Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ka92

Plyn w macicy a ciaza

Polecane posty

Gość Ka92

Czesc. Moze ktos mial podobnie. Ostatnia miesiaczka spoznila mi sie tydzien, dostalam 6.04.19, wspolzylismy 24.04 i zakonczyl we mnie. Dzien pozniej mialam okropny bol w podbrzuszu i trafilam do szpitala, lekarz wykonal usg i zauwazyl plyn w macicy. Zapytal czy staramy sie o dziecko ale nie wytlumaczyl dlaczego a ja z nerwow nie zapytalam. Wczoraj powinnam dostac miesiaczke ale nie dostalam. Bola mnie piersi jak na miesiaczke. Czekac czy juz mozna zrobic test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka92

Myslicie ze moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

A ile dni trwa Twój cykl miesiączkowy czyli co ile dni masz krwawienia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka92

Przewaznie co 28 dni. Ostatni mialam co 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

W cyklu 28 dni płodne wypadają 12-16 dnia, a więc  w Twoim cyklu wypadałoby 18 - 22.04, czyli współżycie było po dniach płodnych. 

W cyklu 34 dni płodne wypadają 18-22 dnia,  a więc w Twoim cyklu wypadałoby  24 - 28.04, czyli współżycie było w dniach płodnych.

Współżyliście 24.04, więc w cyklu 34 jest prawdopodobieństwo, że zaszłaś w ciążę. Najlepiej zrobić test porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka92

4 dzien bez miesiaczki, zrobilam dzis test. 2 kreski z tym ze druga slabo widoczna ale widoczna. Nie chce sie nastawiac ze jestem w ciazy zeby pozniej sie nie rozvzarowac. Jutro jade na bete zeby miec pewnosc. Troche sie boje ze test wyszedl pozytywany przez ten plyn w macicy badz przez torbiel przy jajniku. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×