Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Autorka

Biblia, ludzie proszę czytajcie

Polecane posty

Gość gość

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu. Jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków.
Amen.

O mój Jezu,
przebacz nam nasze grzechy,
zachowaj nas od ognia piekielnego,
zaprowadź wszystkie dusze do nieba
i dopomóż szczególnie tym,
którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia.

Gość gość

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu. Jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków.
Amen.

O mój Jezu,

Gość gość

Amen.

O mój Jezu,

Gość gość

Wierzę w Boga, Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, i w Jezusa Chrystusa, Syna Jego jedynego, Pana naszego, który się począł z Ducha Świętego, narodził się z Maryi Panny, umęczon pod Ponckim Piłatem, ukrzyżowan, umarł i pogrzebion.
Zstąpił do piekieł, trzeciego dnia zmartwychwstał. Wstąpił na niebiosa, siedzi po prawicy Boga Ojca wszechmogącego.
Stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych.
Wierzę w Ducha Świętego, święty Kościół powszechny, świętych obcowanie, grzechów odpuszczenie, ciała zmartwychwstanie, żywot wieczny.
Amen.

Gość gość

Wierzę w Boga, Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, i w Jezusa Chrystusa, Syna Jego jedynego, Pana naszego, który się począł z Ducha Świętego, narodził się z Maryi Panny, umęczon pod Ponckim Piłatem, ukrzyżowan, umarł i pogrzebion.
Zstąpił do piekieł, trzeciego dnia zmartwychwstał. Wstąpił na niebiosa, siedzi po prawicy Boga Ojca wszechmogącego.
Wierzę w Ducha Świętego, święty Kościół powszechny, świętych obcowanie, grzechów odpuszczenie, ciała zmartwychwstanie, żywot wieczny.
Amen.

Gość gość

Amen.

Gość gość

Słowa Ewangelii według świętego Jana

Jezus powiedział do swoich uczniów:
«Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie. W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem. Znacie drogę, dokąd Ja idę».
Odezwał się do Niego Tomasz: «Panie, nie wiemy, dokąd idziesz. Jak więc możemy znać drogę?»
Odpowiedział mu Jezus: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie».

Oto słowo Pańskie.

Gość gość

Amen.

Gość gość

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Gość gość

Litania Loretańska
do Najświętszej Maryi Panny

Kyrie, elejson.Chryste, elejson. Kyrie, elejson.

Chryste, usłysz nas.Chryste, wysłuchaj nas.

Ojcze z nieba, Boże,zmiłuj się nad nami.

Synu, Odkupicielu świata, Boże,zmiłuj się nad nami.

Duchu Święty, Boże,zmiłuj się nad nami.

Święta Trójco, Jedyny Boże,zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo,módl się za nami.

Święta Boża Rodzicielko,módl się za nami.

Święta Panno nad pannami,módl się za nami.

Matko Chrystusowa,módl się za nami.

Matko Kościoła,módl się za nami.

Matko łaski Bożej,módl się za nami.

Matko Miłosierdzia,módl się za nami.

Matko nieskalana,módl się za nami.

Matko najczystsza,módl się za nami.

Matko dziewicza,módl się za nami.

Matko nienaruszona,módl się za nami.

Matko najmilsza,módl się za nami.

Matko przedziwna,módl się za nami.

Matko dobrej rady,módl się za nami.

Matko Stworzyciela,módl się za nami.

Matko Zbawiciela,módl się za nami.

Panno roztropna,módl się za nami.

Panno czcigodna,módl się za nami.

Panno wsławiona,módl się za nami.

Panno można,módl się za nami.

Panno łaskawa,módl się za nami.

Panno wierna,módl się za nami.

Zwierciadło sprawiedliwości,módl się za nami.

Stolico mądrości,módl się za nami.

Przyczyno naszej radości,módl się za nami.

Przybytku Ducha Świętego,módl się za nami.

Przybytku chwalebny,módl się za nami.

Przybytku sławny pobożności,módl się za nami.

Różo duchowna,módl się za nami.

Wieżo Dawidowa,módl się za nami.

Wieżo z kości słoniowej,módl się za nami.

Domie złoty,módl się za nami.

Arko przymierza,módl się za nami.

Bramo niebieska,módl się za nami.

Gwiazdo zaranna,módl się za nami.

Uzdrowienie chorych,módl się za nami.

Ucieczko grzesznych,módl się za nami.

Pocieszycielko strapionych,módl się za nami.

