Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dyśka

Termin grudzień 2019

Polecane posty

Gość Mamini

U nas termin na 22.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dyska ja już u nich w wątku nic pisać nie będę jak nie chcą nic na siłę tylko szkoda że taka złość przez nich przemawia. Szkoda że nie jesteś z Gdańska w styczniu byśmy umówiły się na spacer z wózkami 😍 a synka wysyłasz do przedszkola szkoły czy w domu z tobą od września? Moja córka idzie do zerówki ale do przedszkola nie chodziła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Imię dla dziewczynki mam wybrane od bardzo ooo dawna...więc jesli2 tylko na 100% będę wiedzieć, że to dziewczynka, to sprawa załatwiona. 🙂

A mam już jedna córeczkę i zawsze marzyła mi się druga. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Super a zdradzisz imię? Mi się marzył synek żeby mieć parkę w domu;) sama mam młodszego brata i skoczyłbym za niego w ogień. Jak dowiedziałam się że będzie syn myślałam że oszaleje 😍 wszystkich po kolei obdzwonilam. 

Następna wizytę mam 08.07 czyli za tydzień a wy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini
2 minuty temu, Gość Super Żona napisał:

Super a zdradzisz imię? Mi się marzył synek żeby mieć parkę w domu;) sama mam młodszego brata i skoczyłbym za niego w ogień. Jak dowiedziałam się że będzie syn myślałam że oszaleje 😍 wszystkich po kolei obdzwonilam. 

Następna wizytę mam 08.07 czyli za tydzień a wy? 

Nina :)

Ja mam wizytę w ten czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama :))

Ja mam w środę ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja w środę muszę iść zrobić wyniki tzn morfologię mocz i TSH bo mam tarczycę ciążowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Ja też mam TSH podwyższone i muszę leki brać :(. Ja jeszcze nic nie kupuję dla dzidzi ale też nie wierzę w przesądy 😁

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja tak z córką nic nie kupowałam i w szpitalu robiłam ogromną listę dla męża kupił niektóre rzeczy dwa razy droższe ..koszmar.. teraz chce kupić sama po trochu po trochu i się uzbiera. Tylko jak urodzę to wtedy wózek lozeczko. Jeśli chodzi o ciuszki to pomału będę zbierać z wyprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja wizytę mam dopiero 18. Na ostatniej byłam w zeszłym tygodniu. Na razie wszystko jest ok. To dla mnie ważne,  bo moj pierwszy syn jest niepełnosprawny.  Boję się o drugie dziecko. Mimo wszystko czułam,  ze chce sie zdecydować na drugie i podjąć ten ciężar.  

Tak jak pisałam.  Ja jestem panikara. Wole wybrać wszystko sama wcześniej i nie bać sie jak coś sie stanie wcześniej.  

Mój syn chodzi do przedszkola i będzie chodził cały czas. Akurat jak urodze to będzie przerwa świąteczna , wiec problem sie rozwiąże.  A później postaram sie , żeby chodził normalnie,  bo mój syn bardzo lubi przedszkole i swoją grupe. Ma tam świetne warunki i wiem , że przerwa mogłaby go zasmucić. Więc musze spiąc 4 literki i ogarnąć wszystko 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
4 minuty temu, Gość Dyśka napisał:

Ja wizytę mam dopiero 18. Na ostatniej byłam w zeszłym tygodniu. Na razie wszystko jest ok. To dla mnie ważne,  bo moj pierwszy syn jest niepełnosprawny.  Boję się o drugie dziecko. Mimo wszystko czułam,  ze chce sie zdecydować na drugie i podjąć ten ciężar.  

Tak jak pisałam.  Ja jestem panikara. Wole wybrać wszystko sama wcześniej i nie bać sie jak coś sie stanie wcześniej.  

Mój syn chodzi do przedszkola i będzie chodził cały czas. Akurat jak urodze to będzie przerwa świąteczna , wiec problem sie rozwiąże.  A później postaram sie , żeby chodził normalnie,  bo mój syn bardzo lubi przedszkole i swoją grupe. Ma tam świetne warunki i wiem , że przerwa mogłaby go zasmucić. Więc musze spiąc 4 literki i ogarnąć wszystko 😊

A robiła Pani prenatalne badania z dziećmi? Ja to nie boję się kupować, napewno myślę że w sierpniu będziemy już coś ogarniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Ja jeszcze nic nie kupiłam. Ale jak lekarz potwierdzi płeć, to na pewno już coś zacznę kupować. :)

Nie dużo, ale co nieco zostało mi po starszej, więc. :)

Ja w sierpniu już idę na L4, więc mała nie będzie chodziła do żłobka...a od września do przedsZkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Gdybym miała miec drugą córkę to miałabym całą wyprawkę! A tak to wszystko muszę uzbierać;) wiadomo tu ktoś coś przyniesie to biorę ale chcę kupić coś co mi się podoba. Dziewczyny wszyscy już znajomi wiedza ze będziecie mieć dzieciątko? Ja tak pomału mówię ale nie wszyscy wiedzą chodź już pomału brzuszek robi się okrągły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini
2 minuty temu, Gość Super Żona napisał:

 

Gdybym miała miec drugą córkę to miałabym całą wyprawkę! A tak to wszystko muszę uzbierać;) wiadomo tu ktoś coś przyniesie to biorę ale chcę kupić coś co mi się podoba. Dziewczyny wszyscy już znajomi wiedza ze będziecie mieć dzieciątko? Ja tak pomału mówię ale nie wszyscy wiedzą chodź już pomału brzuszek robi się okrągły

Tacy najbliżsi wiedzą 🙂

No i ludzie, z którymi pracuję

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
3 minuty temu, Gość Super Żona napisał:

Gdybym miała miec drugą córkę to miałabym całą wyprawkę! A tak to wszystko muszę uzbierać;) wiadomo tu ktoś coś przyniesie to biorę ale chcę kupić coś co mi się podoba. Dziewczyny wszyscy już znajomi wiedza ze będziecie mieć dzieciątko? Ja tak pomału mówię ale nie wszyscy wiedzą chodź już pomału brzuszek robi się okrągły

U mnie wszyscy wiedzą ale nie dlatego że sama się chwaliłam, ja od potwierdzenia ciąży po kilku dniach musiałam iść na l4 (plamienia) a zajmowałam dość wysokie stanowisko w pracy więc informacje po znajomych bardziej rozeszły sie od pracowników i plotek to był po prostu news!! 🤣 Ja sama się nie chwalę ani na fejsach ani instagramach. Uważam ciąże za zbyt prywatną sprawę aby chwalić się tym w internecie lub każdemu kogo spotkam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja też na żadnych portalach FB czy inne nie chwalę się .. kto ma wiedzieć to wie a na FB pochwalę się jak urodzę i córka będzie na rączka mieć braciszka:)  ja od godziny się zbieram na zakupy i zebrać nie mogę;)

A słuchajcie jakie witaminy bierzecie? Mi ginekolog kazała brać prenatal duo i kurczę takie te tabletki ciężkie do łykania, w dodatku trzeba brać 3 dziennie 1rozowa i dwie żelowe fuj..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
1 minutę temu, Gość Super Żona napisał:

Ja też na żadnych portalach FB czy inne nie chwalę się .. kto ma wiedzieć to wie a na FB pochwalę się jak urodzę i córka będzie na rączka mieć braciszka:)  ja od godziny się zbieram na zakupy i zebrać nie mogę;)

A słuchajcie jakie witaminy bierzecie? Mi ginekolog kazała brać prenatal duo i kurczę takie te tabletki ciężkie do łykania, w dodatku trzeba brać 3 dziennie 1rozowa i dwie żelowe fuj..:/

Ja lykam Pregne plus i dokupie teraz pregna z kwasami dha bo już drugi trymestr się zaczął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja robiłam prenatalne i w pierwszej i w drugiej ciąży.  W pierwszej badania nie wykazały niczego niepokojącego.  Nie wszystko widać niestety. Aczkolwiek uważam,  że badania prenatalne są bardzo potrzebne.

Ja się nikomu nie chwaliłam, ale po mnie baaardzooo juz widać.  Nie wiem czemu tak szybko , ale juz każdy kto mnie zna by się domyślił.  

Ja biorę witaminy głównie ze względu na żelazo i DHA. 

Wyprawki po starszym juz nie mam. U mnie było trochę inaczej😔 jak okazało się,  ze mój synek jest chory to miałam moment załamania i poddawałam wszystkie rzeczy po nim. Powiedziałam sobie , ze juz nigdy nie chce usłyszeć żadnej diagnozy i jeździć z dzieckiem do szpitala i patrzeć na cierpienie. Jednym słowem do 4 roku życia mojego syna było hasło nigdy wiecej i szklanka wody zamiast. Dopiero jak udało mi się wyprowadzić na prostą mojego syna. Jak poszedł do publicznego przedszkola i zobaczyłam jak on fantastycznie nawiązuje relacje to zdecydowałam sie , że albo teraz albo nigdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
34 minuty temu, Gość Dyśka napisał:

Ja robiłam prenatalne i w pierwszej i w drugiej ciąży.  W pierwszej badania nie wykazały niczego niepokojącego.  Nie wszystko widać niestety. Aczkolwiek uważam,  że badania prenatalne są bardzo potrzebne.

Ja się nikomu nie chwaliłam, ale po mnie baaardzooo juz widać.  Nie wiem czemu tak szybko , ale juz każdy kto mnie zna by się domyślił.  

Ja biorę witaminy głównie ze względu na żelazo i DHA. 

Wyprawki po starszym juz nie mam. U mnie było trochę inaczej😔 jak okazało się,  ze mój synek jest chory to miałam moment załamania i poddawałam wszystkie rzeczy po nim. Powiedziałam sobie , ze juz nigdy nie chce usłyszeć żadnej diagnozy i jeździć z dzieckiem do szpitala i patrzeć na cierpienie. Jednym słowem do 4 roku życia mojego syna było hasło nigdy wiecej i szklanka wody zamiast. Dopiero jak udało mi się wyprowadzić na prostą mojego syna. Jak poszedł do publicznego przedszkola i zobaczyłam jak on fantastycznie nawiązuje relacje to zdecydowałam sie , że albo teraz albo nigdy. 

