Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gość6732

Ból jajników po owulacji

Polecane posty

Hejka wszystkim 

Więc tak, 30.04 miałam mieć owulacje ale myślę że dostałam ja jednak dzień później, czyli w poniedziałek. We wtorek i środę kochałam się z moim chłopakiem z zabezpieczeniem i nie kończył we mnie. Jednak od tamtego czasu( dzisiaj jest 04.05) mam dziwne bóle jajnikow, tak jakby mnie rozpieralo w nich. Myślicie że to przez owulacje czy może jednak zaszlam? Pragnę zaznaczyć że przerwalam branie tabletek anty, i gdzieś uslyszalam że po nich nie wsysrko jest dobrze uregulowane i ciaza jest znikoma. Miał może ktoś taki problem i chce mipomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzień po 30.04 to środa(01.05.19r) nie poniedziałek. Kiedy doszło do współżycia 2-3.05?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, 28 miałam mieć, a podejrzewam że miałam 29. Seks był 30, z zabezpieczeniem prezerwatywa i przerywany 

Dlaczego tak bardzo boli kiedy osiągnę orgazm itp.? 

21 godzin temu, Karolina 🙂 napisał:

Witam,

Dzień po 30.04 to środa(01.05.19r) nie poniedziałek. Kiedy doszło do współżycia 2-3.05?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra340

Polecam monitorowanie cyklu. Ja od wielu lat używam komputera cyklu myway, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc. Wiem kiedy muszę się zabezpieczać by znowu nie zostać mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka

Podczas owulacji mogą boleć jajniki, jeśli to nietypowy ból warto skonsultować z ginekologiem. Dla mnie do obserwacji cyklu sprawdza się świetnie Afrodyta, tester owulacyjny ze śliny. Chwile to zajmuje, a naprawdę od razu widać, co z tą owulacją 🙂 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×