Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolla_jestem

Tatuaże u kobiety

Polecane posty

1 minutę temu, kotwin napisał:

Jestem raczej przeciętny jeśli chodzi o budowę ciała, ale do drobnego na pewno mi daleko, ale nad wysportowaniem muszę jeszcze faktycznie popracować;) Uzależnić się można praktycznie od wszystkiego: gier komputerowych, jazdy na rowerze (znam ludzi, którzy wydają masę kasy na średnio potrzebne akcesoria i stroje), więc gdyby podchodzić do tego z takimi obawami nic w życiu nie powinniśmy robić;)

Chodzi mi o to że jak zaczniesz to z pewnością na 1 się nie skończy bo to tak bywa że zako...esz się w każdym następnym i nie możesz doczekać się kolejnego. Obawiać się nie ma czego i mieć gdzieś opinie innych. Straciłam tylko 1 "przyjaciółkę" i nie tęsknię szczerze. Zyskalam wielu innych w zamian bo jakoś ludzi ciągnie do mnie teraz dużo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie. Dla mnie tatuaże są kompletnie nieatrakcyjne. Jakiś mały, nierzucający się w oczy jeszcze ujdzie, ale ogólnie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość ... napisał:

Nie. Dla mnie tatuaże są kompletnie nieatrakcyjne. Jakiś mały, nierzucający się w oczy jeszcze ujdzie, ale ogólnie to nie.

Kwestia gustu. Każdy ma prawo do własnej opinii i szanuję je wszystkie. Jeśli o mnie chodzi to mały tatuaż nie ma sensu. Po co robić coś czego prawie nie widać lub jest np w majtkach? Poza tym domyślam się że przez wielu przeciwników byłabym spalona na stosie za to, że pozwoliłam synowi na mały tatuaż na nadgarstku przed 17 urodzinami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kobitka z tatuażami napisał:

Chodzi mi o to że jak zaczniesz to z pewnością na 1 się nie skończy bo to tak bywa że zako...esz się w każdym następnym i nie możesz doczekać się kolejnego. Obawiać się nie ma czego i mieć gdzieś opinie innych. Straciłam tylko 1 "przyjaciółkę" i nie tęsknię szczerze. Zyskalam wielu innych w zamian bo jakoś ludzi ciągnie do mnie teraz dużo 😁

Pewnie jest takie ryzyko, ale nie boję się go za bardzo. Tak, jak pisałem wcześniej wytatuowane ciało od stóp do głów mnie totalnie nie kręci (wręcz przeciwnie), dlatego w moim przypadku ryzyko jest minimalne. Poza tym, wydaje mi się, że jestem w miarę rozsądny i potrafię panować nad takimi pokusami - do tej pory wszelkie nałogi mnie jakoś omijały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, Kobitka z tatuażami napisał:

Kwestia gustu. Każdy ma prawo do własnej opinii i szanuję je wszystkie. Jeśli o mnie chodzi to mały tatuaż nie ma sensu. Po co robić coś czego prawie nie widać lub jest np w majtkach? Poza tym domyślam się że przez wielu przeciwników byłabym spalona na stosie za to, że pozwoliłam synowi na mały tatuaż na nadgarstku przed 17 urodzinami. 

Nic do tego nie mam. Syn i tak by go sobie zrobił, a ty mu po prostu pozwoliłaś wcześniej 🙂 Szanuję i decyzję i opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kotwin napisał:

Pewnie jest takie ryzyko, ale nie boję się go za bardzo. Tak, jak pisałem wcześniej wytatuowane ciało od stóp do głów mnie totalnie nie kręci (wręcz przeciwnie), dlatego w moim przypadku ryzyko jest minimalne. Poza tym, wydaje mi się, że jestem w miarę rozsądny i potrafię panować nad takimi pokusami - do tej pory wszelkie nałogi mnie jakoś omijały.

No tak samo myślę, że trzeba zachować rozsądek. U mnie stanęło na 4 i więcej nie planuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kobitka z tatuażami napisał:

No tak samo myślę, że trzeba zachować rozsądek. U mnie stanęło na 4 i więcej nie planuję. 

4 to i tak sporo - a gdzie masz i jakie tatuaże?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbbgfbf

tatuaż nad pupą u dziewczyny to poezja, takie podniecające ze już mi stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe tatuaże mogą mieć sens i fajnie wyglądac, widziałam parę tradycyjnych rękawów zrobionych z małych tatuaży - fajny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kotwin napisał:

4 to i tak sporo - a gdzie masz i jakie tatuaże?

