Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Karolla_jestem

Czy dziewice wciąż są doceniane?

Polecane posty

Oczywiście, że atrakcyjnego:) takiego, który będzie mnie fizycznie pociągał 🙂 dobrze mówisz:) mnie np bardzo irytuje mnie u niektórych to obijanie w bawełnę i powielanie głupot o tym, jak bardzo wygląd się nie liczy. Bzdura totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że atrakcyjnego:) takiego, który będzie mnie fizycznie pociągał  dobrze mówisz:) mnie np bardzo irytuje mnie u niektórych to obijanie w bawełnę i powielanie głupot o tym, jak bardzo wygląd się nie liczy. Bzdura totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
44 minuty temu, Karolla_jestem napisał:

Oczywiście, że atrakcyjnego:) takiego, który będzie mnie fizycznie pociągał  dobrze mówisz:) mnie np bardzo irytuje mnie u niektórych to obijanie w bawełnę i powielanie głupot o tym, jak bardzo wygląd się nie liczy. Bzdura totalna

Wygląd się liczy bo seks cementuje relację.

Nie ma seksu, nie ma związku, tudzież małżeństwo jest tylko na papierze.

Edytowano przez Piaskun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
51 minut temu, Piaskun napisał:

Wygląd się liczy bo seks cementuje relację.

Nie ma seksu, nie ma związku, tudzież małżeństwo jest tylko na papierze.

Są też tzw. białe związki, gdzie facet siedzi z jedną kobietą ale nie otrzymuje seksu.

Co do dziewictwa, można czekać na właściwą osobę, można zrobić z kimś kto po prostu nas pociąga i był jednorazowo, może nas pozbawić ginekolog (tak, są takie zabiegi, wygląda to jak normalny zabieg szpitalny, często dziewczyna dostaje głupiego jasia/ narkozę, oczywiście znieczulenie miejscowe), można też pozbawić się samej jeżeli któraś obawia się, że facet będzie za mało delikatny/ wprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wygląd? Kobieto dla wyglądu kupię sobie obraz, mi potrzebna jest partnerka do życia. Jeszcze mam żonę, która niestety mimo wyższego wykształcenia nie wie co to jest małżeństwo i rodzina. Nie potrafi włączyć myślenia nawet w trybie awaryjnym, która skazuje malutkie dziecko na życie w rozbitej rodzinie. Wygląd - w moim przypadku brzmi to jak obelga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja stracilam dziewictwo jak miałam 21 lat. Nie jestem brzydka wiec powodzenie mialam ale nigdy nie czulam tego czegos. W kocu poznałam mojego meza i bez zastanowienia był seks po tygodniu znajomosci. Maz wcale nie jest przystojny ale ma to cos i jest nam razem dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Luna napisał:

Są też tzw. białe związki, gdzie facet siedzi z jedną kobietą ale nie otrzymuje seksu.

Może i są. Wiele małżeństw tak wygląda że kobieta dorobiła się dzieci i już nie chce. Tylko po co w takim tkwić? Chyba że ma się zgodę na skoki w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎04 o 17:02, Karolla_jestem napisał:

Nigdy nie miałam chłopaka ani nie uprawiałam seksu. Podobno dziewictwo to powód do dumy, a w obecnych czasach czuję jakby to był powód to wstydu. Wszystkie koleżanki mają to już za sobą. Niektóre nawet "rozdziewiczały'' się same, żeby z chlopakiem było łatwiej i przyjemniej. W porównaniu do nich czuję się jakaś wybrakowana.

Może miałaś na myśli "samemu przerwać błonę dziewiczą". Nie można się samemu rozdziewiczyć. Rozdziewiczenie, to jest pierwszy stosunek płciowy.

 

Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎04 o 16:51, Narodowy napisał:

Zapewniam cię, że ci faceci, którzy szukają kogoś na stałe fakt o twoim dziewictwie odbiorą bardzo pozytywnie.

Święte słowa.

Mieć jednego partnera przez całe życie, to moim zdaniem jest duża zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy jesteś dziewicą czy nie to nie ma najmniejszego znaczenia. Chyba że dla jakichś zakompleksionych koniotrzepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
14 godzin temu, Lech73 napisał:

Mieć jednego partnera przez całe życie, to moim zdaniem jest duża zaleta.

