Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dyśka

Termin grudzień 2019

Polecane posty

Gość Dyśka

Szukam chętnych na pogawędki o ciąży z podobnym terminem 😉 odzywajcie sie dziewczyny.  Jest listopad , jest styczeń , a gdzie grudzień?  Kto dołącza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

22.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

24.12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lej

Ja tez  ;p. 26.12

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik

09.12.:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyska

Ja mam 25. 12. Mam wymówkę,  żeby nic nie robić na święta 😉 to Wasza pierwsza ciąża czy druga? Jak ja znosicie na razie? Moja druga. W pierwszej bardzo wymiotowalam. Myślałam,  ze w tej juz nie będę.  Nic bardziej mylnego 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

To moja druga ciąża pierwsza była spokojna bez wymiotów itp teraz to samo co najwyżej jestem trochę zmęczona ale tak to jest ok;) czekam z niecierpliwością na następne USG. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Obserwuję z ciekawością. Sama mam zamiar na początku roku starać się o dziecko(w lutym bierzemy ślub). Możliwe, że wycelujemy w grudzień 2020 jako termin porodu 🙂 chętnie przeczytam Wasze doświadczenia np.jak znosi się połowę ciąży w sakramenckich upałach albo jaka świąteczna atmosfera panuje na porodówce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Żeby wiedzieć za rok czego się spodziewać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Poprzednie dziecko rodziłam w czerwcu. Myślę,  ze to zależy od ciąży jak sie znosi. Powiem Ci, ze zima ciaza te wszystkie kurty, czapy x3 w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Ja córkę rodziłam w maju i uważam że to przepiękny miesiąc. Teraz będzie maleństwo w grudniu no i też ma ten miesiąc jakiś urok;) każdy miesiąc ma to coś jeżeli patrzy się przez różowe okulary 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankagd

29.12.2019. Moje trzecie dziecko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA

Ja 30.12. 2019. Pierwsza ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Upały dają w kość,  co? Pochwalcie sie która zna już płeć!  Ja dowiedziałam sie 3 dni temu,  że będzie syn drugi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

20.12 🙂 czuję że w tym roku barszczu i pieroga z rodziną nie zjem 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
Dnia 3.05.2019 o 08:56, Gość Dyska napisał:

Ja mam 25. 12. Mam wymówkę,  żeby nic nie robić na święta 😉 to Wasza pierwsza ciąża czy druga? Jak ja znosicie na razie? Moja druga. W pierwszej bardzo wymiotowalam. Myślałam,  ze w tej juz nie będę.  Nic bardziej mylnego 😒

Moja pierwsza wyczekana dzidzia. Czuję się źle a zaczęłam już drugi trymestr, mdłości są i jeszcze infekcje układu moczowego 🤒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Mnie mdłości dalej mecza mimo ze zaczelam 2 trymestr. Niestety wiem, że to może być skutek stresu😔 tego sie boje. Ja też coś czuje, że w wigilie poszcze. Przy pierwszym dziecku karmienie to byl istny koszmar. Ciaze i polog przeszłam super. Ale najgorzej wlasnie z tym karmieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Hej hej dziewczyny jak się macie, cisza tu... Jak znosicie te upaly. Wszystkie już jesteście po genetycznych? Mam nadzieję że u wszystkich wszystko wyszło dobrze:) imiona już wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka

Eh masakrea z tymi upałami, jestem 2 tydzień drugiego trymestru i dzisiaj zaczęły mi się omdlenia, mało nie padlam w kościele. Trzeba siedzieć w chacie a nie się spacerować  😁

Ps. Córkę będę miała ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
9 minut temu, Gość Super Żona napisał:

Hej hej dziewczyny jak się macie, cisza tu... Jak znosicie te upaly. Wszystkie już jesteście po genetycznych? Mam nadzieję że u wszystkich wszystko wyszło dobrze:) imiona już wybrane?

Aaa i genetyczne super wyszło i właśnie po nich wiem, że córka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

No i super! U nas będzie syn 😍 córka szczęśliwa że będzie miała brata a mąż dumny Że będzie syn. Za to ja się cieszę że wyniki wyszły super bo musiałam niestety robić nifty. U nas 16 tydzień. A imię już wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
2 minuty temu, Gość Super Żona napisał:

No i super! U nas będzie syn 😍 córka szczęśliwa że będzie miała brata a mąż dumny Że będzie syn. Za to ja się cieszę że wyniki wyszły super bo musiałam niestety robić nifty. U nas 16 tydzień. A imię już wybrane?

