Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolla_jestem

Tatuaże u kobiety

Polecane posty

31 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Mocno przytulam i gratuluję poprawy 🙂 Mam nadzieję, że zasłonięcie blizn tylko bardziej poprawi Twoje samopoczucie.

Dziękuję Ci bardzo za te ciepłe słowa!😊 przytulam równie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Rozwiń myśl lub daj coś na sen 😉

Nie chce mi się rozwijać myśli o starym zazdrosnym alkoholiku i kobietach lecących na niego jak muchy do gowna. Na sen polecam ciepły koc i poduszkę 🤓też mam i jest miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Wiem o co chodzi. Nie będę za bardzo rozczulać się nad nim. 

A sen? Byłam długo w pracy. Im bardziej urobiona jak wół jestem, tym gorzej dla mnie zasnąć 🙃

 

Zazdroszczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kotwin napisał:

Ty to wiem, bo Ty lubisz tatuaże. Jak chce to niech wyrzuca, będzie sama kredyt spłacać;)

To żonka nie ma wyjścia😀  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie nicnierobienie jest fajne, nieczęsty luksus. Ja padam na pysk po ostatnich paru tygodniach i straaasznie podobało mi się, że mogłam się dzisiaj lenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Karolla_jestem napisał:

To żonka nie ma wyjścia😀  

Kiedyś czytałam gdzieś (pewnie nawet na tym forum) historię o facecie który zostawił partnerkę bo zrobiła sobie tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Dlatego właśnie nicnierobienie jest fajne, nieczęsty luksus. Ja padam na pysk po ostatnich paru tygodniach i straaasznie podobało mi się, że mogłam się dzisiaj lenić

Nie zgadzam się, ja mam wolne od poniedziałku i już ku/rwi/cy dostaję w domu. Nudzi mi się diabelnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Karolla_jestem napisał:

To żonka nie ma wyjścia😀  

No chyba nie ma;) Może ewentualnie seksu odmawiać, ale to chyba nawet dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Kiedyś czytałam gdzieś (pewnie nawet na tym forum) historię o facecie który zostawił partnerkę bo zrobiła sobie tatuaż

To już radykalna opcja, mi to na szczęście nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kotwin napisał:

Nie zgadzam się, ja mam wolne od poniedziałku i już ku/rwi/cy dostaję w domu. Nudzi mi się diabelnie...

To idź na spacer - lenienie się nie mysi być leżeniem, chociaż strasznie mi się to teraz podoba. Chodzi po prostu o robienie czegoś czego nie musisz robić ani nie wymaga to planowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

To idź na spacer - lenienie się nie mysi być leżeniem, chociaż strasznie mi się to teraz podoba. Chodzi po prostu o robienie czegoś czego nie musisz robić ani nie wymaga to planowania

No właśnie chciałem gdzieś pójść, nawet pojechać sobie kompletnie samemu w Bieszczady, ale pogoda taka beznadziejna, że mi się odechciało. Poza tym, mam dużą i ważną rzecz do zrobienia w dom, a jakie wiadomo takich rzeczy najbardziej nie chce się robić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kotwin napisał:

No właśnie chciałem gdzieś pójść, nawet pojechać sobie kompletnie samemu w Bieszczady, ale pogoda taka beznadziejna, że mi się odechciało. Poza tym, mam dużą i ważną rzecz do zrobienia w dom, a jakie wiadomo takich rzeczy najbardziej nie chce się robić... 

Łączę się bólu myśląc o górze prania które muszę poskładać. 

Przynajmniej ten miesiąc powinien być dla mnie fajny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

Łączę się bólu myśląc o górze prania które muszę poskładać. 