To musi być koszmar, seks przez całe życie tylko z jednym partnerem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś lubi skakać z kwiatka na kwiatek, to jest jego prywatna sprawa i nie musi nikomu narzucać na siłę. Karolla chciała poznać zdanie innych, ale i tak zrobi po swojemu. Ja uważam, że ludzie którzy krytykują monogamię, to z reguły próbują ukryć swoje niepowodzenia i swoje porażki przeistoczyć w sukcesy. Zawsze od wieków cnota była zaletą, no ale cóż, świat idzie z postępem i wymusza się, żeby wywrócić wszystko do góry nogami. Bardzo dużo osób w myślach marzy o tej jednej jedynej na całe życie, ale publicznie przyznać się, to jest już mało. Jak ktoś ma szczęście, to i z jedną partnerką może przeżyć cudowne życie. Mówię również o sprawach łóżkowych, jeżeli komuś jedynie tylko na tym zależy. Z jedną partnerką również można przeżywać wielkie i cudowne extazy, to wtedy ktoś inny nie będzie go interesował, wtedy będzie szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 28 lat i w tym wieku dziewictwo to raczej powód do wstydu, niejeden facet mnie odrzucił bo nie chciałam dac od razu...teraz juz nikt tego nie docenia, a jak sie jest kolo 30stki to juz pewnie mysla ze coś ze mną nie tak, ze dziwna jestem, aseksualna, z zerowym libido i takie tam...a ja po prostu chciałam to zrobić z miłości, a nie z samego pociągu fizycznego, ale żadna miłość nie nadeszła. Mam poczucie zmarnowanych lat 😔 głupia byłam...

Edytowano przez Malutka92
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
6 minut temu, Malutka92 napisał:

Ja mam 28 lat i w tym wieku dziewictwo to raczej powód do wstydu, niejeden facet mnie odrzucił bo nie chciałam dac od razu...teraz juz nikt tego nie docenia, a jak sie jest kolo 30stki to juz pewnie mysla ze coś ze mną nie tak, ze dziwna jestem, aseksualna, z zerowym libido i takie tam...a ja po prostu chciałam to zrobić z miłości, a nie z samego pociągu fizycznego, ale żadna miłość nie nadeszła. Mam poczucie zmarnowanych lat 😔 głupia byłam...

Będziesz inaczej gadać jak trafisz na swego😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBąbel napisał:

Zaklej se skórę. 

Zakleje, podkleje co nie co i będzie jak nowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Nówka nierdzewka.

Wyszlifować, wypolerować i można od nowa rozdziewiczać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Przed wojną też byłam dziewicą.

To były czasy...

Męska wersja dziewicy to dziewiczek może być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Zależy od gabarytów, jak duży to dziewic.

Faktycznie 🧐 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.05.2019 o 18:15, Karolla_jestem napisał:

Niby każdy facet tak mówi, a w rzeczywistości tylko wygląd się liczy...

 

Nieprawda. Wiadomo, że żaden facet nie zwiąże się z totalnie nieatrakcyjną kobietą, chyba że desperat, ale wygląd ma dla nas mniejsze znaczenie niż dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, KermitZaba napisał:

Yyy z miłości... Jakie dziewictwo? To przez tyle lat wracałaś z klubów z nowo poznanymi facetami i trafiałaś z nimi do łóżka, o czym sama wspominałaś i takie rzeczy teraz piszesz? To się całości nie trzyma... 

A co do fragmentu, że jesteś dziwna... No zgadzam się, nim dłużej ciebie czytam, tym bardziej się w tym utwierdzam. Szczytem twojego dziwactwa były teorie, które pisałaś bardzo na serio, że obecne sytuacja z Covid-19 to plan NWO  i Billa Gates'a by dokonać depopulacji / zachipować świat i inne folarskie historie...

Ha ha a ty dalej jesteś naiwnym.lemingiem łykajacym wszystko z TV, każda scieme 😂😂 krotkowzroczny de.bil. który dalej nie wie o co chodzi w tym cyrku zwanym pandemia 😂. Mnóstwo artykułów na te tematy zamiescilam tutaj ale pewnie nic nie przeczytales i dalej karmisz sie ta propaganda strachu w TV 🤦. Do takiego ...a juz nic nie dotrze, skoro po tylu miesiacach pandemii dalej nie wie o co w tym chodzi, nie widzi jak jest i nie wyciąga wniosków. A tak poza tym tylko udowodniles tylko ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem 😂, bo owszem poznawalam w klubach facetow ale w większości tylko z nimi tanczylam, rozmawialam, ewentualnie sie poprzytulalam, trochę czułości i wracalam sama do domu a on w swoja stronę, może 3 razy było tak ze zostałam po imprezie na noc u faceta i NIGDY nie było seksu, tylko całowanie, przytulanie. Nie mowie ze byłam totalna cnotka ale seksu nie było ani razu i tak, jestem dziewica. Czytaj ze zrozumieniem bezmyslny lemingu 😊.

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×