Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość introwertyk

nie potrafię nawiązać relacji

Polecane posty

Gość gosc
3 godziny temu, Gość introwertyczka napisał:

ciekawe co takiego strasznego by odkryli 🙂 zabijasz staruszki po północy albo cos z tych rzeczy ?

Jako Przemo ma na fb film. On mówi wiele -skarpetki na uszach, stołek jako samochód xD. Do leczenia się to nadaje.

Gość obserwator
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

No to niezle pani wrazliwa xD

Temat założył B. i pisze on posty sam ze sobą

4 godziny temu, Gość introwertyk napisał:

spławiam ludzi, jestem sam.....

Samotność nie jest taka zła. Trzeba ją tylko zaakceptować.

Gość introwertyk
12 minut temu, Mgielka_ napisał:

Samotność nie jest taka zła. Trzeba ją tylko zaakceptować.

Chwilami jednak bywa trudna... nawet bardzo.

6 minut temu, Gość introwertyk napisał:

Chwilami jednak bywa trudna... nawet bardzo.

Wiem.. jednak można przyzwyczaić się, a czasem nawet trzeba. Jeśli samotność jest dla Ciebie zbyt nieznośna, to postaraj się nawiązać relacje, może przez wspólne hobby, sport, zainteresowania. Całe życie jest walką, od początku, od pierwszego krzyku. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo.;)

Gość introwertyk
3 minuty temu, Mgielka_ napisał:

Wiem.. jednak można przyzwyczaić się, a czasem nawet trzeba. Jeśli samotność jest dla Ciebie zbyt nieznośna, to postaraj się nawiązać relacje, może przez wspólne hobby, sport, zainteresowania. Całe życie jest walką, od początku, od pierwszego krzyku. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo.;)

Po co kogoś sobą obarczać? Pytanie retoryczne. Wiem doskonale, że się nie nadaję. 

Przed chwilą, Gość introwertyk napisał:

Po co kogoś sobą obarczać? Pytanie retoryczne. Wiem doskonale, że się nie nadaję. 

Tego się nie dowiesz, dopóki nie spróbujesz. Ja już wiem. 

Przed chwilką ktoś temat założył o introwertykach, więc może nie jest tak źle jak to malujesz: "Chcialabym miec faceta introwertyka bo ekastrawertycy sa puści i tępi i zwyczajnie dla mnie nudni".

Gość gość

Jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz. W Twoim przypadku nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać.

Gość introwertyk
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz. W Twoim przypadku nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać.

Ostatnio jak otworzyłem się przed kimś i w grę weszły emocje kompletnie się zagubiłem i zatraciłem w tym wszystkim. Straciłem 10 lat życia. 

Gość introwertyk
7 minut temu, Mgielka_ napisał:

Przed chwilką ktoś temat założył o introwertykach, więc może nie jest tak źle jak to malujesz: "Chcialabym miec faceta introwertyka bo ekastrawertycy sa puści i tępi i zwyczajnie dla mnie nudni".

Może to tylko kolejna zachcianka, kaprys...

Przed chwilą, Gość introwertyk napisał:

Może to tylko kolejna zachcianka, kaprys...

To wygląda na jakiś spamik, bo tych tematów jest więcej.;)

Gość introwertyk

introwertyczka
Zastanawiam się czy Ty jako introwertyczna osoba wolisz ludzi sobie podobnych czy wręcz przeciwnie?

Gość introwertyk

A tak na marginesie, to introwertycy są bardzo nudni. Ta, która szuka sobie takiego do związku bo inni jej się znudzili bardzo się zdziwi. 🙂

Gość Introwertyczka

Moze sprostuje czym roznia sie te dwa typy osobowosci, intro zyje swiatem wewnetrznym, jest on bardzo bogaty, uczucia przemyslenia,głębia tez czesto:)  jest tego tak duzo ze dodatkowe impulsy z zewnatrz to juz pewne przeciazenie:) myslisz o sensie istnienia a ktos obok brzeczy jak bylo na imprezie lub u cioci , informacja plytka i pelni role tylko zapelniacza ciszy ?:) a ekstrawertycy zyją impulsami z zewnatrz, gdy ich za malo nudzą sie, to ich nakreca daje radosc,

To sa roznice w pracy makowki:), ogolnie, 

Ja wole introwertyczne osobowosci, na zasadzie podobienstw, czasem tez lubie towarzystwo ludzi i zabawe, ale rzaadko, wtedy sie dobrze bawie, ale cieszy mnie mysl ze niedlugo wroce do mojego spokojnego swiata,'jesli grupa to wole cos konkretnego sport, wspolny projekt niz paplanie przy stole:) ale z osobami ktore lubie bede sie tez tym cieszyc, byle nie za dlugo:)

Tak ekstrawertyczka moglaby sie zanudzic z intro:) tym bardziej ze intro sam sie nie nudzi i nie trzeba go zabawiac a ona musi miec rozrywki i akcje:)

Gość introwertyk

Czyli introwertyczka + introwertyk to dobre połączenie? Hmm... Wcześniej się nad tym tak nie zastanawiałem.

