Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dyśka

Termin grudzień 2019

Polecane posty

No dokładnie... Jest taki krzyk że szook! I potrafi wszystkim się szybko nudzić aż czasem brak pomysłów ale lubi być na dworze tyle że teraz tak zimno że wyjdziemy na pół godzinki i do domu bo głowe chce urwać tak wieje. Tyle że czasem patrzy na bajkę nawet 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas Tomek uwielbia patrzeć na siostrę, Maja często robi pokazy tańca itp wtedy wkładam go w Bujaczek i patrzy sobie. Lubi babyfirst np szukanie żołędzia 😁 

Ciesze się że mamy już szczepienie za sobą 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

U nas Tomek uwielbia patrzeć na siostrę, Maja często robi pokazy tańca itp wtedy wkładam go w Bujaczek i patrzy sobie. Lubi babyfirst np szukanie żołędzia 😁 

Ciesze się że mamy już szczepienie za sobą 😊

U nas to samo 🙂 Córka tańczy i się wygłupia a mały tak się śmieje 🙂

My dzisiaj po szczepieniu już. Fabian waży 7300g. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nam te maluchy tak bezproblemowo znoszą te szczepienia. A ja taka radoche mam. Malutka wreszcie dzisiaj sama obrocila się na bok. I to trzy razy😁😁😁😁 Moja też lubi siostrę obserwować ale i tak najważniejszy jest tata. Uwielbia słuchać jak coś mówi. To chyba przez ten niski ton glosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, słuchajcie jak wasze maluchy jeśli chodzi o picie wody? Mój co pije wodę to się krztusi. Mleko bobofrut bez problemu a z wodą cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nie chce pić z butelki wcale. Ani wody ani nic... Daję mu łyżeczka troszkę. Ale zastanawiam się nad bboxem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka jeszcze nie próbowała soków. Woda była kilka razy i szło całkiem niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie daje wody jeszcze 😛 dopiero zaczynamy rozszerzanie.

ja mam już wagę normalna ale tak mi się zęby posypały... dziś mam dentystę, mam wrażenie ze każdy ząb mnie boli. Zawsze miałam mocne, żadnych większych leczen czy ubytków a w drugiej ciąży jeden ząb nagle pękł mi na pół, a teraz w co drugim mi się robi coś, masakra.😭

starsza córka dostała się do przedszkola państwowego, 400m od domu, ale się cieszę 😁

z seksem słabo, ochota może i jakaś jest ale mam straszna suchość 😞

u nas noce śpią całe obie dziewczynki, ale młodsza nie chce sama spać w dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Luska napisał:

Ja nie daje wody jeszcze 😛 dopiero zaczynamy rozszerzanie.

ja mam już wagę normalna ale tak mi się zęby posypały... dziś mam dentystę, mam wrażenie ze każdy ząb mnie boli. Zawsze miałam mocne, żadnych większych leczen czy ubytków a w drugiej ciąży jeden ząb nagle pękł mi na pół, a teraz w co drugim mi się robi coś, masakra.😭

starsza córka dostała się do przedszkola państwowego, 400m od domu, ale się cieszę 😁

z seksem słabo, ochota może i jakaś jest ale mam straszna suchość 😞

u nas noce śpią całe obie dziewczynki, ale młodsza nie chce sama spać w dzień. 

Jeśli chodzi o suchość 'tam' to nam pomogła maść nagietkowa Ziaja ale to było przed ciążą z Tomkiem teraz mam tak mokro że czasem się zastanawiam czy to normalne 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2020 o 19:07, SuperZona napisał:

Jeśli chodzi o suchość 'tam' to nam pomogła maść nagietkowa Ziaja ale to było przed ciążą z Tomkiem teraz mam tak mokro że czasem się zastanawiam czy to normalne 🤷

Jako przeciwwskazania ma ciąże i karmienie 😞 

ja nigdy nie miałam problemu z suchością (w ciąży było ok) a teraz Sahara, jakby moje ciało zapomniało w ogóle o tym. Po pierwszej ciąży tak nie było wiec się zdziwilam

a mam pytanie jak się zabezpieczacie? Ja już nie planuje dzieci, ale trochę się cykam tabletek bo brałam je jako nastolatka i potem miałam jazdy z okresem po odstawieniu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę cerazette ale chyba zrezygnuje. Okres nieregularny i dlugi. Bardzo mi to przeszkadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My " uważamy" od zawsze tak się zabezpieczamy ( ponad 12 lat) i nie zawiodło. Szczerze nawet prezerwatyw nie używamy. Jesteśmy ostrożni i tyle. Nie planujemy więcej dzieci chodź tak samo mówiłam jak urodziłam córkę 😆 więc jak to mówią czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny podawałyście już dzieciom brokuła? Jeśli tak to w jakiej postaci i samego czy z jakimś innym warzywem? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SuperZona napisał:

My " uważamy" od zawsze tak się zabezpieczamy ( ponad 12 lat) i nie zawiodło. Szczerze nawet prezerwatyw nie używamy. Jesteśmy ostrożni i tyle. Nie planujemy więcej dzieci chodź tak samo mówiłam jak urodziłam córkę 😆 więc jak to mówią czas pokaże...