Przykro mi bardzo z powodu synka jesteś bohaterką. A na co choruje twoje dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ma autyzm i obniżone napięcie miesniowe. Natomiast obecnie funkcjonuje bardzo dobrze. Chodzi do publicznego przedszkola, jest odpieluchowany, ładnie mówi kiedy chce😊 . Początki były bardzo ciężkie. Ale jesteśmy na dobrej drodze i to macierzyństwo dało mi bardzo dużo radości,  choć to czego inni doświadczają od tak, my musieliśmy sobie wypracować.  Ale już mniejsza o tym , bo to temat dla Nas ciężarówek. 

Bardzo dokuczają mi upały ostatnio. I dalej meczą mnie mdłości 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
13 minut temu, Gość Dyśka napisał:

Ma autyzm i obniżone napięcie miesniowe. Natomiast obecnie funkcjonuje bardzo dobrze. Chodzi do publicznego przedszkola, jest odpieluchowany, ładnie mówi kiedy chce😊 . Początki były bardzo ciężkie. Ale jesteśmy na dobrej drodze i to macierzyństwo dało mi bardzo dużo radości,  choć to czego inni doświadczają od tak, my musieliśmy sobie wypracować.  Ale już mniejsza o tym , bo to temat dla Nas ciężarówek. 

Bardzo dokuczają mi upały ostatnio. I dalej meczą mnie mdłości 😔

Znam ten temat bardzo dobrze syn brata też choruje na to. Wiek jak ciężko jest. Ale cieszę sie, że widać postęp wiem jak bardzo to cieszy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama :))

U mnie wiedzą prawie wszyscy już, bo najbliższym powiedziałam, a w pracy, kiedy dzieci z mężem przyszli, się chwaliły. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Wróciłam właśnie że smyka i szczerze jestem zawiedziona myślałam że jakieś super okazje a tu klops. Kupiłam dla córki bluzę i bluzkę a dla synka wybraliśmy body i pajacyka. Piszą że wyprzedaże ale ja ich jakość nie odczułam przy kasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja trochę rzeczy dostane , bo duzo moich koleżanek urodziło dzieci teraz. A , że ja na końcu to skorzystam😊 

Ale wiadomo , że większość trzeba i tak kupić.  Najbardziej mnie meczy temat wózka. Ogladam je maniakalnie. Znam wszystkie marki chyba już na pamięć.  Jestem wymagająca bardzo co do wózka,  bo poprzednie przy dziecku mnie rozczarowały. Teraz chce coś ekstra , ale też nie za cenę 3 średnich pensji , bo zwyczajnie szkoda mi kasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja wózek wypatrzyłam na allegro chodź i tak jeszcze pooglądam w sklepach stacjonarnych. Z mężem chcemy wydać ok 2 tys myślę że w tym limicie się zmieścimy. Napewno chce aby był 3 w 1. Ale i tak kupiony będzie dopiero po porodzie. Łóżeczko mamy schowane po córce więc sam materac i wiadomo pościel:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

My do córki mamy spacerowke quinny zapp x. Myślę, że jako gondola też się sprawdzi, więc chyba ten wybiorę. 🙂 Ale jeszcze się rozglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dziewczyny byłam w Pepco i fajne pajacyki ( dla chłopców) 9.99zl ale naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Pepco ma słabą jakość. 😞

Ja małej kupuję tam leginsy i ...enki czasem- idealne do żłobka, nie jest szkoda jak zniszczy szybko. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
5 godzin temu, Gość Super Żona napisał:

Wróciłam właśnie że smyka i szczerze jestem zawiedziona myślałam że jakieś super okazje a tu klops. Kupiłam dla córki bluzę i bluzkę a dla synka wybraliśmy body i pajacyka. Piszą że wyprzedaże ale ja ich jakość nie odczułam przy kasie;)

Co Ty? 😂 Nie odczułaś? Ja zamówiłam już trochę ubrań przez aplikację smyka...Kaftaniki w dwupaku za 20zl to wyszedł mi jeden po 10zl, body po 15, pajacyki trzy za 45zl....a moja siostra kupiła 5pak body za 30zl to po mniej niż 10zl za sztukę 😂😂😂 Kupiłabym więcej, ale nie znam jeszcze płci...A nie będę wszystkiego kupować w białym i szarym kolorze😂 Łóżeczko też wczoraj zamówiłam w smyku przez neta... Także jutro przyjdą mi ubranka a łóżeczko albo jutro albo pojutrze 🙂

Z Pepco nie lubię ubranek, bo są kiepskie jakościowo więc wolę polować na wyprzedażach w jakiś lepszych sklepach.

Termin mam na 14.12 (w swoje urodziny 😂). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

U nas jak córka będzie Hania, a jak syn to jest problem, bo nie wiemy 😂 

My wózka nie mamy upatrzonego ale pewnie kupimy używany. 2w1 , bo nie chce kupować z fotelikiem, bo te foteliki z tych wózków 3w1 są trochę kiepskie. Fotelik kupimy nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×