Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak zmieniły się wasze piersi po karmieniu?

Polecane posty

Gość Gość

Chce wiedzieć co mnie czeka. Chodzi np o rozmiar zostały większe,  zmalały,  wielkość się nie zmieniła? Zwisły ? Wiecie podstawowowe rzeczy które się dzieją z biustem po karmieniu ostatnio natknęłam się na wątek na pewnej stronie na fb i opinie kobiet były przeróżne niektóre nawet twierdziły że ich piersi po karmieniu w ogóle się nie zmieniły a spodziewały się tragedi ba! Były kobiety które uznały że ich piersi wyglądają lepiej niż przed ciążą i karmieniem.  Jakie zmiany nastąpiły u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie widzę żadnej różnicy. Może są odrobinę większe, ale to raczej wina tego, że po prostu przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajo

Nie zmieniły się. Były małe i jędrne i takie są. Bardziej w czasach nastoletnich namieszały pigułki anty ( urosły sporo ) 

w ciąży i po dbałam o biust maksymalnie. Kremy ćwiczenia specjalne biustonosze w których nawet spałam. Opłaciło się. W wieku 36 lat z dwójka dzieci mogę bez obaw i kompleksów pokazać się nago 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wielkość się nie zmieniła (były małe - 65DD - i takie pozostały), zmienił się nieco kształt (są mniej pełne u góry, musiałam niestety zmienić większość staników bo zupełnie inne modele się teraz sprawdzają) i są troszkę mniej "zbite" w dotyku. Ale ogólnie jest całkiem OK.  Dziecko jedno, karmiłam 10 miesięcy, od odstawienia minął prawie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

Przed karmieniem byłam płaska, po karmieniu jestem płaska, jedynie skóra trochę się rozciągnęła, więc jest jej więcej, ale nic nie zwisa, bo nie ma co. Jedynie sutki i brodawki minimalnie się zwiększyły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przed ciąża i karmieniem miałam śliczne piersi. Rozmiar 75 E. W czasie ciąży jeszcze się powiększyły. A gdy urodziłam miałam od początku tyle mleka że dosłownie tryskalo mi z piersi. Teraz moje piersi są obwisle, i takie flakowate. Zaczynają się od sutka w dół. W prawie każdym staniku góra mi odstaje bo po prostu nic tam nie ma. Przestałam karmić 11 miesięcy temu i widzę że z każdym miesiącem wyglądają trochę lepiej. Są bardziej jędrne ale i tak szału nie ma. Jednak nie żałuję tego że karmilam piersią. Wiedziałam że tak to się może skończyć. Teraz muszę się w końcu wybrać po staniki z push upem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zero zmian przed ciazą 70d w ciąży urosły 2 rozmiary, a po karmieniu znów 70d. Używałam zwykłych balsamow i cały czas w domu chodziłam w staniku sportowym nawet w nocy. Bez rozciągniętej skóry i rozstępów, a karmiła ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

26 miesięcy kp z synem i 34 z córa ( jeszcze się karmimy z córką). Piersi są większe, ładniejsze i jedrniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

 ( jeszcze się karmimy z córką).

Obie się karmicie? Własne mleko ssiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora

Miałam piękny jędrny krągły biust przed karmieniem rozmiar 75E. Karmiłam 2,5 roku. Wiem, wiem uznacie mnie za nawiedzoną ale to syn tyle chciał (a dla mnie karmienie to była mega wygoda). Nigdy by się sam nie odstawił, więc zrobiłam to ja bo miałam dosyć-wiecznej "diety". Po karmieniu biust opadł i zmalał o ponad 1 rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karmilam dwoje dzieci z różnica wieku niecałe dwa lata. Jedno i drugie przez ponad rok. Czyli nie miałam prawie przerwy w karmieniu. Kilka miesięcy temu odstawilłam drugie dziecko od piersi. I co mogę powiedzieć? Że nareszcie mam piersi proporcjonalne do mojej sylwetki. W czasie karmienia bardzo schudłam, a piersi były duże. Teraz po odstawieniu wróciłam do swojej wagi i piersi się zmniejszyły z D do C. Na jędrności nie straciły, ale mam niewielkie rozstępy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×