Gość introwertyczka

to jeden z elementów 🙂 bywają pary mieszane, ja lubie podobne osoby do mnie bo szybciej mnie zrozumieją, chociaz to tez zależy od poziomu świadomości, a ty lubisz wirtualne światy 3d skoro real za hałasliwy ? to taka namiastka bytowania wsród ludzi ale w pikselach, 

Gość introwertyk

Sam nie wiem gdzie jest moje miejsce. W realu wśród ludzi często czuje się niezręcznie zwłaszcza gdy kontakt trwa zbyt długo i druga strona, że to tak ujmę jest mało komunikatywna. Co do świata wirtualnego, to od dłuższego czasu też panuje tu taka atmosfera, że wolę za wiele się nie udzielać. Nie wiem czym to jest spowodowane, albo po prostu nie chcę wiedzieć. Ewentualnie nie chcę powiedzieć co tak naprawdę o tym myślę. Zresztą, kogo to obchodzi? 🙂

Internet to moja taka namiastka kontaktu z innymi. Chociaż nie wiem czego tak naprawdę tu szukam. Trwam w zawieszeniu... w letargu. Czekam na lepsze czasy.

Gość introwertyczka
26 minut temu, Gość introwertyk napisał:

Sam nie wiem gdzie jest moje miejsce. W realu wśród ludzi często czuje się niezręcznie zwłaszcza gdy kontakt trwa zbyt długo i druga strona, że to tak ujmę jest mało komunikatywna. Co do świata wirtualnego, to od dłuższego czasu też panuje tu taka atmosfera, że wolę za wiele się nie udzielać. Nie wiem czym to jest spowodowane, albo po prostu nie chcę wiedzieć. Ewentualnie nie chcę powiedzieć co tak naprawdę o tym myślę. Zresztą, kogo to obchodzi? 🙂

Internet to moja taka namiastka kontaktu z innymi. Chociaż nie wiem czego tak naprawdę tu szukam. Trwam w zawieszeniu... w letargu. Czekam na lepsze czasy.

świat wirtualny masz na mysli kafeterie ? ja tu jestem raz na pół roku , i w sumie unikam tego miejsca, za dużo chamstwa złośliwości , to juz ludzie sa normalniejsi  w realu, nie pyskują bo się krępują swojej czarnej strony a tu wszystko powiedzą bo wielkie anonimy :)) smieszne,

a pytałam o trójwymiarowe światy w sieci 🙂 sa o wiele fajniejsze, wizualnie magiczne ale to juz zalezy od gustu, chyba by ci sie spodobały, ja bardzo lubie tamte miejsca

Gość introwertyk

na kafe też zaglądam sporadycznie
co do wirtualnej rzeczywistości to nie dla mnie
gdy jest ciepło i mam wolne wsiadam na moto i gonie wiatr 🙂

Gość rodizcmi

czyli masz relacje , z motorem

i pewnie z rodzicami, bo takiego zdupconego dziwaka nikt by nie opłacał w pracy na kwotę pozwalającą na samoutrzymanie się oraz na bzdury jak jazda motorem bez celu

Gość introwertyk
57 minut temu, Gość rodizcmi napisał:

czyli masz relacje , z motorem

i pewnie z rodzicami, bo takiego zdupconego dziwaka nikt by nie opłacał w pracy na kwotę pozwalającą na samoutrzymanie się oraz na bzdury jak jazda motorem bez celu

Ja mam nudne i smutne życie, ale Ty chyba jeszcze gorsze skoro musisz je sobie urozmaicać obrażając innych w sieci. Zapewne w realu nikt Ciebie nie dostrzega dlatego tak uparcie dążysz tutaj do tego aby zostać zauważony przez innych. Zapewne masz całą masę kompleksów i zamiast spędzać czas ze znajomymi których nie masz spędzasz przesiadujesz tutaj lecząc swoje smutki dowalając innym. Ja jestem przykry, ale Ty żałosny. Oczywiście wszystkiemu zaprzeczysz i będziesz starał się wykorzystać ten tekst przeciwko mnie twierdząc np. że tak nie jest, że opisuje sam siebie... ble ble ble... Powiem krótko smarkaczu... wypie.... Pozdrawiam

Gość introwertyk z wyboru ludzi

Ja nikogo nie odtrącam, jestem otwarty na każdego, mam zainteresowania i poczucie humoru, chętnie pomagam i lubię ludzi, a mimo to nie mam znajomych, bo nikt mnie nie lubi i nie chce ze mną rozmawiać...

