Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Michał27

Seks żony z innym facetem - fantazja

Polecane posty

Hej, 

Czytałem niektóre tematy na tym forum i postanowiłem wkoncu dodać swój. Mam 28 lat i jestem 2 lata w małżeństwie z 30 - letnia kobieta. Jeśli chodzi o nasze życie erotyczne to jest ono bardzo obfite i częste więc tu nie ma z tym problemu żadnego. Od jakiegoś czasu, pojawiło się to na pewno po ślubie czasem fantazjuje o tym, że chciałbym aby każdy ktoś bzyknal moją żonę gdy ja będę na to ciągle patrzył i będę przy tym jednak nie biorąc udziału. Moją żonę już namówiłem na dużo fantazji erotycznych ale były one można powiedzieć takie "normalne", a w tym przypadku mojaa fantazja moze sie spotkac z roznym odbiorem z jej strony. Co o tym myslicie ? Powinienem probowac ? Co sadziecie tez o tej fantazji ? Bede wdzieczny za odpowiedzi 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duck

Powodzenia , świetna fantazja  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zrobiłem kilka błędów w tekście, bo to pośpiech by żona nie zobaczyła co ja tu wypisuje ... 😉 W jednym ze środkowych zdań i w sumie chyba najważniejszym w tym są jakieś tam błędy. Z grubsza chce aby ktoś przy mnie bzyknal moją żonę ....

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goćć 23

Hej a co lubi Twoja kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jeśli chodzi o seks facet + kobieta to chyba wszystko robiliśmy prócz sikania na siebie, bo są takie fantazje ale akurat my ich nie mamy.. 😉 Hmm.. Wiec co lubi ? Hmm.. Raczej nie było do tej pory w naszych stosunkach sytuacji że coś erotycznego jej się nie podobało, więc raczej lubi wszystko 😉 Nie podobały jej się pierwsze razy w pupę ale w tym momencie to już norma 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 23

też jest spragniona żeby ją inny walił na Twoich oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 23

Jaka fantazje ma zona Twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc 23 napisał:

też jest spragniona żeby ją inny walił na Twoich oczach?

Ehh... Skoro napisałem w temacie pytanie czy mam ją o to zapytać to raczej oznacza to że nie rozmawialiśmy nigdy na ten temat i tego nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gosc 23 napisał:

Jaka fantazje ma zona Twoja?

Hmm, nie ma żadnych które są niespełnione, chyba że któreś również przede mną ukrywa i o nich nie wiem.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 23

a jak wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc 23 napisał:

a jak wyglada?

A czy to ważne w tym temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 23

Atrakcyjnoc pomaga....zachęca..  gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gosc 23 napisał:

Atrakcyjnoc pomaga....zachęca..  gdzie mieszkacie?

Mam wrażenie że ciągle odbiegasz od mojego tematu więc to ostatni post na który Ci już nie odpowiem bo to gdzie mieszkamy również nie ma znaczenia..

Idź dalej sobie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są tu jakieś duszyczki zainteresowane dyskusja w tym temacie ? 😉 Śmiało ! 

 

Chętnie poznam Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula

Ale co szkodzi zapytać co sądzi o tej fantazji? Z tego, co piszesz jest otwartą kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg28

Hej jesli Wam to przyniesie radosc 🙂 co stoi na przeszkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Lula napisał:

Ale co szkodzi zapytać co sądzi o tej fantazji? Z tego, co piszesz jest otwartą kobietą...

Boje się że odbierze to tak jakby mi na niej nie zależało w ogóle .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gg28 napisał:

Hej jesli Wam to przyniesie radosc 🙂 co stoi na przeszkodzie

No mi na pewno przyniesie radość.. No właśnie pytanie czy jej też ? I jak to ustalić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG28

hm...to juz kwestia otwartosci, o ktorej wspomina LULA (hej Lula :-)), masz obawy widze, hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość GG28 napisał:

hm...to juz kwestia otwartosci, o ktorej wspomina LULA (hej Lula :-)), masz obawy widze, hm...

Zgadzam się z Wami... Ale.. Nie chciałbym stawiać spelnienia tej fantazji ponad nasz związek.. ;).. A ogólnie co sądzicie o tej fantazji ? Na pewno jest wariacka i nienormalna - ale stawiając się na naszym miejscu ? Sprobowalybyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli masz obawy, powiedz jej, że ci się śniła taka sytuacja i cię to podniecało, zobaczysz jak zareaguje.