Przynajmniej ten miesiąc powinien być dla mnie fajny 😄

To życzę Ci, aby przez tą noc pranie samo się złożyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kotwin napisał:

To życzę Ci, aby przez tą noc pranie samo się złożyło;)

Jedyne co się z praniem zrobi to mój kot uwali się do spania i zostawi na nim włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

Jedyne co się z praniem zrobi to mój kot uwali się do spania i zostawi na nim włosy

Polecam raz wrzucić kota razem z praniem do pralki, powinien się oduczyć spać na ciuchach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kotwin napisał:

Polecam raz wrzucić kota razem z praniem do pralki, powinien się oduczyć spać na ciuchach;)

Nie ma potrzeby, osiągnęłam etap bycia kocią mamą kiedy człowiek po prostu akceptuje, że ma na sobie kocie włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Nie ma potrzeby, osiągnęłam etap bycia kocią mamą kiedy człowiek po prostu akceptuje, że ma na sobie kocie włosy. 

Dobre podejście, z kotami się nie wygra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kotwin napisał:

Dobre podejście, z kotami się nie wygra

nie, zwłaszcza rozpieszczonymi. Moje kocham tak bardzo, że nawet będę miała je wytatuowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

nie, zwłaszcza rozpieszczonymi. Moje kocham tak bardzo, że nawet będę miała je wytatuowane

A matko!!! Co chcesz kotom tatuować??? Przecież przez sierść i tak nic nie będzie widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kotwin napisał:

A matko!!! Co chcesz kotom tatuować??? Przecież przez sierść i tak nic nie będzie widać;)

wygolę im boki jak na hipstera przystało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

wygolę im boki jak na hipstera przystało

Kurcze, słyszałem, że świnie się tatuuje, ale koty... NIe nadążam za tym światem. W moich czasach to nawet kombinezon dla psa był dziwactwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kotwin napisał:

Kurcze, słyszałem, że świnie się tatuuje, ale koty... NIe nadążam za tym światem. W moich czasach to nawet kombinezon dla psa był dziwactwem.

żarty żartami, ale są ludzie którzy tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

żarty żartami, ale są ludzie którzy tak robią

Że tatuują koty? A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie zwierzęta, a po co nie wiem...bo to idioci? Ta sama kategoria co ludzie zakładający kolczyki małym dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, salon tatuażu dla zwierząt, brzmi jak pomysł na biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kotwin napisał:

No chyba nie ma;) Może ewentualnie seksu odmawiać, ale to chyba nawet dobrze;)

Jak to dobrze?😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Karolla_jestem napisał:

Jak to dobrze?😀

Małżeństwa bywają skomplikowane zwłaszcza, gdy się nie dopasujesz w sprawach seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kotwin napisał:

Ja bym chciał taki duży, który zajmuje cały prawy bark i zachodzi na ramię. Mam budżet około 2000 zł i zastanawiam się czy starszy.

2000 powinno wystarczyć choć oczywiście wszystko zależy od salonu jaki się wybierze. Mój mąż za taki na cycu i zachodzących na ramię dał 1200 ok 3 lat temu. Wygląda super sexi zwłaszcza jak facet jest wysportowany więc polecam. Jeśli jesteś z tych drobniutkich to nie polecam bo troszkę to wygląda tak sobie. Same dziary moim zdaniem to super sprawa. Uprzedzam tylko, że uzależnić się można bardzo szybko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kobitka z tatuażami napisał:

2000 powinno wystarczyć choć oczywiście wszystko zależy od salonu jaki się wybierze. Mój mąż za taki na cycu i zachodzących na ramię dał 1200 ok 3 lat temu. Wygląda super sexi zwłaszcza jak facet jest wysportowany więc polecam. Jeśli jesteś z tych drobniutkich to nie polecam bo troszkę to wygląda tak sobie. Same dziary moim zdaniem to super sprawa. Uprzedzam tylko, że uzależnić się można bardzo szybko 😉

Jestem raczej przeciętny jeśli chodzi o budowę ciała, ale do drobnego na pewno mi daleko, ale nad wysportowaniem muszę jeszcze faktycznie popracować;) Uzależnić się można praktycznie od wszystkiego: gier komputerowych, jazdy na rowerze (znam ludzi, którzy wydają masę kasy na średnio potrzebne akcesoria i stroje), więc gdyby podchodzić do tego z takimi obawami nic w życiu nie powinniśmy robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×