Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dyśka

Termin grudzień 2019

Polecane posty

Gość Mamini

Jeju dziewczyny...juz drugi raz dzisiaj leci mi krew z nosa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
9 minut temu, Gość Mamini napisał:

Jeju dziewczyny...juz drugi raz dzisiaj leci mi krew z nosa. 😞

Nie denerwuj się tylko to niestety normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Jeśli chodzi o smyka to dostałam pajacyka najtańszy był po 25zl a na necie były połowę tańsze body długi rękaw 20zl wiadomo nie jest to dużo ale patrzalam na ceny smyk.pl i były owiele niższe. Na drugi raz zamówie i tyle;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Właśnie sciagnelam apke smyka, ale tam są super rzeczy i jakie piękne! I fajne cenowo te ubranka 😁 ale będę szaleć ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka
11 godzin temu, Gość Emm933 napisał:

U nas jak córka będzie Hania, a jak syn to jest problem, bo nie wiemy 😂 

My wózka nie mamy upatrzonego ale pewnie kupimy używany. 2w1 , bo nie chce kupować z fotelikiem, bo te foteliki z tych wózków 3w1 są trochę kiepskie. Fotelik kupimy nowy.

Wózki 3w1 z fotelikiem producenta juz mało kto produkuje. Na większości stron można wybrac do zestawu fotelik np. Kiddy, maxi cosi itp. 

Uważaj jak będziesz kupowac wózek używany , bo ja siw strasznie naciełam na tym. Kupiłam wózek spacerowy po jednym dziecku. Niby wszystko było ok. Ale później okazało sie, że były juz takie ślady znoszenia na stelażu i przez to strasznie sie niszczył. Jestem wozkowa maniaczka. Przy moim synu miałam 5 wózków.  😝 ale nie dlatego , ze jestem bogata snobka a dlatego , że moj syn miał obnizone napięcie miesniowe i ja z wozka korzystalam do 4 roku życia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dyska a kiedy chcesz kupić wózek? Po porodzie czy przed? Ja jestem taka wiesniara że szybciej bym się bała...łóżeczka też nie tknę do porodu dopiero jak urodzę mój mąż tym się zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Ja tego nie negeuje. Każdy kupuje jak chce. Ja kupuje wózek wcześniej.  Pewnie gdzieś w październiku kupie. Kupuje 3w1 z fotelikiem , a wiadomo ze fotelik będzie mi potrzebny na wyjazd ze szpitala, do urzedu itp. Wiec musze go mieć wcześniej.  Poza tym u mnie będzie 3 dni werandowania i jeśli będzie prawidłowo przybierał na wadze i będzie urodzony o czasie to nie mam litości nad nim i będę targac go na spacery od razu. Usprawiedliwieniem będzie tylko mróz ogromny i wielka śnieżyca 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Ja zacznę wszystko kupować jak już przejdę na L4. Wszystko po kolei na spokojnie, żeby potem nie było latania. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Dziewczyny strasznie jest wybrać dobry wózek, tyle modeli a o cenach nie wspomne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betrix90

Ja urodziłam 16.12.18 niesamowite przeżycie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama twins

Dziewczyny, a co myślicie o tym by założyć grupę na Messengerze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Przy pierwszym dziecku też miałam wózek używany.. Że tak powiem rodzinny przechodni 😂 A że mieszkałam na wsi i to typowej wsi to nie potrzebowałam pięknego. Teraz kupię używany ale będę wybrała ładniejszy. Na nowy nie za bardzo mnie stać. A teraz ludzie sprzedaja naprawdę ładne wózki za mniejsze pieniądze. 

W smyku ładne teraz ceny ale trzeba się spieszyć, bo ta wyprzedaż do wyczerpania zapasów 😂Mi dzisiaj przyszła paczka ubranek za 105zl (bez promocji wyszło by 210). 3 pajacyki, 3kaftaniki, 1 body i 1polspiochy. 😃😃😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Mamuśki, wiem że są tu kobietki już mające dzidzie, może mi doradzicie. Spanie dla niemowlaka chcemy zrobić u nas w sypialni używając do tego łóżeczka dostawnego chicco, zastanawiam się również aby kupić z tej firmy krzesełko, łóżeczko itd - 4in1 na koleczkach aby dzidzia zawsze mogła, być z nami i bezproblemu ja przemieszczać po mieszkaniu. Można któraś z was używała tych dwóch rzeczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Rzeczy chicco sa bardzo dobre. Ja przy pierwszym dziecku mialam krzeselko do karmienia i kilka innyck akcesoriow. Teraz podoba mi sie to krzeselko do kąpieli.  Uwazam ze przy brodziku to jest bardzo pomyslowe.Ale moj brodzik jest za maly 😒😒. Na to 4w1 tez sie trochę czaje. Ale chyba zrobie 2 łozeczka jedne w naszej sypialni i kupie ten kokon do przenoszenia. Co do wozka to też uważam,  że trudny wybór bardzo.  Zwłaszcza jak nie mieszka sie w mieście.  I tu zgadzam sie z Emm933 . Wózek jak jest dobry może być używany.  I ma być funkcjonalny,  a nie ładny.  Choć każdy ma inny gust. Ja gdybym miała wózek w rodzinie to też bym wzięła.  Ale nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Dziewczyny myślę że nie ma sensu zakładać grupy, tu się fajnie piszę:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Miałam napisać i zapomniałam hehehe więc piszę teraz

 

Czuje już któraś z was ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
3 minuty temu, Gość Super Żona napisał:

Miałam napisać i zapomniałam hehehe więc piszę teraz

 

Czuje już któraś z was ruchy?

Ja to nie wiem jak odróżnić ruchy od gazów w brzuchu 😁 ale u mnie chyba jeszcze za wcześnie (16 tc) , do tego mam lozysko na przedniej ścianie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

Ja już czasem czuję. Jestem 16t3d dzisiaj i druga ciąża.. Podobno to też ma znaczenie..Nie miałam przy pierwszym dziecku nic z Chicco. Podoba mi się to 4w1 teraz ale bez sensu, bo nie mam domu tylko 3 pokojowe mieszkanie więc poprostu będzie łóżeczko i jak będę chciała przenieść dziecko do salonu to położę w kokonie na łóżku. Jakbym miała dom i np pokoik dziecka na piętrze to na bank by się przydało żeby mieć dziecko przy sobie na parterze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Ja całkiem niedawno dałam łóżeczko po starszej mojemu bratu. :P (wtedy nie sądziłam, że nam się uda i jeszcze się przyda)

Ale dzisiaj gadałam z żoną brata mojego męża i mówiła, że pójdzie w poszukiwania do piwnicy, bo swojego chyba jeszcze nie wyrzucali. :P Jakby znalazła to już jedno z głowy, najwyżej tylko odmalowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

To z chicco ma jeszcze minus  , ze jak dziecko bedzie duze to z szybo z tego łozeczka wyrosnie. Jak zacznie siadać czy raczkowac to juz tez wiekszy problem. Zostaje tylko krzesełko wtedy i pytanie czy dziecko bedzie chcialo z niego korzystac. Znajomi kupili bujaczek za 800 zl i dziecko nawet nie chce patrzec na niego😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
Dnia 2.07.2019 o 16:32, Gość Emm933 napisał:

Ja już czasem czuję. Jestem 16t3d dzisiaj i druga ciąża.. Podobno to też ma znaczenie..Nie miałam przy pierwszym dziecku nic z Chicco. Podoba mi się to 4w1 teraz ale bez sensu, bo nie mam domu tylko 3 pokojowe mieszkanie więc poprostu będzie łóżeczko i jak będę chciała przenieść dziecko do salonu to położę w kokonie na łóżku. Jakbym miała dom i np pokoik dziecka na piętrze to na bank by się przydało żeby mieć dziecko przy sobie na parterze...

A skąd wiedziałaś że to ruchy? Można to jakoś odróżnić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
3 godziny temu, Gość Ciężarówka napisał:

A skąd wiedziałaś że to ruchy? Można to jakoś odróżnić? 

Nie miałam nigdy i teraz w ciąży nie mam takich problemów, że mam w brzuchu jakies mocne burczenie/przelewanie itd Chyba, że coś zjadłam naprawdę konkretnego 😂 Więc jak leżałam i czułam takie jakby motylki/łaskotanie to wiedziałam, że to to. Zresztą czuć to tak nisko w macicy a nie na wysokość żołądka. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Dla mnie da się odróżnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja czuję bardziej takie łaskotanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Hehehe chyba ja poczekam aż będzie mnie girą kopać w żebro! Wtedy mi to na 100% nie umknie 🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamini

Jestem po dzisiejszej wizycie, lekarz mówi, że na 90% dziewczynka. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Termin na grudzień to jeden z najgorszych terminów na poród 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

A poza tym podniecacie się kupowaniem rzeczy. Do porodu wszystko może się zdarzyć.  Co będzie jak stracicie dziecko? Co później 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foto
Dnia 2.07.2019 o 13:51, Gość Emm933 napisał:

Mi dzisiaj przyszła paczka ubranek za 105zl (bez promocji wyszło by 210). 3 pajacyki, 3kaftaniki, 1 body i 1polspiochy. 😃😃😃

Tyle kasy za parę rzeczy?OMG.Nie dałabym.Przeciez po miesiącu używania wyrzucisz te ciuszki bo będą za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foto
18 minut temu, Gość Anita napisał:

Termin na grudzień to jeden z najgorszych terminów na poród 

Też tak uważam,ale kiedyś jedna z użytkowniczek napisała że ma urodziny w grudniu i jest z tego bardzo zadowolona ponieważ grudzień to magiczny miesiąc 🙂.Po przeczytaniu tego zaczęłam rzeczywiście inaczej patrzeć ludzi urodzonych w grudniu.A zawsze współczułam że są o rok do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dndndn

Ja mam urodziny w grudniu i nie wierze w to ze rok do tylu jestem bo zawsze byłam najlepsza w klasie i najlepsza na roku na studiach. Najlepszy pracownik w każdej firmie, w której pracowałam. A jestem poprostu prawie rok młodsza od koleżanek w moim wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×