Wspomożenie wiernych,módl się za nami.

Królowo Aniołów,módl się za nami.

Królowo Patriarchów,módl się za nami.

Królowo Proroków,módl się za nami.

Królowo Apostołów,módl się za nami.

Królowo Męczenników,módl się za nami.

Królowo Wyznawców,módl się za nami.

Królowo Dziewic,módl się za nami.

Królowo wszystkich Świętych,módl się za nami.

Królowo bez zmazy pierworodnej poczęta,módl się za nami.

Królowo wniebowzięta,módl się za nami.

Królowo różańca świętego,módl się za nami.

Królowo rodzin,módl się za nami.

Królowo pokoju,módl się za nami.

Królowo Polski,módl się za nami.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,przepuść nam, Panie.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,wysłuchaj nas, Panie.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,zmiłuj się nad nami.

K. Módl się za nami, Święta Boża Rodzicielko.

W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się. Panie, nasz Boże, daj nam, sługom swoim, cieszyć się trwałym zdrowiem duszy i ciała, † i za wstawiennictwem Najświętszej Maryi, zawsze Dziewicy, * uwolnij nas od doczesnych utrapień i obdarz wieczną radością. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Antyfona

Pod Twoją obronę uciekamy się, Święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosławiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. Z Synem swoim nas pojednaj, Synowi swojemu nas polecaj, swojemu Synowi nas oddawaj.

Modlitwa św. Bernarda

Pomnij, o Najświętsza Panno Maryjo, że nigdy nie słyszano, abyś opuściła tego, kto się do Ciebie ucieka, Twej pomocy wzywa, Ciebie o przyczynę prosi. Tą ufnością ożywiony, do Ciebie, o Panno nad pannami i Matko, biegnę, do Ciebie przychodzę, przed Tobą jako grzesznik płaczący staję. O Matko Słowa, racz nie gardzić słowami moimi, ale usłysz je łaskawie i wysłuchaj. W. Amen.

Gość Autorka

Błogosławię cię biedny człowieku, niech Bóg cię prowadzi, niech zdejmie z ciebie to opętanie w Imieniu Jezusa Chrystusa.

Gość gość

Niewiasto autorko nie obrażaj Boga bo Bóg wywyższył Maryję Matkę Bożą bez grzechu pierworodnego i dał nam modlitwę na różańcu.

Gość gość

Rzucić protestantowi zdrowaśką to piana z ust im leci jak diabłu.

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

Otwórz oczy autorko... czyż nie myślisz że odchodząc od Kościoła Chrystusa będziesz cierpiała w czyśćcu najgłębszym za to żeś odrzuciłam najświętsze Sakramenty jakim jest pokuta oraz przyjęcie Pana Jezusa do serca?

Jest tyle świętych Ojciec Pio, Święta Faustyna, Święta Hiacynta, Franciszek i Łucja.

Nawróć się kobieto i niech Ci Pan otworzy oczy bo zboczyłaś na złą drogę.

Gość gość

Autorko i martyno w jakim celu zwodzisz ludzi ? Droga do zbawienia przez Kościół Chrystusa zwany Kościół Katolicki...Pierwszym Papieżem był ŚW PIOTR!

Gość 789

Czysciec czy nizsze piekło jak ten świat Seta, ktory jest Rajem w w wymiarze Bycia samym Bogiem? nie mam pojecia odpowiedz zna tylko jedno wolne od iluzji MAJA! Brahmę amida i sama dewa Niewiedzy, my przejawieni w swiecie Boga, bedac Nim.:classic_cool: clo czy dobro to nasz Bog i nasze zycie nie realne, dla nas a dle niego niekonecznie.. demony niewiedzy.=.
Wolny |Od niej jest Brahman nembutsu amida butsu._. my zas nie.-.

Gość gość

Chciałoby się... po śmierci jest niebo, czyściec i piekła na równi w ziemi ale po śmierci tam gdzie dusza zasługuje to trafia... Biada autorce i martynie które odeszły od PRAWDY jakim jest Kościół Chrystusa Katolicko i które prześladują Kościół Chrystusa i dodatkowo jego Świętą Matkę Bożą.

Gość gość

Autorko niech Ciebie Matka Boża ma w opiece i modliła się za Ciebie, szkoda że od prawdy odeszłaś. Wróć :)

Gość Autorka

Matka Jezusa Chrystusa umarła, była zwykłym człowiekiem i po prostu umarła i czeka na zmartwychwstanie.

