Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Biblia, ludzie proszę czytajcie

Polecane posty

Gość 789

Czysciec czy nizsze piekło jak ten świat Seta, ktory jest Rajem w w wymiarze Bycia samym Bogiem? nie mam pojecia odpowiedz zna tylko jedno wolne od iluzji MAJA! Brahmę amida i sama dewa Niewiedzy, my przejawieni w swiecie Boga, bedac Nim.:classic_cool: clo czy dobro to nasz Bog i nasze zycie nie realne, dla nas a dle niego niekonecznie.. demony niewiedzy.=.
Wolny |Od niej jest Brahman nembutsu amida butsu._. my zas nie.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chciałoby się... po śmierci jest niebo, czyściec i piekła na równi w ziemi ale po śmierci tam gdzie dusza zasługuje to trafia... Biada autorce i martynie które odeszły od PRAWDY jakim jest Kościół Chrystusa Katolicko i które prześladują Kościół Chrystusa i dodatkowo jego Świętą Matkę Bożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko niech Ciebie Matka Boża ma w opiece i modliła się za Ciebie, szkoda że od prawdy odeszłaś. Wróć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Matka Jezusa Chrystusa umarła, była zwykłym człowiekiem i po prostu umarła i czeka na zmartwychwstanie.

A twoja królowa niebios to demon, którego Jezus Chrystus już dawno pokonał. Chwała mojemu Panu i Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi! 🙂 Nie boję się twojego demona, bo ten który jest ze mną większy jest!! Allelujah! 🙂 🙂 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorka ty nie wiesz o czym piszesz!

To Pan Jezus zmartwychwstał a ludzie po śmierci idą do Boga, czyśćca lub piekła tam gdzie zasłużyli.

Obrażając Matkę Bożą obrażasz także Pana Jezusa jej syna... Skąd w Tobie tego buntu przeciw Bogu? Dzięki Matce Bożej przybliżyłam się do wiary, odnalazłam Boga, Ducha Świętego oraz P. Jezusa! Matka Boża pomogła mi w trudnych chwilach i przyciągnęła do mojego zbawiciela P. Jezusa!

Wiara w Boga nie kończy się na Biblii! Są też świadectwa Siostry Faustyny! Święty Jan Bosko!

Matka Boża jest i będzie i jest w Niebie a przy egzorcyzmach demony się jej boją bo ma w sobie tyle pokory.

Zresztą sama się przekonasz po śmierci w jakiej obłudzie żyłaś przechodząc na protestantyzm.... Jak odchodząc od prawdziwego Kościoła obraziłaś swojego Boga....

Gdzie masz swoje dary Ducha Świętego?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Protestanci nie różnią się od żydów którzy odrzucili PANA JEZUSA. To przykre... Wolą wierzyć w lutra i jego biblię zamiast prawdziwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

martyna 33 a Pan Jezus dał nam Ducha Świętego :) niedługo pięćdziesiątnica gdzie Matka Boża tak samo była na zebraniu... i wszyscy mieli dar prorokowania i języków! W tych czasach tak samo można doświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego tylko powinniśmy się opierać na biblii? Czy samo opieranie się na biblii nie zwiedzie nas w czasach ostatecznych?

Siostra Faustyna czy Fatima to było kłamstwo? W jakim celu? Skoro takie cuda przyciągają do Boga to dlaczego miałoby być to kłamstwem?

Jeśli by ludzie odchodzili od wiary to rozumiem ale w takim przypadku nasza Matka Boża jest Królową Polski która pragnie abyśmy modlili się do Pana Jezusa i go wychwalali! Matka Boża jest wywyższona przed aniołami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subnet

Królowa Niebios i ziemi to Maryja, obecnie przekazuję orędzia z Oliveto Citra, razem z dziećmi z Fatimy: Łucją, Hiacyntą i Franciszkiem, które przychodzą z Nią z nieba.

https://www.youtube.com/watch?v=a3xidj1Adok

 Zapowiada wiele z tego, co niedługo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subnet

Królowa Niebios i ziemi to Maryja, obecnie przekazuję orędzia z Oliveto Citra, razem z dziećmi z Fatimy: Łucją, Hiacyntą i Franciszkiem, które przychodzą z Nią z nieba.