My tez „uważaliśmy” i tak powstała nasza pierwsza córka 😂 Takze nie polecam 😛 Jak mi coś mąż kweczy ze znowu wydatki na dzieci to mu przypominam ze to jego „zasługa”. 😁 
 

jak z 10 lat temu brałam tabletki to jak odstawiłam to przez prawie 2 lata nie miałam okresu...

dzis moja 3 latka prawie nakarmiła moja prawie 6msc chrupkiem kukurydzianym 🤦‍♀️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My dajemy i brokuł i kalafior ja gotuję marchew brokuł lub kalafior ziemniak pierś z kurczaka i blenderem. Dziś jadł z piersią z indyka. Jak mam papkę to przekładamy do słoiczka po jabłku Gerbera i je na obiad pół słoika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Luska napisał:

My tez „uważaliśmy” i tak powstała nasza pierwsza córka 😂 Takze nie polecam 😛 Jak mi coś mąż kweczy ze znowu wydatki na dzieci to mu przypominam ze to jego „zasługa”. 😁 
 

jak z 10 lat temu brałam tabletki to jak odstawiłam to przez prawie 2 lata nie miałam okresu...

dzis moja 3 latka prawie nakarmiła moja prawie 6msc chrupkiem kukurydzianym 🤦‍♀️

 

Wczoraj dałam mojemu chrupka kukurydzianego pierwszy raz 🙂 Ale mu smakowało 🙂 Chociaż może bardziej mu się podobało, bo na dziąsła swędzące pomagało..

Mój brokuła nie lubi. Kupiłam mu sloiczek brokuł, zielony groszek i cukinia... Nigdy się tak nie wzdrygał jak przy tym 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeśli chodzi "tam" to znowu mam jakiś śluz kremowy.. U nas do Ginka ciężko się umowić bo ponoć nie chcą przyjmować a jak coś to tylko te w ciąży chyba że jest coś pilnego. Ale spróbuję jeszcze raz może mnie w końcu umówi. U nas też nic nie stosujemy tylko uważamy ale trochę się obawiam bo narazie nie chcę kolejnego dziecka. 

A myślałyście o tej szczepionce co daje się gdy dziecko ma rok? Bo u nas dużo nie szczepi na tą szczepionkę...

U mnie brzuch jakiś mega dziwny został taka skóra i nje wiem już jak mam się tego pozbyć.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Aneczkaa napisał:

U mnie jeśli chodzi "tam" to znowu mam jakiś śluz kremowy.. U nas do Ginka ciężko się umowić bo ponoć nie chcą przyjmować a jak coś to tylko te w ciąży chyba że jest coś pilnego. Ale spróbuję jeszcze raz może mnie w końcu umówi. U nas też nic nie stosujemy tylko uważamy ale trochę się obawiam bo narazie nie chcę kolejnego dziecka. 

A myślałyście o tej szczepionce co daje się gdy dziecko ma rok? Bo u nas dużo nie szczepi na tą szczepionkę...

U mnie brzuch jakiś mega dziwny został taka skóra i nje wiem już jak mam się tego pozbyć.. 

A co to za szczepionka? Nie wiem o co chodzi 🤷  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Aneczkaa napisał:

Tam jest świnka, odra i różyczka..

Ale to chyba jest w tych obowiązkowych na nfz.. Aż sprawdzę później w ksiazeczce zdrowia córki, bo ją szczepiłam na wszystkie obowiązkowe na NFZ. A dlaczego nie szczepią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas w kilku przypadkach w niedalwkich miejscowościach dzieci zachorowały na autyzm... Nawet na necie dużo o tej szczepionce pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My szczepimy programem 6w1 wszystko co obowiązkowe plus rotawirusy i pneumokoki.

 

Jak wasze maluchy? 

 

Tomek wczoraj skończył 5 mięsiecy, ładnie umie się obracać z pleców na brzuch dużo gada po swojemu i jak widzi jedzenie tzn swoją butlę lub słoiczek to otwiera buzię 😆 już z daleka się cieszy na widok jedzenia 😆 dajemy mu owoce i zupki z mięsem.  Starsza córka w tym tygodniu kończy 7 lat, tęskni za szkołą chodź dużo mówi o wakacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczepię.. Córkę szczepiłam to i jego zaszczepię. Mój nie chce sie przekręcać. Czasem sie przekręci ale nie robi tego bardzi chętnie. Za to rwie sie do siadania 🙂 No i na widok miski sie trzęsie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas mały się odwraca na każdą stronę juz od jakiegos czasu a mamy za 2 tyg już 6 miesięcy 😊 rwie się do siadania a o jedzeniu nie wspomne 😋 co jemy to on też by chciał 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jakoś ciężko. Prawie pół roku po porodzie a ja mam humorki takie jak w ciąży. Nikt mnie w domu już chyba nie lubi przez to. Nawet ja. A mała jakoś daleko za waszymi. Przewraca się tylko na boki. Mało gada i jedzenie jakoś szczególnie jej nie interesuje. Za to bardzo lubi towarzystwo i siedzenie z nami przy stole. Ja szczepię to co na NFZ +rotawirusy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja już pełza do tylu i się do raczkowania szykuje, potrafi na czworaka już ustać i się kiwa przód i tył ale ruszyć nie umie i tak śmiesznie wyglada. Dalej rozszerzamy na razie warzywka i owoce 🙂 ale wychodzi na to ze jej smakuje.

Starszej się nudzi trochę ale wychodzimy do ogródka mamy swoją zjeżdżalnie, piaskownice i taki domek do zabawy i tam spędzamy dnie jak jest ładna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ile ważą wasze maluchy my mamy 5 mięsiecy i 8kg lekarka mówi że ok a spotkałam znajomą i była w szoku że takie duże dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SuperZona napisał:

Dziewczyny ile ważą wasze maluchy my mamy 5 mięsiecy i 8kg lekarka mówi że ok a spotkałam znajomą i była w szoku że takie duże dziecko

Moja gdy miała równe 5miesiecy ważyła 6300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadałam z położna mówiła że jest ok bo to chłopak a nie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój jak miał 5 miesięcy ważył 7300g 🙂 Teraz 7900g ale jeszcze nie na 6 miesięcy.. Jeszcze zostało parę dni, bo 9 czerwca skończy pół roku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×