A twoja królowa niebios to demon, którego Jezus Chrystus już dawno pokonał. Chwała mojemu Panu i Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi! 🙂 Nie boję się twojego demona, bo ten który jest ze mną większy jest!! Allelujah! 🙂 🙂 🙂 

Gość gość

Autorka ty nie wiesz o czym piszesz!

To Pan Jezus zmartwychwstał a ludzie po śmierci idą do Boga, czyśćca lub piekła tam gdzie zasłużyli.

Obrażając Matkę Bożą obrażasz także Pana Jezusa jej syna... Skąd w Tobie tego buntu przeciw Bogu? Dzięki Matce Bożej przybliżyłam się do wiary, odnalazłam Boga, Ducha Świętego oraz P. Jezusa! Matka Boża pomogła mi w trudnych chwilach i przyciągnęła do mojego zbawiciela P. Jezusa!

Wiara w Boga nie kończy się na Biblii! Są też świadectwa Siostry Faustyny! Święty Jan Bosko!

Matka Boża jest i będzie i jest w Niebie a przy egzorcyzmach demony się jej boją bo ma w sobie tyle pokory.

Zresztą sama się przekonasz po śmierci w jakiej obłudzie żyłaś przechodząc na protestantyzm.... Jak odchodząc od prawdziwego Kościoła obraziłaś swojego Boga....

Gdzie masz swoje dary Ducha Świętego?

Bóg wynosi zdolność poznawczą człowieka do takiego poziomu, na którym dostrzega on rzeczywistość normalnie przewyższającą jego możliwości postrzegania. Dlatego kiedy idziemy z wiarą, to Pan Bóg wszystko nam pobłogosławi. W tych najgorszych trudnościach Bóg ma przygotowaną chwałę dla Siebie. Dlatego otwórzmy swoje serce dla Pana i czytajmy Boże Słowo. Musimy ukorzyć się przed Nim i strzeżmy się, żeby nie rozgniewać Bożego Oblicza. A robimy to, kiedy mamy wątpliwości. Często Bóg do nas mówi poprzez różne kazania oraz innych ludzi, którzy są wokół nas. Ponieważ jesteśmy ambasadorami Chrystusa i mamy wypełniać Bożą wolę. Dlatego otrzymaliśmy prawo oraz moc. Bóg pragnie dać nam Jezusa na każdy dzień.

Gość gość

Protestanci nie różnią się od żydów którzy odrzucili PANA JEZUSA. To przykre... Wolą wierzyć w lutra i jego biblię zamiast prawdziwą...

Gość gość

martyna 33 a Pan Jezus dał nam Ducha Świętego :) niedługo pięćdziesiątnica gdzie Matka Boża tak samo była na zebraniu... i wszyscy mieli dar prorokowania i języków! W tych czasach tak samo można doświadczyć.

Gość gość

Dlaczego tylko powinniśmy się opierać na biblii? Czy samo opieranie się na biblii nie zwiedzie nas w czasach ostatecznych?

Siostra Faustyna czy Fatima to było kłamstwo? W jakim celu? Skoro takie cuda przyciągają do Boga to dlaczego miałoby być to kłamstwem?

Jeśli by ludzie odchodzili od wiary to rozumiem ale w takim przypadku nasza Matka Boża jest Królową Polski która pragnie abyśmy modlili się do Pana Jezusa i go wychwalali! Matka Boża jest wywyższona przed aniołami!

Autorko, dziękuję. Obejrzę dzisiaj ten film. Na temat Marii, absolutnie masz rację. Katolicy nazywają ją swoją Królową. A już w Starym Testamencie była Królowa niebios: "Dzieci zbierają drwa, a ojcowie rozniecają ogień; kobiety ugniatają ciasto, aby wypiekać placki dla królowej niebios, cudzym bogom wylewa się ofiary z płynów, aby mnie obrażać" (Jerem.7.18). A na temat czyśćca co Biblia mówi: "Tak mówi Pan: Oto Ja daję wam do wyboru: Drogę życia albo drogę śmierci" (Jerem.21.8).

Gość subnet

Królowa Niebios i ziemi to Maryja, obecnie przekazuję orędzia z Oliveto Citra, razem z dziećmi z Fatimy: Łucją, Hiacyntą i Franciszkiem, które przychodzą z Nią z nieba.

https://www.youtube.com/watch?v=a3xidj1Adok

Zapowiada wiele z tego, co niedługo będzie.