 Zapowiada też wiele z tego, co niedługo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość gosc napisał:

tak apropo filmu "Jaki jest najwiekszy grzech kościoła" z kanału 7 metrów pod ziemią, warto jako uzupełnienie obejrzeć to...

https://www.youtube.com/watch?v=8z8b2RuIpdM

ten "ksiądz" wcale sam nie odszedł z kapłaństwa, tylko został wywalony za szerzenie zgorszenia i za związki z kobietami... a teraz się zemścił i wyżył na kościele w wywiadzie dla "7 metrów pod ziemią"

Wynurzenia byłych księży na temat kościoła są jak gorzkie wspomnienia rozwodników o swoich byłych... w postaci projekcji na caly naród babski. :) tak samo ten "ksiądz" z racji tego że wyleciał (i bardzo dobrze że wyleciał, brawo dla przełożonych) za szerzenie zgorszenia, to teraz nienawidzi za to całego kościoła

taka jest właśnie prawda o tym panu, ale wielu łyknęło filmik z kanału 7 metrów pod ziemią i już o tym jak wygląda prawda nie wiedzą

ludzie trzeba mieć swoje zdanie a nie bo ten powie to a tamten tamto......ja mam wiarę jak beton...i żadne ...pie/prz/enie MNIE NIE WZRUSZY......a co ..mnie obchodzi co ktoś gada....NO I CO Z TEGO ZE KSIĘŻA....ZROBILI ŹLE...NO I CO Z TEGO...A MNIE TO G..OBCHODZI...CO OBGADYWAĆ CI SIĘ CHCE..JA PILNUJE SWOJEGO NOSA..I SWOICH BŁĘDÓW......KAŻDY MA JAKIEŚ COŚ ZA KOSZULA..NIKT NIE JeST SW.....OWSZEM KSIĘDZA DO PIERDLA...ALE NIE ZARAZ PANIKA ...I SIĘ NAKRĘCAĆ tymi emocjami a co ja nie mam rozumu....a jak własny ojciec był nie lepszy...to co....to teraz co sic i to rozgadywać....ludzi gdzie wasz rozum.......no i co z tego...to teraz trzeba to przezywa i się nakręcać.....100 tys..x to gadać....było minęło księdza do pierdla.i pozamiatane..a co z tymi rodzicami co tak samo robili....TEGO SIĘ NIE NAGŁAŚNIAĆ........DLACZEGO TEGO NIE WYWLEKACIE NA ROZGŁOS...?..DLACZEGO TYCH NIE CHCECIE UKARAĆ.....PYTAM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, martyna 33 napisał:

Przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem. I Bóg nie powołał nas, abyśmy byli częścią tego systemu. Dlatego Biblia musi być fundamentem tego, jakimi ludźmi powinniśmy być. Pan Jezus powiedział: "Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych” (Mt 4, 4b). Te słowa jednoznacznie wskazują człowiekowi na hierarchię wartości, którą zobowiązany jest zachować, jeśli pragnie być zbawiony. Powinniśmy najpierw szukać Królestwa Bożego, a nie Bożego uzdrowienia, czy nawet Bożej pomocy. A to Królestwo to nie pokarm i napój, lecz sprawiedliwość, pokój oraz radość w Duchu Świętym. Kto w tym służy Chrystusowi, miły jest Bogu. Królestwo Boże jest blisko każdego z nas.

Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 godzin temu, Gość Autorka napisał:

Błogosławię cię biedny człowieku, niech Bóg cię prowadzi, niech zdejmie z ciebie to opętanie w Imieniu Jezusa Chrystusa.

to akurat nie ja :D tylko kto inny ma jakąś schize, ja mam w plecy dwie ostatnie strony tematu, dopiero musze nadrobić i poczytać, bo nie miałem czasu na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, danuta grytschuk napisał:

ludzie trzeba mieć swoje zdanie a nie bo ten powie to a tamten tamto......ja mam wiarę jak beton...i żadne ...pie/prz/enie MNIE NIE WZRUSZY......a co ..mnie obchodzi co ktoś gada....NO I CO Z TEGO ZE KSIĘŻA....ZROBILI ŹLE...NO I CO Z TEGO...A MNIE TO G..OBCHODZI...CO OBGADYWAĆ CI SIĘ CHCE..JA PILNUJE SWOJEGO NOSA..I SWOICH BŁĘDÓW......KAŻDY MA JAKIEŚ COŚ ZA KOSZULA..NIKT NIE JeST SW.....OWSZEM KSIĘDZA DO PIERDLA...ALE NIE ZARAZ PANIKA ...I SIĘ NAKRĘCAĆ tymi emocjami a co ja nie mam rozumu....a jak własny ojciec był nie lepszy...to co....to teraz co sic i to rozgadywać....ludzi gdzie wasz rozum.......no i co z tego...to teraz trzeba to przezywa i się nakręcać.....100 tys..x to gadać....było minęło księdza do pierdla.i pozamiatane..a co z tymi rodzicami co tak samo robili....TEGO SIĘ NIE NAGŁAŚNIAĆ........DLACZEGO TEGO NIE WYWLEKACIE NA ROZGŁOS...?..DLACZEGO TYCH NIE CHCECIE UKARAĆ.....PYTAM???

chodziło o oburzenie protestantów jaki to kościół zły i be be, po filmiku "Jaki jest najwiekszy grzech kościoła" z kanału 7 metrów pod ziemią! ale ci protestanci nie wiedzieli całej prawdy o tym byłym księdzu który wystąpił w tym filmie, nie wiedzieli tego że ten ksiądz został wyrzucony z kościoła za to że miał baby na boku i inne takie i dlatego teraz wyżył się na kościele w tamtym wywiadzie, a protestanci od razu jaki to kościół zły itd a to nie kościół zły, tylko ten konkretny człowiek - były ksiądz, który się po prostu mści za to że został usunięty z kapłaństwa za swoje igraszki z kobietami i bardzo dobrze zresztą, że wyleciał. Chodzi o całą prawdę na temat tego księdza, a nie tylko półprawde i jego punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biblia chlebem

Kromka Słowa Bożego! Bierzcie wszyscy z tego chleba, karmcie się Słowem Bożym:

Cytat

"W dalszej ich podróży przyszedł do jednej wsi. Tam pewna niewiasta, imieniem Marta, przyjęła Go do swego domu. Miała ona siostrę, imieniem Maria, która siadła u nóg Pana i przysłuchiwała się Jego mowie.  Natomiast Marta uwijała się koło rozmaitych posług. Przystąpiła więc do Niego i rzekła: «Panie, czy Ci to obojętne, że moja siostra zostawiła mnie samą przy usługiwaniu? Powiedz jej, żeby mi pomogła».  A Pan jej odpowiedział: «Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele,  a potrzeba <mało albo> tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona»." (Łk 10, 38-42)

Jezus spotyka się z dwiema kobietami, które stały się symbolem dwóch postaw: z Martą –zatroskanym gospodarzem domu, i z Marią – uczennicą Jezusa. Z tekstu wynika, że obydwie siostry otrzymały pochwałę i zarazem pewną korektę swoich postaw. Służebna postawa Marty jest niczym innym jak kontynuacją służby samego Jezusa. Maria natomiast sprawia radość Jezusowi, gdyż pozwala Mu służyć swoim słowem. Marta jednak musi pamiętać o tym, że ośrodkiem, wokół którego można zbudować wspólnotę, nie są liczne posługi i dzieła, ale jedynie słowo Boże. Potrzeba jej wielkiej wiary, aby przyjęła, że wystarczy słowo i że ono jest jedyną rzeczą konieczną. Maria skoncentrowała się na tym, co konieczne, ale ona też musi wiedzieć, że stanowi to jedynie część. Do słuchania słowa musi być dodane jego wypełnienie, a to wyma ga konkretnych czynów. To krótkie opowiadanie stanowi dla wierzących przestrogę przed wybieraniem skrajności i jest zachętą do realizowania ewangelicznej pełni, polegającej na słuchaniu słowa Bożego i wypełnianiu go w życiu poprzez służbę bliźnim. Wzorem tej ewangelicznej pełni jest sam Jezus, który doskonale łączył w swoim życiu kontakt z Ojcem oraz służbę dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x

