Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolla_jestem

Tatuaże u kobiety

Polecane posty

Mężczyźni pytanie przede wszystkim do Was- podobają Wam się kobiety z tatuażami, co o nich myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Karolla_jestem napisał:

Mężczyźni pytanie przede wszystkim do Was- podobają Wam się kobiety z tatuażami, co o nich myślicie?

O Matko, ja uwielbiam, dosłownie szaleję na punkcie tatuaży u kobiet. Oczywiście w granicach pewnego rozsądku (wytatuowane całe ciało czy twarz, oko, powieki w ogóle mnie nie kręcą) . Niestety nie miałem okazji , być bliżej z żadną kobietą, która ma więcej niż jeden malutki tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wiedzieć :classic_rolleyes:

Zamierzam sobie zrobić kilka (z czego jeden dosyć spory). Mam już nawet umówioną date i tak z ciekawości chciałam wiedzieć jak mężczyźni takie kobiety odbierają😀 bardzo Ci dziękuję za tą odpowiedź 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Karolla_jestem napisał:

Fajnie wiedzieć :classic_rolleyes:

Zamierzam sobie zrobić kilka (z czego jeden dosyć spory). Mam już nawet umówioną date i tak z ciekawości chciałam wiedzieć jak mężczyźni takie kobiety odbierają😀 bardzo Ci dziękuję za tą odpowiedź 😘

Nie wiem, jak inni na to reagują, ja odpowiadam tylko za siebie. Sam zresztą chcę sobie jakiś duży zrobić, ale nie mam jeszcze dogranego pomysłu - mimo, że moja żona ich nie lubi. 

A gdzie sobie chcesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem facetem, ale się wypowiem. Jeżeli chcesz robić to rób, facet sam się znajdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kotwin napisał:

Nie wiem, jak inni na to reagują, ja odpowiadam tylko za siebie. Sam zresztą chcę sobie jakiś duży zrobić, ale nie mam jeszcze dogranego pomysłu - mimo, że moja żona ich nie lubi. 

A gdzie sobie chcesz zrobić?

Jeden malutki na obojczyku i drugi większy na przedramieniu (motyw przewodni wilk) na drugim przedramieniu również bym chciała, ale wciąż szukam inspiracji :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karolla_jestem napisał:

Jeden malutki na obojczyku i drugi większy na przedramieniu (motyw przewodni wilk) na drugim przedramieniu również bym chciała, ale wciąż szukam inspiracji :classic_smile:

Z pomysłem jest najgorzej, ja już tak myślę od kilku lat;) A tak z ciekawości, orientujesz się teraz w cenach tatuaży, bo ja stawkami do tej pory w ogóle się nie interesowałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam. Jakiś mały, subtelny tatuaż ujdzie rzecz jasna, ale duże na całe ramię czy spory tatuaż na plecach, moim zdaniem odejmuje urody kobietom. Ale to moja opinia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Nie jestem facetem, ale się wypowiem. Jeżeli chcesz robić to rób, facet sam się znajdzie 

Hej 😀 

Też tak uważam. Jestem już zdecydowana, a pytam z czystej ciekawości 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitka z tatuażami

Odkąd zrobiłam czuję się lepiej. Dodały mi pewności siebie. Z ceną jest różnie. Ogólnie kilka stowek trzeba poświęcić. Ale warto 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Nie... wiele wad mogę u kobiet zaakceptować, łącznie z lekką nadwagą czy celulitem, ale tatuaż to automatyczny turn off dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzgzg

Nieeee... podobają mi się kobiety z dziarami.  😕 bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię dziar u lasek. Jak widzę na tinderku laskę z tatuażami to z automatu swipe w lewo 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JonnyDaniels napisał:

Nie lubię dziar u lasek. Jak widzę na tinderku laskę z tatuażami to z automatu swipe w lewo 😛

No cóż..każdy preferuje coś innego 😀 najważniejsze, to czuć się dobrze sam ze sobą 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Kobitka z tatuażami napisał:

Odkąd zrobiłam czuję się lepiej. Dodały mi pewności siebie. Z ceną jest różnie. Ogólnie kilka stowek trzeba poświęcić. Ale warto 😉

Ja bym chciał taki duży, który zajmuje cały prawy bark i zachodzi na ramię. Mam budżet około 2000 zł i zastanawiam się czy starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf

Uważam że tatuaże szpecą kobiece ciała, odejmują kobietom delikatności, subtelności. Kobiety z tatuażami kojarzą mi się z lesbijkami, dziwne ale tak mam. Ale co kto lubi. 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja jestem w stanie zaakceptować małe tatuaże,nie nachalne.Duże tatuaże u kobiety w ogóle do mnie nie przemawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kotwin napisał:

Z pomysłem jest najgorzej, ja już tak myślę od kilku lat;) A tak z ciekawości, orientujesz się teraz w cenach tatuaży, bo ja stawkami do tej pory w ogóle się nie interesowałem?