Gratuluję!! Ja też prawie 16 tydzień 😁ja przed ciążą bardzo dużo myślałam o tym że fajnie było by mieć syna. Ale cieszę się że córcia. Imię mamy już godadane mężem 👍🏻 proste, nie krzywdzące dzieciaka, nie będzie się wstydziło jak pójdzie do szkoły albo pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona
32 minuty temu, Gość Ciężarówka napisał:

Gratuluję!! Ja też prawie 16 tydzień 😁ja przed ciążą bardzo dużo myślałam o tym że fajnie było by mieć syna. Ale cieszę się że córcia. Imię mamy już godadane mężem 👍🏻 proste, nie krzywdzące dzieciaka, nie będzie się wstydziło jak pójdzie do szkoły albo pracy. 

My też mamy proste i myślę że mogę je zdradzić:) będziemy mieli Tomka w domu mamy Maję.  A skąd jesteś i ile masz lat? Z tej strony pisze Gdańsk i lat 29. Pierwszy poród wspominam dobrze i teraz też mam nadzieję że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
31 minut temu, Gość Super Żona napisał:

My też mamy proste i myślę że mogę je zdradzić:) będziemy mieli Tomka w domu mamy Maję.  A skąd jesteś i ile masz lat? Z tej strony pisze Gdańsk i lat 29. Pierwszy poród wspominam dobrze i teraz też mam nadzieję że będzie dobrze:)

Ja 28 lat i nad morze mam daaaaaleko. Porodu ma razie się nie boję co ma być to będzie 🥰 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama :))

Hej dziewczyny. Mam termin na 13.12

Nie dotrwamy do terminu, bo są bliźniaki. Dwie dziewczynki. Trochę się obawiam i przyznam, że jest ogromny stres. Moja trzecia ciąża, ale w domu mam dwoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarówka
13 minut temu, Gość Mama :)) napisał:

Hej dziewczyny. Mam termin na 13.12

Nie dotrwamy do terminu, bo są bliźniaki. Dwie dziewczynki. Trochę się obawiam i przyznam, że jest ogromny stres. Moja trzecia ciąża, ale w domu mam dwoje. 

Cześć 👋 

Fajnie, dasz radę masz duże doświadczenie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Jej jak mi się marzyły bliźniaki, mój mąż się w głowę pukał ale jak i tak chciałam ale niestety drugi raz i ciąża pojedyncza chodź cieszę się bo gdyby teraz była bliźniacza trochę ciężko by było jeśli chodzi o metraż w domu. Dziewczyny kiedy zaczynacie coś kupować? Dziś idę do smyka muszę kupić córce jakieś bluzeczki itp niedługo do szkoły a ja nie mam nic.... Chyba jak dostanę na wyprzedaży jakieś body lub pajacyka to kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka.

Przenosze sie tutaj , żeby mnie nie wyganiali. 😝 u mnie będzie syn i imię juz wybrane. Będzie Robert😊 a mam już Artura w domu. Ja z imieniem dla dziewczynki mialam ogromny problem. Na szczęście sam sie rozwiązał 😅

Ja zaczynam kupować już,  bo powiem wprost , ze jestem panikara i lubie mieć wszystko przygotowane i wyprasowane wczesniej. W poprzedniej ciąży trafiłam do szpitala w 34 tygodniu , bo nie czułam ruchów.  Miałam bardzo poważna infekcje dróg oddechowych.  I na całe szczęście miałam spokój,  że jak coś to wszystko mam. Owszem są drobiazgi , które można dokupić i to i tak zwykle później wychodzi w praniu , że czegoś brakuje albo nie pomyślał człowiek,  ze mu to będzie potrzebne. I teraz kupuje np. zimowe śpiworki i takie akcesoria lepszych marek,  które sa na wyprzedzazach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Jak dziś wrócę że smyka napiszę wam co jest fajnego na ich stronie widziałam ( dla chłopca) piękne body po 5 zł to taniej jak w Pepco. Jeśli chodzi o kombinezony śpiworek itp to dostałam od "przyszłej" chrzestnej syna:) oszalała jak się dowiedziała! Widziałam jeszcze w Auchan ładne pieluchy tetrowe po ok 4.5zl/szt

 

Dyska chodź tu do nas bo widziałaś jak na "poprzednim" wątku którym pisaliśmy napadły na mnie dziewczyny. Szkoda że my za nie trzymamy kciuki a one do nas że złością...ehh...

A jak u was że spaniem? Ja codziennie 6 rano wyspana... Moja córka śpi a ja już sprzątam jem hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Właśnie mnie to zdziwiło.  Ja tez sie starałam. Co uslyszalam o jakis lekarzach czy suplementach to starałam sie im pomóc i podpowiedzieć 😒 no , ale trudno.  Po to zakladalam ten temat, żeby w końcu sie rozkręcił.  Ja część rzeczy przywzioze sobie z Niemiec.Wybiore sie we wrześniu na zakupy. Bo to śmieszne,  ale bardzo prawdziwe , że jakościowo mają o wiele lepsze rzeczy😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×