Gość subnet

Królowa Niebios i ziemi to Maryja, obecnie przekazuję orędzia z Oliveto Citra, razem z dziećmi z Fatimy: Łucją, Hiacyntą i Franciszkiem, które przychodzą z Nią z nieba.

Zapowiada też wiele z tego, co niedługo będzie.

21 godzin temu, Gość gosc napisał:

tak apropo filmu "Jaki jest najwiekszy grzech kościoła" z kanału 7 metrów pod ziemią, warto jako uzupełnienie obejrzeć to...

https://www.youtube.com/watch?v=8z8b2RuIpdM

ten "ksiądz" wcale sam nie odszedł z kapłaństwa, tylko został wywalony za szerzenie zgorszenia i za związki z kobietami... a teraz się zemścił i wyżył na kościele w wywiadzie dla "7 metrów pod ziemią"

Wynurzenia byłych księży na temat kościoła są jak gorzkie wspomnienia rozwodników o swoich byłych... w postaci projekcji na caly naród babski. :) tak samo ten "ksiądz" z racji tego że wyleciał (i bardzo dobrze że wyleciał, brawo dla przełożonych) za szerzenie zgorszenia, to teraz nienawidzi za to całego kościoła

taka jest właśnie prawda o tym panu, ale wielu łyknęło filmik z kanału 7 metrów pod ziemią i już o tym jak wygląda prawda nie wiedzą

ludzie trzeba mieć swoje zdanie a nie bo ten powie to a tamten tamto......ja mam wiarę jak beton...i żadne ...pie/prz/enie MNIE NIE WZRUSZY......a co ..mnie obchodzi co ktoś gada....NO I CO Z TEGO ZE KSIĘŻA....ZROBILI ŹLE...NO I CO Z TEGO...A MNIE TO G..OBCHODZI...CO OBGADYWAĆ CI SIĘ CHCE..JA PILNUJE SWOJEGO NOSA..I SWOICH BŁĘDÓW......KAŻDY MA JAKIEŚ COŚ ZA KOSZULA..NIKT NIE JeST SW.....OWSZEM KSIĘDZA DO PIERDLA...ALE NIE ZARAZ PANIKA ...I SIĘ NAKRĘCAĆ tymi emocjami a co ja nie mam rozumu....a jak własny ojciec był nie lepszy...to co....to teraz co sic i to rozgadywać....ludzi gdzie wasz rozum.......no i co z tego...to teraz trzeba to przezywa i się nakręcać.....100 tys..x to gadać....było minęło księdza do pierdla.i pozamiatane..a co z tymi rodzicami co tak samo robili....TEGO SIĘ NIE NAGŁAŚNIAĆ........DLACZEGO TEGO NIE WYWLEKACIE NA ROZGŁOS...?..DLACZEGO TYCH NIE CHCECIE UKARAĆ.....PYTAM???

Przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem. I Bóg nie powołał nas, abyśmy byli częścią tego systemu. Dlatego Biblia musi być fundamentem tego, jakimi ludźmi powinniśmy być. Pan Jezus powiedział: "Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych” (Mt 4, 4b). Te słowa jednoznacznie wskazują człowiekowi na hierarchię wartości, którą zobowiązany jest zachować, jeśli pragnie być zbawiony. Powinniśmy najpierw szukać Królestwa Bożego, a nie Bożego uzdrowienia, czy nawet Bożej pomocy. A to Królestwo to nie pokarm i napój, lecz sprawiedliwość, pokój oraz radość w Duchu Świętym. Kto w tym służy Chrystusowi, miły jest Bogu. Królestwo Boże jest blisko każdego z nas.

2 minuty temu, martyna 33 napisał:

Przyjaźń ze światem jest nieprzyjaźnią z Bogiem. I Bóg nie powołał nas, abyśmy byli częścią tego systemu. Dlatego Biblia musi być fundamentem tego, jakimi ludźmi powinniśmy być. Pan Jezus powiedział: "Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych” (Mt 4, 4b). Te słowa jednoznacznie wskazują człowiekowi na hierarchię wartości, którą zobowiązany jest zachować, jeśli pragnie być zbawiony. Powinniśmy najpierw szukać Królestwa Bożego, a nie Bożego uzdrowienia, czy nawet Bożej pomocy. A to Królestwo to nie pokarm i napój, lecz sprawiedliwość, pokój oraz radość w Duchu Świętym. Kto w tym służy Chrystusowi, miły jest Bogu. Królestwo Boże jest blisko każdego z nas.

Amen!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować