeże zawierają więcej feromonów i pachną bardziej podniecająco niż te z kosza na bieliznę 😉

Domyślam się 🙂 

Napisano (edytowany)

Domyślam się 🙂 

ale nie mogą być zupełnie świeże to znaczy założone przed chwilą - trochę je musi nosić i najlepiej gdy podczas noszenia będzie podniecona i popuści śluz w nie. Najlepiej parę godzin..... 😉 Po dobie noszenia zapach już zaczyna bywać przykry.

Edytowano przez ddt30

Czepiasz się literówki 😜to ze śmiechu piszę kulgając się na dywanie 🤣

Co Cię tak rozbawiło?

A co do literówki to się nie czepiam tylko delijatnie zasugerowałem że nie znam się tak dokładnie na budowie anatominczej kobiet.

Może kobiety mają rzołądki i w tym twi przyczyna.

nie znam się tak dokładnie na budowie anatominczej kobiet.

oj tam oj tam, na pewno się znasz ale tylko tak mówisz. Zwłaszcza ten słodki cukiereczek między kobiecymi udami.

Co Cię tak rozbawiło?

A co do literówki to się nie czepiam tylko delijatnie zasugerowałem że nie znam się tak dokładnie na budowie anatominczej kobiet.

Może kobiety mają rzołądki i w tym twi przyczyna.

Co mnie rośmieszyło to już chyba nieistotne. Nie chciałam nikogo urazić mówiłam, że mam dziwny humor. Nie będę was nękać swoją osobą. 

oj tam oj tam, na pewno się znasz ale tylko tak mówisz. Zwłaszcza ten słodki cukiereczek między kobiecymi udami.

Nie mogę się nazwać znawcą w tym temacie bo niestery pani na biolog nie chciała zademonstrować na sobie to co pokazywała na obrazkach.😁

Nie mogę się nazwać znawcą w tym temacie bo niestery pani na biolog nie chciała zademonstrować na sobie to co pokazywała na obrazkach.😁

a koleżanki z klasy nie pokazały? Bo mi tak i to wielokrotnie.....

Napisano (edytowany)

a koleżanki z klasy nie pokazały? Bo mi tak i to wielokrotnie.....

Ej no...faktycznie, zdarzyło się.😀

To żeś mi przypomniał piękne czasy.

Browara ci wiszę😁

Edytowano przez M o o n

Co mnie rośmieszyło to już chyba nieistotne. Nie chciałam nikogo urazić mówiłam, że mam dziwny humor. Nie będę was nękać swoją osobą. 

Już tak krytycznie się nie oceniaj.

Zrobisz szpagat, obiecany zresztą i zmięknie mi serce.😁

Ej no...faktycznie, zdarzyło się.😀

To żeś mi przypomniał piękne czasy.

Browara ci wiszę😁

mnie już w przedszkolu w wieku 5 lat koleżanka z przedszkolnej grupy pokazała pipkę i jeszcze zrobiła piękne oczy i uśmiechnęła się i zapytała "ładną mam bułeczkę"?. Ja jej za to też pokazałem to, co mają chłopczyki ...

mnie już w przedszkolu w wieku 5 lat koleżanka z przedszkolnej grupy pokazała pipkę i jeszcze zrobiła piękne oczy i uśmiechnęła się i zapytała "ładną mam bułeczkę"?. Ja jej za to też pokazałem to, co mają chłopczyki ...

No nie mów że pokazałeś jej stuleję😃

• Haha 1

No nie mów że pokazałeś jej stuleję😃

nie mam stulejki i nigdy nie miałem ale wtedy faktycznie pamiętam, że jak ściągałem napletka to miałem nieprzyjemne odczucia. Ale u maluchów tak chyba jest. Jak pamiętam to nie miało wydźwięku seksualnego w takim wieku a bardziej ciekawość.

Nie boisz się że ci odrzutowego, smrerdzącego, skunksowatego bąka puści?

Ja bym tylko czekał na to 🙂

nie bo moja bardzo dba o higienę nawet przesadnie, ma chyba obsesję na tym punkcie .... jest zawsze czysta i wymyta a zapach jej majtek to kompozycja jej podniecającego zapachu i jej feromonów  oraz  drogich perfum np. Estee Lauder. Taka prawda, że po wyglądzie i zapachu majtek swojej potencjalnej partnerki możesz się wiele od niej dowiedzieć. Atawizm ale czasami pomocny

Nudziarstwo. Najlepsze są naturalnie zapachy, a czystość i ładny zapach to nuda. O wiele bardziej podniecająca jest perspektywa, kiedy był majtek faktycznie pachnie, jak pupa, a nie jak mydło i woda. Ludzie są nudni.

racja ... kobiety, które "zawodowo" zajmują się zaspokajaniem potrzeb mężczyzn mających "fart fetysz" często robią sobie lewatywę z dodatkiem pachnących środków a następnie po dokładnym wyczyszczeniu jelit wpuszczają do odbytu powietrze po to aby "na zawołanie" puszczać facetom bąki, które pachną ładnie. Podobno ci faceci są tym zachwyceni i za takie spektakle nieźle płacą

Co to za stek bzdur?! Nic takiego nie ma miejsca! Dziewczyny przed "fart fetishem" jedzą potrawy, dzięki którym ich bąki są mocne i śmierdzące. W tym fetyszu chodzi głównie o brzydkie zapachy i nawet mi nie wmawiaj, że w tych wszystkich filmikach dziewczyny robią to, co ty opisałeś. Właśnie o to chodzi, by było jak najbardziej naturalnie i śmierdząco, żadnych lewatyw i innych technik usuwających naturalny zapach. Nie psuj zabawy! Faceci uwielbiają, jak śmierdzi i nie tylko faceci.

majteczki zwykle jednak ładniej pachną...

Brzydziej pachną i na tym polega atrakcja. Jak bym chciał wąchać coś ładnie pachnącego, to nie szukałbym w tych rewirach.

Ja mam zupełnie odmienne zdanie. W świeżych nie ma NIC ciekawego.

Ja mam zupełnie odmienne zdanie. W świeżych nie ma NIC ciekawego.

nie chodzi o świeże w znaczeniu świeżo wyprane ale noszone przez kobietę ok. jednego dnia i wąchane bezpośrednio po ich zdjęciu a nie z kosza na bieliznę gdzie leżą już jakiś czas i wietrzeją. Warto też dodać, że zapach noszonych i nie zmienianych dłużej (np. 3 dni ) to nie jest już moja bajka.

Jak zapach z dvvpy i psiochy może podniecać? Sero Was Facetów to jara?

Jak zapach z dvvpy i psiochy może podniecać? Sero Was Facetów to jara?

jara

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się