 

Ogólnie pierwszy zrobiłam w trakcie chemioterapii. Chciałam mieć wspólny z mężem. Banalny- I❤️him i I❤️her na przedramieniach. Potem już polecialo :mandala na drugim przedramienia, piórko z wyciętym sercem na stopie dla męża i ostatnio róża od łokcia do nadgarstka. Nie żałuję żadnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kobitka z tatuażami napisał:

Ogólnie pierwszy zrobiłam w trakcie chemioterapii. Chciałam mieć wspólny z mężem. Banalny- I❤️him i I❤️her na przedramieniach. Potem już polecialo :mandala na drugim przedramienia, piórko z wyciętym sercem na stopie dla męża i ostatnio róża od łokcia do nadgarstka. Nie żałuję żadnego. 

Czyli generalnie celujesz w kończyny;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kotwin napisał:

Czyli generalnie celujesz w kończyny;) 

Yes. Szczerze mówiąc nie podobają mi się tatuaże na twarzy, szyi, udach i łydkach. Jako kobieta to bym też nie zrobiła na dekolcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Kobitka z tatuażami napisał:

Ogólnie pierwszy zrobiłam w trakcie chemioterapii. Chciałam mieć wspólny z mężem. Banalny- I❤️him i I❤️her na przedramieniach. Potem już polecialo :mandala na drugim przedramienia, piórko z wyciętym sercem na stopie dla męża i ostatnio róża od łokcia do nadgarstka. Nie żałuję żadnego. 

Bardzo mądrze 👍ciekawe który się tego podjął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bardzo mądrze 👍ciekawe który się tego podjął. 

Mozna robic tatuaze w trakcie chemioterapii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy nie znają dobrze tematu odpowiem, że owszem można tatuowac się w trakcie chemii. Nie wszystkie one są identyczne i nie wszystkim podaje się ją tak samo. Ja miałam 12 cykli i były duże odstępy czasu więc mogłam. Poza tym wszystko działo się za zgodą lekarza. Tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
Dnia 5.05.2019 o 00:40, Niegrzeczna napisał:

Mam kotkę 

Jej się nie da nie kochać 😍

 Nie wątpię, masz gładkowłosą, gołą czy z bujnym włosiem? :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnat
Dnia 5.05.2019 o 00:44, kotwin napisał:

Kurcze, słyszałem, że świnie się tatuuje, ale koty... NIe nadążam za tym światem. W moich czasach to nawet kombinezon dla psa był dziwactwem.

Na świniach przyszli tatuatorzy uczą się zawodu. Ich skóra jest najbardziej podobna do ludzkiej skóry i stanowi idealny "materiał" do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie na swiniach, tylko na swinskiej skorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik

popisane przesadnie baby wyglądają jak brudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda

Całe łapy kolorowe to już jest przesadnie.Nigdy nie masz pewności czy ta osoba się umyła bo nie sposób zauważyć brudu.Być może przed chwilą plewiła grządki i teraz zadowolona chodzi cała w kurzu bo przecież i tak nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość tak to prawda napisał:

Całe łapy kolorowe to już jest przesadnie.Nigdy nie masz pewności czy ta osoba się umyła bo nie sposób zauważyć brudu.Być może przed chwilą plewiła grządki i teraz zadowolona chodzi cała w kurzu bo przecież i tak nic nie widać

to ty myjesz się tylko jak brud WIDAĆ?! Co za...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddd
4 godziny temu, Jajko Pisanka napisał:

Zdefiniuj przesadnie 🙂

Chcesz zostac brudasem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość xddd napisał:

Chcesz zostac brudasem? 

Ja już teraz wyglądam tak jak mój nick sugeruje 🙂 

Brudasem nie jestem, dlatego przeraża mnie, że ktoś może za brud uważać tylko co to widać (zapewniam was, że czuć was na długo zanim kurz się do was przylepi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xddd
8 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Ja już teraz wyglądam tak jak mój nick sugeruje 🙂 

Brudasem nie jestem, dlatego przeraża mnie, że ktoś może za brud uważać tylko co to widać (zapewniam was, że czuć was na długo zanim kurz się do was przylepi)

Jak sobie chcesz. Spotykałem się raz z taką popisaną jak jajco wielkanocne. Była poryta na bani. Więc tatuaże kojarzą mi się z zagubioną dziewczynką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×