oto werset z biblii:  "Nie będziesz oddawał pokłonu cudzemu bogu, bo Pan ma na imię Zazdrosny: jest Bogiem zazdrosnym. Nie będziesz zawierał przymierzy z mieszkańcami tego kraju, aby gdy będą uprawiać nierząd z bogami cudzymi i składać ofiary bogom swoim, nie zapraszali cię do spożywania z ich ofiary. 

Pan Jezus na sądzie weźmie w obronę każdego kto czcił Jego, a nawet gdy miał  wizerunek czy figurę Jezusa.

Jezus na sądzie powie do takiego czciciela: ty Mnie czciłeś na ziemi, wejdź teraz do mego królestwa niebiańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itaka

Podobnie powie Jezus na sądzie do tej  kobiety , która codziennie odmawiała różaniec i miała św. wizerunek Maryi:" Ty moja córko niewiele wiedziałaś o Mnie, ale czciłaś moją Matkę Najświętszą , za to otrzymałaś ode Mnie wiele łask i wiele pomocy.                           Wejdź teraz córko do królestwa niebieskiego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bp Kiciński

Przemysław Kowalczyk: masturbował mnie kardynał Gulbinowicz
se.pl/wiadomosci/polska/poeta-oskarza-kardynal-mnie-obmacywal-aa-VAKv-h63X-rPCR.html

Ks. Jacek Międlar: arcybiskup Marian Gołębiewski i biskup Edward Janiak są gejami
jacekmiedlar.pl/2019/05/13/recenzuje-film-tylko-nie-mow-nikomu/

W temacie biskupów z Wrocławia, osobiście widziałem biskupa Jana Tyrawę wykonującego inną czynność homoseksualną.

A Kupny to ja nadal czekam i się jak zwykle nie doczekam aż inni powiedzą co mają do powiedzenia. Macham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bp Kiciński

Przemysław Kowalczyk: masturbował mnie kardynał Gulbinowicz
se.pl/wiadomosci/polska/poeta-oskarza-kardynal-mnie-obmacywal-aa-VAKv-h63X-rPCR.html

Ks. Jacek Międlar: arcybiskup Marian Gołębiewski i biskup Edward Janiak są gejami
jacekmiedlar.pl/2019/05/13/recenzuje-film-tylko-nie-mow-nikomu/

W temacie biskupów z Wrocławia, osobiście widziałem biskupa Jana Tyrawę wykonującego inną czynność homoseksualną.

A Kupny to ja nadal czekam i się jak zwykle nie doczekam aż inni powiedzą co mają do powiedzenia. Macham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

 

1P 4:18

"A jeśli sprawiedliwy z trudnością dostąpi zbawienia, to bezbożny i grzesznik gdzież się znajdą?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
28 minut temu, Gość Autorka napisał:

 

1P 4:18

"A jeśli sprawiedliwy z trudnością dostąpi zbawienia, to bezbożny i grzesznik gdzież się znajdą?"

w dupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja mam pytanie do Martyny i autorki. Czy zyjecie z mezem w grzechu ? Bo jak bierzecie slub? W biblii jest napisane ze kobieta z mezem zawieraja sakrament malzenstwa i co Bog laczy niech czlowiek niech nie rozdziela. W Kosciele Katolickim mamy slub Koscielny. Co z tym ze kazdy czlowiek jest grzeszny i w grzechu smiertelnym mozna trafic do piekla i trzeba zalowac za grzechy i sie z tego wyspowiadac, korzystac z sakramentu pokuty oraz sakramentu Komunii Swietej. Co ze smiercia? Czy pogrzeb wasz odbedzie sie na cmentarzu Katolickim? Jaka macie modlitwe przy pogrzebie? Czy moze prosicie wtedy o pomoc Ksiedza? Czy odchodzac od Kosciola Katolickiego bralyscie to pod uwage? Jak sie modlicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A ja mam pytanie do Martyny i autorki. Czy zyjecie z mezem w grzechu ? Bo jak bierzecie slub? W biblii jest napisane ze kobieta z mezem zawieraja sakrament malzenstwa i co Bog laczy niech czlowiek niech nie rozdziela. W Kosciele Katolickim mamy slub Koscielny. Co z tym ze kazdy czlowiek jest grzeszny i w grzechu smiertelnym mozna trafic do piekla i trzeba zalowac za grzechy i sie z tego wyspowiadac, korzystac z sakramentu pokuty oraz sakramentu Komunii Swietej. Co ze smiercia? Czy pogrzeb wasz odbedzie sie na cmentarzu Katolickim? Jaka macie modlitwe przy pogrzebie? Czy moze prosicie wtedy o pomoc Ksiedza? Czy odchodzac od Kosciola Katolickiego bralyscie to pod uwage? Jak sie modlicie? 

Martyna ma ślub z mężem w obrządku katolickim, bo mówiła kiedyś, już drugiego "protestanckiego" ślubu nie brała, więc uważa tamten sakrament za ważny, ale już reszty nie, bo ciągle hejtuje KK, co do samych małżeństw w protestantyzmie nie ma sakramentu, tam jest tylko taki kontrakt zawierany, oni dopuszczają rozwody i w razie co raz dwa można kontrakt rozwiązać i się rozejść, mają totalnie w dupie to co na temat małżeństw i rozwodów mówił Pan Jezus - protestanci to heretycy pełną parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Izajasza 41

10 Nie lękaj się, bo Ja jestem z tobą; 
nie trwóż się, bom Ja twoim Bogiem. 
Umacniam cię, jeszcze i wspomagam, 
podtrzymuję cię moją prawicą sprawiedliwą. 
11 Oto wstydem i hańbą się okryją 
wszyscy rozjątrzeni na ciebie. 
Unicestwieni będą i zginą 
ludzie kłócący się z tobą. 
12 Będziesz ich szukał, lecz nie znajdziesz 
tych ludzi, twoich przeciwników. 
Unicestwieni będą i na nic zejdą 
ludzie walczący z tobą. 
13 Albowiem Ja, Pan, twój Bóg, 
ująłem cię za prawicę 
mówiąc ci: «Nie lękaj się, 
przychodzę ci z pomocą». 
14 Nie bój się, robaczku Jakubie, 
nieboraku Izraelu! 
Ja cię wspomagam - wyrocznia Pana - 
odkupicielem5 twoim - Święty Izraela. 
15 Oto Ja przemieniam cię w młockarskie sanie6, 
nowe, o podwójnym rzędzie zębów: 
ty zmłócisz i wykruszysz góry, 
zmienisz pagórki w drobną sieczkę; 
16 ty je przewiejesz, a wicher je porwie 
i trąba powietrzna rozmiecie. 
Ty natomiast rozradujesz się w Panu, 
chlubić się będziesz w Świętym Izraela. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Autorka napisał:

Izajasza 41

10 Nie lękaj się, bo Ja jestem z tobą; 
nie trwóż się, bom Ja twoim Bogiem. 
Umacniam cię, jeszcze i wspomagam, 
podtrzymuję cię moją prawicą sprawiedliwą. 
11 Oto wstydem i hańbą się okryją 
wszyscy rozjątrzeni na ciebie. 
Unicestwieni będą i zginą 
ludzie kłócący się z tobą. 
12 Będziesz ich szukał, lecz nie znajdziesz 
tych ludzi, twoich przeciwników. 
Unicestwieni będą i na nic zejdą 
ludzie walczący z tobą. 
13 Albowiem Ja, Pan, twój Bóg, 
ująłem cię za prawicę 
mówiąc ci: «Nie lękaj się, 
przychodzę ci z pomocą». 
14 Nie bój się, robaczku Jakubie, 
nieboraku Izraelu! 
Ja cię wspomagam - wyrocznia Pana - 
odkupicielem5 twoim - Święty Izraela. 
15 Oto Ja przemieniam cię w młockarskie sanie6, 
nowe, o podwójnym rzędzie zębów: 
ty zmłócisz i wykruszysz góry, 
zmienisz pagórki w drobną sieczkę; 
16 ty je przewiejesz, a wicher je porwie 
i trąba powietrzna rozmiecie. 
Ty natomiast rozradujesz się w Panu, 
chlubić się będziesz w Świętym Izraela. 

 

Źle sobie autorko to tłumaczysz. Skoro tak negatywny wpływ macie na ludzi, że was hejtują i zaczynają dokuczać to znaczy, że to od Boga nie pochodzi a od diabła. Bo w przeciwieństwie do was my widzimy herezje.

Ks. prof. Tadeusz Guz: Czym się różni nasza święta wiara od herezji protestantyzmu

Ks. prof. Tadeusz Guz w jak zawsze erudycyjnym i celnym wykładzie wyjaśnia, czym różni się święta wiara katolicka podawana wierzącym przez Kościół, od heretyckich błędów głoszonych przez protestantów. Zachęcamy do wysłuchania całego wystąpienia katolickiego uczonego.

https://www.youtube.com/watch?v=iDnLik4jqnk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Autorka napisał:

Izajasza 41

10 Nie lękaj się, bo Ja jestem z tobą; 
nie trwóż się, bom Ja twoim Bogiem. 
Umacniam cię, jeszcze i wspomagam, 
podtrzymuję cię moją prawicą sprawiedliwą. 
11 Oto wstydem i hańbą się okryją 
wszyscy rozjątrzeni na ciebie. 
Unicestwieni będą i zginą 
ludzie kłócący się z tobą. 
12 Będziesz ich szukał, lecz nie znajdziesz 
tych ludzi, twoich przeciwników. 
Unicestwieni będą i na nic zejdą 
ludzie walczący z tobą. 
13 Albowiem Ja, Pan, twój Bóg, 
ująłem cię za prawicę 
mówiąc ci: «Nie lękaj się, 
przychodzę ci z pomocą». 
14 Nie bój się, robaczku Jakubie, 
nieboraku Izraelu! 
Ja cię wspomagam - wyrocznia Pana - 
odkupicielem5 twoim - Święty Izraela. 
15 Oto Ja przemieniam cię w młockarskie sanie6, 
nowe, o podwójnym rzędzie zębów: 
ty zmłócisz i wykruszysz góry, 
zmienisz pagórki w drobną sieczkę; 
16 ty je przewiejesz, a wicher je porwie 
i trąba powietrzna rozmiecie. 
Ty natomiast rozradujesz się w Panu, 
chlubić się będziesz w Świętym Izraela. 

 

Źle sobie autorko to tłumaczysz. Skoro tak negatywny wpływ macie na ludzi, że was hejtują i zaczynają dokuczać to znaczy, że to od Boga nie pochodzi a od diabła. Bo w przeciwieństwie do was my widzimy herezje.