Jestem kobietą i mam identyczną fantazję, chciałabym żeby mąż patrzył, a potem mnie przeleciał. On chce trójkąt, ale to działa na mnie średnio, za to jego obserwacja bardzo na mnie działa. Ale jakoś nie mam odwagi mu tego powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jeśli masz obawy, powiedz jej, że ci się śniła taka sytuacja i cię to podniecało, zobaczysz jak zareaguje.

Jestem kobietą i mam identyczną fantazję, chciałabym żeby mąż patrzył, a potem mnie przeleciał. On chce trójkąt, ale to działa na mnie średnio, za to jego obserwacja bardzo na mnie działa. Ale jakoś nie mam odwagi mu tego powiedzieć. 

Ooo to na pewno super pomysł . 😉 Z tym snem hmm noo moze to przejsc 😉

 

Jesteś kobietą i chcesz żeby mąż patrzył . Co byś chciała mu pokazać ? Czy spowodowane jest to tym że jest on w tym nie dosyć dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG28

Michał może u Was jest  dokładnie tak jak pisze gosc gosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość GG28 napisał:

Michał może u Was jest  dokładnie tak jak pisze gosc gosc?

Tzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG28

czyli ....Ale jakoś nie mam odwagi mu tego powiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mam odwagi jej o tym powiedzieć bo boje się że uznam że ją nie kocham albo że mi na niej nie zależy.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Michał27 napisał:

Ooo to na pewno super pomysł . 😉 Z tym snem hmm noo moze to przejsc 😉

 

Jesteś kobietą i chcesz żeby mąż patrzył . Co byś chciała mu pokazać ? Czy spowodowane jest to tym że jest on w tym nie dosyć dobry?

Absolutnie nie tym. Na początku związku ja zaproponowałam trójkąt, miałam jeden na koncie, ale on nie chciał. Potem temat wrócił, ale z jego inicjatywy i to ja już nie chciałam. Po wielu rozmowach na ten temat, dałam zielone światło. Wiele razy wyobrażałam sobie tą sytuację i uświadomiłam sobie, że trójkąt średnio mnie kręci. Ale fantazja, gdzie patrzy, to jest właśnie to coś czego bym chciała. Ale boję się, że źle to odbierze. Z drugiej strony trójkąt, bo chciał patrzeć, ale też brać w tym udział. A dla mnie 2 facetów to chyba jednak za dużo, nie te lata😂

Na początku nie mogłam zrozumieć, że chce mnie oddać innemu, to już było po ślubie więc inna waga związku. Ale powodem dla którego tyle zwlekałam był strach, że tego nie udźwignie. I 10 lat małżeństwa, rodzina, dzieci, wszystko się jebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo wiesz, fantazje są super, ale to delikatny temat. Potrzeba ogromnego zaufania, ona musi mieć 100% pewność, że nigdy nie użyjesz tego przeciwko niej. Że to nie wpłynie na wasze relacje, drugi facet to już nie klapsy. To może rzutować na cały związek. 

Czasem chyba lepiej jak takie rzeczy po prostu się dzieją 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Absolutnie nie tym. Na początku związku ja zaproponowałam trójkąt, miałam jeden na koncie, ale on nie chciał. Potem temat wrócił, ale z jego inicjatywy i to ja już nie chciałam. Po wielu rozmowach na ten temat, dałam zielone światło. Wiele razy wyobrażałam sobie tą sytuację i uświadomiłam sobie, że trójkąt średnio mnie kręci. Ale fantazja, gdzie patrzy, to jest właśnie to coś czego bym chciała. Ale boję się, że źle to odbierze. Z drugiej strony trójkąt, bo chciał patrzeć, ale też brać w tym udział. A dla mnie 2 facetów to chyba jednak za dużo, nie te lata😂

Na początku nie mogłam zrozumieć, że chce mnie oddać innemu, to już było po ślubie więc inna waga związku. Ale powodem dla którego tyle zwlekałam był strach, że tego nie udźwignie. I 10 lat małżeństwa, rodzina, dzieci, wszystko się jebnie.

A ile macie lat jeśli można wiedzieć ? My też jesteśmy małżeństwem choć młodym. 

To zrób ten trójkąt tak zeby wyszło na Twoim, tzn zabawiaj się tylko z tym trzecim 😉

Swoją drogą - Twoja wypowiedź jest najbliższa temu o czym potrzebuje porozmawiac, a więc szczerze dziękuję. Czy mogę jednak liczyć na jakiś kontakt do Ciebie w celu "poczatowania" i wupytania kilku szczegółów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×