Ceny pewnie są ustalane indywidualnie. Wszystko zależy od tego, co to za tatuaż, jaki wzór itd ale mogę Ci powiedzieć, bo z góry już się dowiadywałam, to mój tatuaż na przedramieniu to koszt 900zł. Także nie jest to tani "biznes'' 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakieś małe ok ale wielkie jak dla mnie są oblesne. Każda karyna ma jakąś sentencje z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I zgadzam się

2 minuty temu, Gość olaf napisał:

Uważam że tatuaże szpecą kobiece ciała, odejmują kobietom delikatności, subtelności. Kobiety z tatuażami kojarzą mi się z lesbijkami, dziwne ale tak mam. Ale co kto lubi. 😄😄😄

Też tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Karolla_jestem napisał:

Ceny pewnie są ustalane indywidualnie. Wszystko zależy od tego, co to za tatuaż, jaki wzór itd ale mogę Ci powiedzieć, bo z góry już się dowiadywałam, to mój tatuaż na przedramieniu to koszt 900zł. Także nie jest to tani "biznes'' 😀

Eee, spodziewałem się dużo wyższych cen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jakieś małe ok ale wielkie jak dla mnie są oblesne. Każda karyna ma jakąś sentencje z dupy.

Ta akurat się zgodzę, sentencje to najgorszy dramat jaki sobie można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kotwin napisał:

Eee, spodziewałem się dużo wyższych cen;)

No racja, da radę tyle uzbierać 😀 czasem lepiej zapłacić więcej i być naprawdę zadowolonym niż później żałować. Ja jestem "żóltodziobem'' nie orientuje się aż tak w cenach. Dla jednego, to dużo dla drugiego mało- wszystko zależy od tego ile dana osoba jest w stanie na to przeznaczyć 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Karolla_jestem napisał:

No racja, da radę tyle uzbierać 😀 czasem lepiej zapłacić więcej i być naprawdę zadowolonym niż później żałować. Ja jestem "żóltodziobem'' nie orientuje się aż tak w cenach. Dla jednego, to dużo dla drugiego mało- wszystko zależy od tego ile dana osoba jest w stanie na to przeznaczyć 😀 

A żeby doprecyzować, to ja lubię tatuaże u kobiet na dekolcie, pośladkach, szyi, brzuchu, plecach, udach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kotwin napisał:

Ta akurat się zgodzę, sentencje to najgorszy dramat jaki sobie można zrobić.

Racja. Sama na własne oczy widziałam u pewnego dresika tatuaż o treści "szacunek ludzi ulicy'' aż mnie zamurowało 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, kotwin napisał:

A żeby doprecyzować, to ja lubię tatuaże u kobiet na dekolcie, pośladkach, szyi, brzuchu, plecach, udach;)

Jak można sobie dekolt oszpecic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kotwin napisał:

A żeby doprecyzować, to ja lubię tatuaże u kobiet na dekolcie, pośladkach, szyi, brzuchu, plecach, udach;)

Tak się składa, że tatuaż na udzie to kolejny punkt na mojej liście 😀 ale najpierw trzeba uzbierać pieniążki:)

Baardzo podoba mi się motyw róż!! Ktoś może powie, że zbyt oklepane, ale co tam😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak można sobie dekolt oszpecic? 

Kwestia gustu, nie przekonamy siebie nawzajem, że to ładne lub nieładne. Choć bez wątpienia się zgodzę, że słabo wykonany tatuaż rzeczywiście ten dekolt oszpeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Karolla_jestem napisał:

Tak się składa, że tatuaż na udzie to kolejny punkt na mojej liście 😀 ale najpierw trzeba uzbierać pieniążki:)

Baardzo podoba mi się motyw róż!! Ktoś może powie, że zbyt oklepane, ale co tam😀

W tatuażach na udzie jest pewna magia, gdy one się na tym udzie zaczynają, ale nie widać ich w całości - dają wtedy taką erotyzującą nutkę tajemniczości;)

A jakie te róże - czarne czy kolorowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×