Ks. prof. Tadeusz Guz: Czym się różni nasza święta wiara od herezji protestantyzmu

Ks. prof. Tadeusz Guz w jak zawsze erudycyjnym i celnym wykładzie wyjaśnia, czym różni się święta wiara katolicka podawana wierzącym przez Kościół, od heretyckich błędów głoszonych przez protestantów. Zachęcamy do wysłuchania całego wystąpienia katolickiego uczonego.

https://www.youtube.com/watch?v=iDnLik4jqnk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najświętsza i Najdroższa Matko moja, Królowo Pokoju i Matko Miłosierdzia, ja, nędzny grzesznik, w uniżeniu najgłębszym, upadam przed Tobą i z miłością najgorętszą przepraszam Ciebie za grzechy swoje i za grzechy wszystkich grzeszników, że w takiej boleści pogrążaliśmy Twoje Niepokalane Serce. Ty się gniewać nie umiesz. Matko Najsłodsza, Ty kochać i cierpieć umiałaś, żyjąc na tej ziemi, a teraz, gdy królujesz w niebie, kochać i przebaczać umiesz. Więc przebacz nam, że tak okrutnie umęczyliśmy i tak strasznie ukrzyżowaliśmy Syna Twojego: przebacz nam, że dotąd grzechy nasze nieustannie Go na krzyż przybijają, przebacz, że tak znieważamy Jego łaski. Jego natchnienia, Jego słowa głoszone w Kościele i Jego święte Sakramenty. Przebacz wszystkie bluźnierstwa bezbożnych przeciw Tobie miotane. Przebacz nam wszystkie grzechy nasze: przebacz wszystkie zbrodnie całego świata, które ja, najniegodniejszy twój sługa, jako moje własne do Ciebie przynoszę. Zdejmij Je ze mnie, Matko Miłosierdzia, i rzuć w Rany Boskiego Syna Twojego, Przenajdroższą Krew Jego ofiarując za nas ojcu Przedwiecznemu, uproś łzy pokuty i zechciej od nas odwrócić straszne karanie, na które tak słusznie zasłużyliśmy. O Maryjo, Matko nasza, wszystkie krzywdy przez nas Twemu Niepokalanemu Sercu wyrządzone, nagradzamy Ci Przenajdroższym Sercem Jezusa, Jego miłość i błogosławieństwo ofiarując Tobie. O Maryjo, bądź za wszystko i bez końca uwielbiona! Niech będzie uwielbione Twoje Niepokalane Poczęcie, Twoje nienaruszone Dziewictwo, Twoje cudowne Wniebowzięcie, Twoje chwalebne królowanie nad niebem i ziemią. Twoje wszechmocne do Boga pośrednictwo, Twoje miłosierdzie bez granic, Twoje boleści na ziemi wycierpiane i wiekuiste radości Twoje. Cała i we wszystkim bądź pochwalona, o Maryjo wszelkiej chwały i miłości godna. Pozwól nam wielbić Ciebie nieustannie na tej ziemi i rozszerzać coraz więcej cześć ku Niepokalanemu Sercu Twojemu, a po śmierci zaprowadź nas do nieba, abyśmy z Tobą, o Matko Jezusa i Matko nasza. Trójcę Przenajświętszą po wszystkie wieki chwalili. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

Martyna ma ślub z mężem w obrządku katolickim, bo mówiła kiedyś, już drugiego "protestanckiego" ślubu nie brała, więc uważa tamten sakrament za ważny, ale już reszty nie, bo ciągle hejtuje KK, co do samych małżeństw w protestantyzmie nie ma sakramentu, tam jest tylko taki kontrakt zawierany, oni dopuszczają rozwody i w razie co raz dwa można kontrakt rozwiązać i się rozejść, mają totalnie w dupie to co na temat małżeństw i rozwodów mówił Pan Jezus - protestanci to heretycy pełną parą

Przestańcie już krytykować Martynę, ona prawdopodobnie dostała od Boga łaskę opiekowania się zagubionymi protestanckimi owieczkami, i tymi powinna się zajmować. 

Nawracanie katolików i osądzanie ich nie jest dla Martyny powołaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Martyna i autorka zostały powołane przed demony, żeby głosić herezje i zwieść owieczki na tej ziemi. Co to za ślub kontrakt? Ja ...... w Biblii jest napisane, żeby przed Bogiem zawierać małżeństwo a nie przed urzędnikiem jak w urzędzie stanu cywilnego plus pewnie będą chciały być pochowane na cmentarzu Katolickim hipokrytki..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×