Gość introwertyk
3 godziny temu, Gość introwertyk z wyboru ludzi napisał:

Ja nikogo nie odtrącam, jestem otwarty na każdego, mam zainteresowania i poczucie humoru, chętnie pomagam i lubię ludzi, a mimo to nie mam znajomych, bo nikt mnie nie lubi i nie chce ze mną rozmawiać...

Może źle dobierasz sobie znajomych, albo to jak Ty siebie postrzegasz wcale nie oznacza, że tak postrzegają Ciebie inni.

Gość wanfa

Tacy jak Ty, są najgorszymi gadami i egoistami. Jakiś czas temu, na portalu randkowym poznałam pewnego introwertyka, "patologicznego" jak sam się określał. Pisaliśmy ze sobą maile, bo nie lubił rozmawiać przez telefon, ani przez komunikatory. Po kilku miesiącach pisania doszło do spotkania. Było fajnie, bo alkohol go rozluźnił. Ale po tygodniu od spotkania zerwał ze mną znajomość, mówiąc że to spotkanie bardzo go zmęczyło, że on się nie nadaje do żadnych interakcji z ludźmi. I tyle. Szczyt egoizmu i podłości.

Nigdy więcej skrajnych introwertyków!

Gość introwertyk
10 minut temu, Gość wanfa napisał:

Tacy jak Ty, są najgorszymi gadami i egoistami. Jakiś czas temu, na portalu randkowym poznałam pewnego introwertyka, "patologicznego" jak sam się określał. Pisaliśmy ze sobą maile, bo nie lubił rozmawiać przez telefon, ani przez komunikatory. Po kilku miesiącach pisania doszło do spotkania. Było fajnie, bo alkohol go rozluźnił. Ale po tygodniu od spotkania zerwał ze mną znajomość, mówiąc że to spotkanie bardzo go zmęczyło, że on się nie nadaje do żadnych interakcji z ludźmi. I tyle. Szczyt egoizmu i podłości.

Powinnaś się cieszyć i być wdzięczna losowi za to, że nie odkrył tego po ślubie. 
Tymczasem zachowujesz się jak smarkula, której odebrano zabawkę. Pozdrawiam

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość introwertyk napisał:

Powinnaś się cieszyć i być wdzięczna losowi za to, że nie odkrył tego po ślubie. 
Tymczasem zachowujesz się jak smarkula, której odebrano zabawkę. Pozdrawiam

S...ysyn manipulacyjny,  wykorzystywacz kobiet.

Gość introwertyczka
16 godzin temu, Gość introwertyk napisał:

na kafe też zaglądam sporadycznie
co do wirtualnej rzeczywistości to nie dla mnie
gdy jest ciepło i mam wolne wsiadam na moto i gonie wiatr 🙂

hello:) widze ze dzis tez wesoło 🙂 moze i sporadycznie ale wyczuwam więcej siły 🙂

no ja mam wirtualny motor do jezdzenia a nawet autobus hehe ale racja real wiatr we włosach to o wiele lepsze 🙂

Gość to tez ja
2 godziny temu, Gość wanfa napisał:

chyba za bardzo sie denerwujesz, przeciez kazda osoba ma święte prawo wycofać się ze znajomości po pierwszym czy nawet nie pierwszym spotkaniu, i mógł to być kazdy facet i kazda panna, bo pierwsza randka to nie cyrograf nie ? tym bardziej ze bylas uprzedzona o problemie, dla mnie egoizmem jest kazda forma interesowności 🙂 najlepiej zaczynac od bezinteresownej przyjazni, zamiast sie spinać i wyobrazac slub i dzieci 🙂 

Gość introwertyk
38 minut temu, Gość gosc napisał:

S...ysyn manipulacyjny,  wykorzystywacz kobiet.

Powiedział/a do 38 letniego prawiczka. No brawo! Błyskotliwie! 🙂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować